Jak zamówić Tajne Menu Starbucks Święty Mikołaj Frapp

Truskawkowy napój mieszany

Wcześniej to tylko kwestia czasu time Całkowicie bomba wpadł z obowiązkowym drinkiem z tajnego menu Starbucks, odkąd sieć kawiarni wprowadziła swoje zimowe smaki w piątek, 6 listopada. czerwony kubek sezon w pełnym rozkwicie, twórcy, którzy wymyślili tak wiele niesamowitych smaków, skupiają się obecnie na napojach o tematyce świątecznej. Najnowszym jest frappuccino Świętego Mikołaja. Chociaż nie zrekompensuje to, że Starbucks nie chce mieć w menu smaku piernikowego latte, nowy napój Świętego Mikołaja wystarczy, aby wprowadzić Cię w świąteczny nastrój (poprzez Pyszny ).


Napój Świętego Mikołaja nie jest oficjalną pozycją w menu Starbucks, więc musisz go zamawiać krok po kroku. Mimo że ten napój nie wymaga żadnych przesadnych próśb ani długich umiejętności zamawiania, nadal ważne jest, aby być cierpliwym i uprzejmym wobec swojego baristy. Kiedy już będziesz mieć w ręku Frappuccino Świętego Mikołaja, z każdą minutą poczujesz się lepiej dzięki jego biało-czerwonej estetyce.Oto jak poprosić swojego baristę o Frapp Świętego Mikołaja

Sekretne menu Starbucks Święty Mikołaj Frappuccino Instagram

Gdy Całkowicie bomba wymyślili ten napój, mieli Tima Allena z Św. Klauzula na uwadze. Podobnie jak tata, który stał się Świętym Mikołajem, ten napój to słodka uczta, która sprawi, że poczujesz się niesamowicie wesoło. Aby go zamówić, zacznij od grande vanilla bebe creme Frappuccino jako bazy. Następnie poproś o włożenie do kubka puree truskawkowego. Zasadniczo powinieneś mieć puree na spodzie, warstwę waniliowego Frappuccino, warstwę puree truskawkowego, a następnie kolejną warstwę waniliowego Frappuccino. Na koniec nałóż bitą śmietanę i poproś o czerwoną świąteczną posypkę.
Najlepsze w tym napoju, przynajmniej dla dzieci, jest to, że nie ma w nim kawy. Tak więc, jeśli przeglądasz Starbucks i chcesz pomóc swoim maluchom wczuć się w świąteczny nastrój za pomocą czegoś innego niż ciasteczko z bałwanem lub ciasto pop, jest to dla nich świetna opcja. Tak czy inaczej, ten pyszny napój warto spróbować. Bez wątpienia to wszystkie czerwono-białe paski, których będziesz potrzebować, aby poczuć szczęście świąt.
Kategorie jak Fakty Aktualności