Krispy Kreme's Mini Pie Donuts to słodki spin na deserze Święto Dziękczynienia

  pudełko pączków Krispy Kreme Molly Delmore/SN Molly Delmore


Krispy Kreme zadebiutował na początku listopada, w sam raz na Święto Dziękczynienia. Ciasto pozostaje naszą ulubioną podstawą Święta Dziękczynienia, więc kiedy otrzymaliśmy wiadomość o kolekcji mini ciastek Krispy Kreme oferowanej przez ograniczony czas, wiedzieliśmy, że musimy wypróbować te cztery nowe smaki.To najbardziej niesamowita pora roku, kiedy dzielimy się wdzięcznością, delektujemy się pysznym posiłkiem z bliskimi i przytulamy się przy kominku, gdy pogoda się ochładza. Przynoszenie potrawy na kolację z okazji Święta Dziękczynienia może spowodować duży stres, więc oszczędź sobie czasu w kuchni i zamiast tego zjedz trochę mini placków Dziękczynienia z lokalnego Krispy Kreme.
Po degustacji Krispy Kreme Jesienna kolekcja sadowa i Kolekcja Nawiedzony Dom , chcieliśmy sprawdzić, czy te mini placuszki z okazji Święta Dziękczynienia spełniają oczekiwania. Wypróbowaliśmy wszystkie nowe smaki pączków Krispy Kreme, a oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Co znajduje się w nowych pączkach mini-pie?

  mini pączki Molly Delmore/SNPremiera Krispy Kreme cztery nowe smaki w swojej kolekcji mini pączków. Smaki obejmują ciasta Dziękczynienia, które zwykle sięgasz na deser: mini ciasto z orzechami pekan, mini ciasto z dyni, mini ciasto cytrynowe z kremem i mini holenderska szarlotka.

rodzaj marek czekolady

Mini pączek z orzechami pecan bierze mini oryginalnego glazurowanego pączka i posypuje go tartym nadzieniem, posiekanymi orzechami pekan i kawałkami ciasteczek typu snickerdoodle. Tartowe nadzienie i kawałki snickerdoodle doskonale równoważą się nawzajem. Mini pączki z ciasta dyniowego zawierają nadzienie z ciasta dyniowego, a następnie są zanurzane w lukrze z dodatkiem ciasta dyniowego i posypane kawałkami snickerdoodle i małą porcją charakterystycznego Krispy Kreme.Zwykle nie sięgamy po krem ​​cytrynowy, ale ten mini pączek z nadzieniem cytrynowym maczanym w lukrze i pokrytym kremem jest strzałem w dziesiątkę. Wreszcie jesteśmy frajerami na szarlotkę, więc mini holenderski pączek z szarlotką zaspokoi za każdym razem. Ten mini pączek zawiera nadzienie jabłkowe, jest zanurzony w lukrze o smaku karmelowym i posypany posypką cynamonową, kawałkami ciasteczek snickerdoodle i lukrem o smaku karmelowym. To pocałunek szefa kuchni.

rekord rzutów bobby flay

Ile kosztuje każdy mini pączek?

  krispy kreme mini pączki Molly Delmore/SN

Mini-pączki Krispy Kreme dopełnią każdy deserowy stół na Święto Dziękczynienia, ale jak bardzo Cię odwrócą? Próbujemy tych mini pączków z południowej Kalifornii, więc rozważ to, gdy omawiamy ceny.

Jeśli kupujesz dla grupy, zalecamy zakup specjalnego pudełka na 16 sztuk. To pudełko zawiera trzy mini placuszki z orzechami pekan, trzy mini placki z dynią, trzy mini placki z kremem cytrynowym, trzy mini placki z jabłkami i cztery mini oryginalne glazurowane pączki. To pudełko na 16 sztuk kosztuje 17,49 USD.

Jeśli szukasz tylko jednego lub dwóch pączków, musisz wybrać standardowe smaki , ponieważ Krispy Kreme nie oferuje opcji a la carte dla pączków mini pie. Na szczęście wraz ze świętami przychodzą duże spotkania rodziny i przyjaciół, ale powiemy, że byliśmy rozczarowani, gdy dowiedzieliśmy się, że nie mogliśmy złapać jednego lub dwóch minisów podczas naszej następnej podróży przez drive-thru.

Jak długo i gdzie będą dostępne?

  mini pączek z orzechami pekan Molly Delmore/SN

W porównaniu z niektórymi wcześniejszymi promocjami, takimi jak wydanie Pączki z przyprawami dyniowymi w sierpniu doceniamy stosowną do czasu premierę Krispy Kreme na Święto Dziękczynienia. Uruchamianie minis zamiast standardowych pączków tworzy idealny deser wielkości kęsa, który możesz cieszyć się z innymi artykułami spożywczymi na Święto Dziękczynienia.

