To najlepszy makaron do użycia z sosem Alfredo

Sos alfredo

Kremowy, ciepły i jakże tandetny sos Alfredo musi być najbardziej pocieszający ze wszystkich komfortowych potraw. To odpowiednik jedzenia na koniec długiego dnia w miękkim kocu z polaru. To, co dzieci nazywają „sosem z białego makaronu”, jest pyszne, niezależnie od tego, czy robisz go od podstaw, otwierasz słoik, czy „oszukujesz” smak i dotyk Alfredo z zaledwie trzema składnikami — serek śmietankowy, czosnek i Parmigiano Reggiano. Ludzie karmią Alfredo różnymi rzeczami: pizzą, klopsikami, zapiekankami (przez chowhound) . Smakosze dbający o zdrowie jedzą je nawet nad „zoodles” (poprzez Zdrowa Mniam ) .


Jeśli jednak chcesz naprawdę w pełni cieszyć się sosem Alfredo, powinieneś być wybredny, jeśli chodzi o to, z czym go połączysz. Nie wrzucaj po prostu wszystkiego, co masz w spiżarni do wrzącej wody, i zakładaj, że osiągniesz maksymalną pyszność. Rzeczywiście, istnieje optymalny makaron do podania z sosem Alfredo.Podawać sos Alfredo z płaskim, długim makaronem

fettuchine

Jest powód dlaczego Alfredo Fettuccine znajduje się w menu wielu włoskich restauracji. Płaski, długi makaron — jak fettuccine, ale także pappardelle i linguine — najlepiej radzi sobie z bogatym sosem ze względu na swój kształt (poprzez Sieć spożywcza .) Bardziej wymiarowy kształt makaronu może po prostu otrząsnąć się z Alfredo jak pies otrząsający się z wody, a delikatny, delikatny makaron może utonąć w luksusowej ciężkości tego gęstego, kremowego sosu.
„Długie, grube pasma Fettuccini działają jak mop, który zbiera bogaty kremowy sos i dostarcza go do głodnych ust” – wyjaśnił szef kuchni Martin Bayer w Kora Poczta. — A teraz spróbuj z Orzo lub Penne. Widzisz, że jedzenie nie byłoby tak zabawne, prawda?

Ale jeśli wszystko, co masz w domu, to jedno pudełko orzo i po prostu musisz mieć sos Alfredo? Nadal zjesz pyszną kolację. Ludzie tak bardzo lubią sos Alfredo, że w końcu jedzą go w swoich lodach (przez Po prostu słodki geek ).