Dlaczego nie powinieneś zamawiać małych burgerów pięciu facetów „całą drogę”

Sklep Five Guys John Keeble/Getty Images

Sklep z tłuszczami i żywnością Pięciu gości jest znany ze swojej różnorodności oferty burgerów takie jak hamburgery, cheeseburgery, burgery z bekonem, cheeseburgery z bekonem i małe wersje każdego rodzaju burgera. Jeśli zastanawiasz się, jak duża jest różnica między burgerem z bekonem a małym burgerem z bekonem, w zasadzie te małe wersje mają jeden burger, a nie zwykłą porcję dwóch burgerów, które są dostarczane z każdym hamburgerem normalnej wielkości (przez Jedzenie marki ).






Standardowym wyborem dodatków jest coś, co nazywa się „All the Way” i oznacza, że ​​twój burger jest wypełniony pomidorami, piklami, grillowaną cebulą i grzybami, keczupem, majonezem, sałatą i musztardą. Możesz również zdecydować się na dodatkowe dodatki, jeśli masz na nie ochotę. Choć brzmi to pysznie, jest powód, dla którego nie jest to najlepsza opcja do wyboru, gdy jesz małego burgera. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego ta opcja po prostu się nie sprawdza.



„Cała droga” to zdecydowanie za dużo

Pięciu Facetów Mały CheeseBurger Instagram

Tak jak Jedzenie marki pokazuje, że jeśli zdecydujesz się na „całą drogę”, sama ilość składników sprawia, że ​​jest to przytłaczający wybór i co najmniej mylący. Kiedy zbyt wiele smaków konkuruje o twoją uwagę, trudno jest odróżnić, co dokładnie jesz, a ogólne wrażenia są zrujnowane. Jeden Reddit komentator twierdzi, że świetny burger nie powinien nawet potrzebować przypraw. „Muszę mieć te same dodatki do moich burgerów, gdziekolwiek pójdę, abym mógł je bezpośrednio porównać” – napisali. „W Five Guys, jak gdzie indziej, dostaję ser, bekon, pomidor, sałatę i to wszystko. Żadnych przypraw, bo mięso na burgery powinno mieć swoje zalety.








DO Skowyt recenzent napisał o swoich doświadczeniach z wyborem małego burgera z bekonem z dodatkami „All the Way” i również nie był pod wrażeniem. „Może po prostu nie byłem fanem wszystkich dodatków w wersji całej drogi, ale po prostu nie smakował mi jak spójny burger”, powiedzieli, dodając, że podczas gdy sam kotlecik był smaczny, „kilka dodatków nie mieszały się dobrze. Dla nich burger smakował bardziej jak danie z „podwórkowego grilla”. Rozważ pominięcie tego.