Jak każdy dobry Oferta świąteczna Krispy Kreme , nowe mini pączki są dostępne tylko przez ograniczony czas. Mini pączki wystartowały 7 listopada i będą dostępne w Święto Dziękczynienia, czyli 24 listopada. Zrób zapasy przed wielkim dniem, aby cieszyć się tymi pączkami z resztkami przez cały weekend.

Na szczęście nasz lokalny sklep oferował te pyszne mini pączki, ale możesz sprawdzić lokalizator sklepów online, aby sprawdzić, czy te pączki są dostępne w pobliskim Krispy Kreme. Mini pączki można znaleźć w uczestniczących w programie placówkach Krispy Kreme w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

pięciu facetów kontra mcdonalds

Jakie są informacje o wartości odżywczej każdego mini pączka?

  mini pączek z kremem cytrynowym Molly Delmore/SN

Chociaż lubimy ignorować informacje o wartościach odżywczych w okresie świątecznym, zwłaszcza jeśli chodzi o desery, byłoby niedbale, gdybyśmy nie podzielili się tym, czego się spodziewać, gdy zanurzysz się w pudełku pączków mini w tym sezonie.

The mini pączek z orzechami pekan zawiera 170 kalorii, 21 gramów węglowodanów, 12 gramów cukru i 2 gramy białka. Mają one znacznie mniej kalorii, węglowodanów itp. w porównaniu do standardowych pączków, które doceniamy. The mini pączek z dyni zawiera taką samą ilość kalorii i białka, ale ma 26 gramów węglowodanów i 14 gramów cukru.

The mini pączek z kremem cytrynowym zawiera mniej kalorii niż dwa pozostałe po 150 kalorii. Zawiera również 23 gramy węglowodanów, 11 gramów cukru i 2 gramy białka. Wreszcie mini holenderski pączek jabłkowy zawiera 160 kalorii, 25 gramów węglowodanów, 11 gramów cukru i 2 gramy białka.

Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki pomiędzy tymi czterema są dość podobne, więc nie pozwól, aby informacje o kaloriach powstrzymały Cię przed złapaniem ulubionego smaku.

kto robi irlandzką whisky kirkland?

Jak wypada w porównaniu z innymi pączkami?

  mini pączek z dyni Molly Delmore/SN

Po pierwsze i co najważniejsze, te pączki są znacznie mniejsze niż inne sezonowe pączki, które próbowaliśmy. Chociaż małe, te mini pączki mają mocny smak.

Uwielbiamy to, że trzy z czterech nowych smaków pączków zawierają nadzienia; to jak mała niespodzianka w każdym kęsie. Chociaż żadnego dokładnego pączka nie można porównać jeden do jednego z minis, pomyśleliśmy, że pączek z nadzieniem jabłkowym z jesiennej kolekcji sadów może być najczęściej porównywany z holenderskim mini pączkiem jabłkowym.

Dla miłośników jabłek oba pączki są strzałem w dziesiątkę; jednak uwielbiamy dodatkowe dodatki do mini, takie jak posypka cynamonowa, kawałki ciasteczek snickerdoodle i lukier o smaku karmelowym, zamiast po prostu cynamonu.

Pączki mini-pie dają większym pączkom specjalności szansę na zdobycie pieniędzy; nie możemy uwierzyć, ile słodyczy i smaku można wcisnąć w tak mały smakołyk.

Werdykt: Nie zostawiliśmy okruchów

  krispy kreme mini pączki Molly Delmore/SN

Czy nowe pączki mini-pie spełniły oczekiwania innych sezonowych smaków? Krótko mówiąc, tak.

Uwielbialiśmy różne mini pączki o tematyce Dziękczynienia i żałowaliśmy, że Krispy Kreme nie oferuje więcej mini opcji przez cały rok. Gładkie glazurowane, glazurowane czekoladą i lodem truskawkowym z posypką spełniają różne wymagania. Już marzymy o przyszłych wakacyjnych opcjach i mamy nadzieję, że mini pączki się sprawdzą. Mini pączek miętowy brzmi bosko, prawda?

Jeśli masz ochotę na orzechy pekan, dynię, krem ​​cytrynowy lub holenderską szarlotkę, te pączki mini pie są idealną przekąską, nie powodując rozstroju żołądka czy naruszania diety. To solidny zamiennik typowego kawałka ciasta. Te kultowe smaki będą tematem przewodnim Twojego stołu Dziękczynienia lub Przyjaciół przez wiele lat.

bimber i górska rosa

Werdykt: Nie zostawiliśmy żadnych okruchów po spróbowaniu nowych mini pączków Krispy Kreme, idealnego spinu na deserze Święto Dziękczynienia.