Oto ile naprawdę warta jest Paula Deen

Paula Deen Timothy Hiatt/Getty Images

Paula Deen , niegdysiejsza „Królowa Kuchni Południa”, zaledwie kilka lat temu, wydawała się siedzieć na szczycie świata. Na nieszczęście dla niej, wiadomość o niektórych rozeszła się niezwykle jej nieczułe uwagi i działania , a wynikły z tego uszczerbek na rozgłosie miał dość szkodliwy wpływ na jej karierę.


Jej wartość netto znacznie spadła, ponieważ straciła większość swoich sponsorów, ale nie ma jeszcze potrzeby zakładania GoFundMe dla biednej Pauli. Według Przegląd gazety szacowano, że w 2017 roku zarabiała około 750 000 dolarów rocznie i nadal miała około 14 milionów dolarów netto. Z lekkim zaciśnięciem paska (być może zastąpienie masła margaryną? ), może po prostu będzie w stanie przemknąć się jeszcze trochę dłużej.najlepsza mrożona kawa w Dunkin

​ Jak Paula Deen zarobiła pieniądze?

pieniądze

Kulinarne imperium Pauli Deen zaczynała jako mała firma, kiedy w 1991 roku otworzyła swoją firmę cateringową w Savannah, The Lady & Sons. Ta firma cateringowa wkrótce przekształciła się w pełnoprawną restaurację, ale to, co naprawdę ją rozkręciło, to kiedy zaczęła organizować pokazy Food Network, które zaczynały się w 2001. Do 2013 roku, kiedy jej kariera osiągnęła szczyt, zarabiała szacunkowo 17 milionów dolarów rocznie, nie tylko poprzez jej występy telewizyjne, ale także przez jej restauracje (których było kilka), jej magazyn lifestylowy, jej książki kucharskie i jej niezwykle lukratywne kontrakty reklamowe z detalistami, w tym Walmart, Target i Home Depot.
Jak skandale Pauli Deen wpłynęły na jej zarobki

Paula Deen Frazer Harrison/Getty Images

W 2013 roku Paula Deen została spoliczkowana pozwem o dyskryminację przez byłego pracownika, który oskarżył Paulę o używanie rasistowskich obelg. Chociaż pozew został ostatecznie odrzucony, zniszczenia imperium Pauli były ogromne. Pojawiły się dalsze zarzuty przeciwko Pauli — nie tylko liczne przypadki niewrażliwości rasowej, takie jak częste używanie słowa „n” i sugerowanie, że kucharz z restauracji przebrał się za ciotkę Jemimę, ale także inne paskudne rzeczy na przykład pozwalanie bratu oglądać porno w pracy i promowanie bluźnierczego wpadki, która pokazała, jak wykonuje nienaturalny czyn na niewinnej eklerce (ick).

W świetle tej niechcianej reklamy Food Network ( skandal nie jest obcy ) szybko zrezygnowała z występów Pauli, a także straciła większość swoich kontraktów promujących (poprzez: CNN ). Na szczęście dla Pauli, amerykańska publiczność jest dość wyrozumiała (a przynajmniej brakuje jej pamięci), ponieważ po raz kolejny wróciła na antenę z dwoma nowymi programami kulinarnymi, a także ma lukratywny występ towarzyszący, organizując imprezy we własnym domu.Jeśli jednak nadal martwisz się, że Paula głoduje na starość, jest jedna rzecz, którą możesz zrobić, aby pomóc, jeśli masz 8,75 miliona dolarów do stracenia — kupić jej dom. Wydaje się ona próbuje to rozładować, z przerwami od 2015 roku. Gdy dom Pauli zostanie sprzedany, jej wartość netto powinna osiągnąć prawie 23 miliony dolarów i wszyscy możemy odetchnąć z ulgą, wiedząc, że Paula, podobnie jak koleżanka z południa, Scarlett O'Hara, nigdy więcej nie będzie głodna.

fast foody z sałatkami