John Kanell z The One Person Preppy Kitchen chciałby ugotować mu kolację - na wyłączność

 John Kanell uśmiecha się w kuchni Instagram Eryka Andrews
John Kanell z The Preppy Kitchen od siedmiu lat udziela porad, jak przyrządzać domowe potrawy, dzięki swoim niezwykle popularnym Youtube kanał. Fani uwielbiają sposób, w jaki sprawia, że ​​potrawy, takie jak francuski jedwabny placek czy kurczak po florencku, wydają się łatwe do wykonania dzięki jego prostym wskazówkom krok po kroku. Ze względu na sukces swojego kanału pojawił się w wielu programach, od „The Kelly Clarkson Show” po „Good Morning America”, i stworzył bestsellerową książkę kucharską „New York Timesa” zatytułowaną „ Preppy Kitchen: Przepisy na dania sezonowe i proste przyjemności ”.
Promując swoją współpracę z The Incredible Egg, powiedział nam w ankiecie ekskluzywny wywiad że był zachwycony, gdy powiedziano mu, że otrzymał tak niesamowite wyróżnienie. „Mam nadzieję, że ludzie weszli na bloga, kanał YouTube i wszystko inne, wiedząc, że mogą zaufać moim przepisom” – powiedział Kanell. „Jedną z rzeczy, które zawsze staram się robić, jest pomaganie ludziom bawić się w kuchni i nie być zestresowanym”. Otrzymawszy tego rodzaju wyróżnienie i poznając wybitne osoby z branży spożywczej, możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, kogo skromny kucharz wybrałby, aby ugotował mu posiłek.

Jego idealna kolacja przywodzi mu na myśl dzieciństwo

 John Kanell i jego mama w ogrodzie InstagramKanell próbował potraw z całego świata, ale jeśli chodzi o to, kogo najbardziej chciałby dla niego ugotować, powiedział: „Moja mama przyrządzałaby moje jedzenie”. Kanell rozwinął, mówiąc: „Ktoś zapytał mnie, jaki byłby mój wymarzony posiłek, przejrzałem go, a na końcu menu zdałem sobie sprawę, że to wszystkie moje ulubione dania z dzieciństwa, które zrobiła moja mama. Rzeczy tak proste jak ryż ziołowy z którym robi każde Święto Dziękczynienia świeże zioła z jej ogrodu i cebuli i czosnku zmieszanego tam i jest puszysty i idealny do szparagów gotowanych na parze do pięknego – to nie jest odpowiednie sezonowo – ale moim ulubionym deserem, który jem na wielu świątecznych posiłkach, jest krzak de noel.

Kanell wyjaśnił, z czego zrobiono smakołyk białka że spienisz, co tworzy ciasto „cienkie jak papier”. Następnie zwijasz go, gdy jest ciepły, a gdy ostygnie, rozwijasz go i wypełniasz składnikami, takimi jak bita śmietana o smaku kawy. Następnie zwiń go z powrotem i przykryj kremowym czekoladowym ganache i słodkimi truskawkami. „To nasz pół-tradycyjny bush de noel, który uwielbiam” – powiedział Kanell. „To był jeden z moich deserów i to był deser mojej mamy”.Aby uzyskać więcej informacji na temat The Incredible Egg, odwiedź ich stronę stronie internetowej . Książka kucharska Johna Kanella „Preppy Kitchen: Recipes for Seasonal Dishes and Simple Pleasures” jest dostępna na Amazonka .