Sekret tego, jak magiczna łyżka smakuje tak słodko

  Pudełka płatków Magic Spoon Facebook Prawa Kimberley


jak arby's robi ich pieczeń wołowa?

Czy cierpisz na nieubłagany apetyt na słodycze? Jeśli uwielbiasz rozpocząć dzień od słodkiej miski płatków zbożowych, jesteś w dobrym towarzystwie. Przejrzyj każdą alejkę z płatkami śniadaniowymi w supermarkecie, a znajdziesz mnóstwo odmian naładowanych sacharozą pokrytych słodką glazurą, pływających obok kształtów pianki. Następnie są smaki czekoladowe, owocowe lub maślane orzechowe, które noszą charakterystyczny smak glukozy. Tak, nic nie zapowiada obiecującego dnia tak, jak poranny wysoki poziom cukru (a przynajmniej tak się wydaje).Chociaż możesz podejrzewać, że ukochane płatki śniadaniowe bycia mniej niż pożywnymi, możesz być zszokowany, gdy dowiesz się, jak wiele wspólnego ma Twoja miska płatków, o's lub kwadracików z poduszką. Na przykład an Grupa Robocza ds. Środowiska Badanie wykazało, że Kellogg's Honey Smacks, Malt-O-Meal's Golden Puffs i Mom's Best Cereal's Honey-Ful Wheat zawierają „więcej niż 50% cukru w ​​masie”. Polityk powtarza tę złą wiadomość o Kellogg's Honey Smacks, dodając, że porównanie 19 zbóż wyprodukowanych przez Kellogg's i Nestle/General Mills wykazało, że mają one największe ilości cukru. Tymczasem, Układarka przyjrzeliśmy się 50 płatkom śniadaniowym i odkryliśmy, że najsłodsze są czekoladowe Marshmallow Mateys Malt-O-Meal, które zawierają o 147% więcej białego nabiału niż większość typowych produktów z nawy zbożowej.
Na szczęście producenci coraz częściej oferują płatki zbożowe mniej przepełnione cukrem. Jedną z takich linii produktów jest Magic Spoon. Czego więc firma używa zamiast tradycyjnego cukru przetworzonego?

Magic Spoon nie zawiera glutenu, zbóż i cukru

InstagramJeśli tęsknisz za smakiem swoich ulubionych płatków zbożowych dla dzieci, ale nie chcesz wszystkich przetworzonych cukrów, nadmiaru glutenu i niewypowiedzianych dodatków, możesz mieć szczęście. Magic Spoon Grain Free Cereal obiecuje być dokładnie tym. Od samego początku Magiczna Łyżka twierdzi, że jest wysokobiałkowy, niskowęglowodanowy, bezglutenowy i bezzbożowy, z tylko naturalnymi smakami, ale bardziej interesująca jest jego obietnica zero cukru. Tak, „nie ma cukru trzcinowego, syropu kukurydzianego, czy alkohole cukrowe” to uroczyste zobowiązanie firmy. Jak więc firma osładza słodko brzmiące oferty, w tym gofry klonowe, kakao czy ciasteczka i śmietankę? Witryna Magic Spoon twierdzi, że używa kombinacji owoców mnicha i alulozy.

burger king vs wendy's

Cofnij się o sekundę. Alluloza? Czym u licha jest aluza? Cóż, według Klinika w Cleveland , jest to słodzik niedawno zatwierdzony przez FDA, który znajduje się w 'figach, rodzynkach, pszenicy, syropie klonowym i melasie'. Powiedziała dietetyk Kristin Ciccolini CNN , ma niski indeks glikemiczny i nie wpływa na poziom cukru we krwi. Niektóre sztuczne słodziki mają przerażające zagrożenie dla zdrowia . Jakie więc zagrożenia są związane z allulozą? Klinika Cleveland ostrzega, że ​​jeśli masz za dużo, możesz doświadczyć problemów żołądkowo-jelitowych, w tym gazów i wzdęć. (Nie powinno się to jednak zdarzyć po jednej misce płatków o normalnej wielkości. Uff.)Jeśli kiedykolwiek odpychał Cię smak innych słodzików, prawdopodobnie obawiasz się wszystkiego, co mówi, że to zamiennik cukru. W końcu prawdziwy cukier smakuje cholernie dobrze. Jak więc smakuje aluza?

Alluloza nie jest jeszcze zatwierdzona w kilku krajach

Świergot

Kiedy New York Times opublikował w kwietniu recenzję płatków zbożowych Magic Spoon, wiele osób może odnosić się do przedstawiania przez sklep kilku sztucznych słodzików. Recenzent „Timesa” przyznał się, że znalazł produkty zawierające erytrytol lub stewię jako „podłe”, ale dodał, że podobał im się „smak i słodycz” Magic Spoon. Najwyraźniej nie ma „ostrego posmaku ani ostrego posmaku”, który często kojarzy się z żywnością bezcukrową. CNN Wyprawa do królestwa Magic Spoon była równie obiecująca. Choć nie wspomnieli o stopniu słodyczy, można wywnioskować, że to dlatego, że nie stanowiło to problemu. Mówili, że konsystencja była nieco dziwna, ale uwielbiali fakt, że te płatki sprawiały, że czuły się syte aż do południowego posiłku.

Alluloza jest zatwierdzona przez FDA i jest określana jako „ogólnie uznawana za bezpieczną”. Został również zatwierdzony w kilku innych krajach, w tym w Meksyku i Japonii. Nie został jednak zatwierdzony w Kanadzie ani Europie, ponieważ mają one zwykle bardziej rygorystyczne systemy regulacji, zgodnie z Klinika w Cleveland . Mając to na uwadze, niektórzy mogą zdecydować się na spożywanie tego nowego słodzika z umiarem.

Wreszcie, nie musisz najeżdżać na pudełko płatków śniadaniowych swoich dzieci. Zamiast tego możesz zdecydować się na jedzenie dla dorosłych na śniadanie, które jest wystarczająco słodkie, aby przenieść Cię z powrotem do dni jedzenia Pętle z przodu przed kreskówkami w sobotę rano.

jak jeść burratę?