Ludzie nie mogą przestać mówić o tych ogromnych pucharach Reese w klubie Sama

Reese Instagram

Jeśli lubisz słodycze, nie jesteś sam. Według Statystyka , ponad 268 milionów Amerykanów rozkoszowało się czekoladą i nie tylko cukierek w ciągu 2020 roku, wraz ze zbliżającymi się świętami każdego dnia, możemy spodziewać się jeszcze więcej słodkich smakołyków. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać (lub po prostu chcą rozkoszować się największą ilością czekolady i masło orzechowe jak to możliwe od razu), Sam's Club cię obejmuje. Według Pyszne , Sam's Club oferuje teraz marzenie miłośnika masła orzechowego i czekolady w postaci pudełka trzech ogromnych Reese'a kubki, przy czym każdy kubek waży pół funta każdy. Z łączną wagą 1-1,2 funta cukierków, ta oferta z pewnością przerośnie każde wakacje.


Pyszne stwierdza, że ​​każde pudełko jest ozdobione zieloną wstążką i kokardą, a także zawiera miejsce z etykietą „do” i „od”, więc nie musisz się nawet martwić o zawinięcie tego ogromnego cukierka przed podaniem go do czekoladoholicy w twoim życiu. Jeśli nie chcesz obarczać jednej osoby ciężarem zjedzenia 1,5 kg cukierka, nie martw się! Każdy półfuntowy kubek można podarować osobno, więc te kubki Reese nie zepsują zbyt mocno poświątecznych diet.Co jest w tych ogromnych cukierkach?

Normalnej wielkości Reese

Półfuntowe kubki cukierków wydają się niesamowicie onieśmielające, a myśl o próbie przebicia się przez jeden z tych masywnych kubków z masłem orzechowym wydaje się prawie niemożliwa. Według klub Sama , jedna porcja odpowiada około jednej ósmej pół funta filiżanki, co oznacza, że ​​możesz rozciągnąć 24 filiżanki Reese's chwil przyjemności z pełnych 1 i 1/2 funta cukierków. Jeśli nie przesadzisz, możesz wnieść trochę zabawy i nowości na swoje wakacje dzięki tym ogromnym kubkom Reese's, które każdy miłośnik słodyczy z pewnością pokocha.
Jeśli chcesz odebrać pudełko z tymi smakołykami, możesz zamówić je online za pośrednictwem strony internetowej Sam's Club lub odwiedzić sklep stacjonarny. Zakładając, że produkt jest w magazynie, pudełko półfuntowych kubków Reese da ci 13,48 USD (za pośrednictwem Sam's Club). Dla każdego, kto chce dać najlepszy nadziewarkę do pończoch lub spełnić marzenie fana słodyczy, ten ogromny cukierek Reese ożywi każdą uroczystość samą gorączką cukru i gwarantuje, że będzie nadal przynosić radość przez cały sezon świąteczny.