Tak je Jane Fonda

Jane Fonda z przyciętymi włosami Amanda Edwards/Getty Images

Aktorka i ikona fitness Jane Fonda od wielu lat fascynuje swoją publiczność. Jak na Mentalna nić , aktorka od bardzo dawna pasjonuje się fitnessem, nawet wtedy, gdy w branży dominowały męskie ikony. Zainspirowała inne kobiety do skupienia się na aktywnym stylu życia. Na szczęście Fonda nigdy nie bała się kwestionować stereotypów związanych z płcią ani kręcić filmów fitness dla swoich fanów. Bardzo ostrożnie i skrupulatnie podchodziła do swoich filmów treningowych, a nawet angażowała lekarzy, aby zapewnić, że jej filmy są bezpieczne dla widzów w domu.


Fonda pozostaje aktualna i aktywna. Poza tym nie boi się przyspieszyć gry i nadążać za duchem czasu. Na przykład teraz kręci filmy o fitnessie TIK Tok. Jak donosi Cięcie , dołączyła do platformy w zeszłym roku, aby promować treningi domowe wśród swoich fanów. Ogłosiła: „Nazywam się Jane Fonda i zamierzam przywrócić trening Jane Fonda”.A co z dietą gwiazdy? W końcu dieta odgrywa ważną rolę w osiąganiu celów fitness. Fonda ma do zaoferowania kilka spostrzeżeń.
Fonda bardzo lubi owoce i warzywa

Jane Fonda w błyszczącej sukni Kevin Winter/Getty Images

Cóż, Jane Fonda zdecydowanie wie coś o zdrowym odżywianiu. Ona powiedziała Dobrze+dobrze w wywiadzie, że jest świadoma wszystkiego, co je i podejmuje świadomy wysiłek, aby to uwzględnić owoce i warzywa w jej diecie. Powiedziała: „Każdego dnia jem świeże owoce i warzywa. prawie jem bez mięsa . I znacznie ograniczyłem ryby. Jej logika jest prosta: wielu ludzi w niektórych częściach świata nie ma szansy zjeść niczego poza rybami ze względu na ich zapotrzebowanie na białko i potrzebuje go znacznie bardziej niż ona. Wyjaśniła: 'Są miejsca na świecie, gdzie ryby są jedynym źródłem białka dla ludzi, więc w kraju takim jak nasz, gdzie mamy inne możliwości, powinniśmy ograniczyć spożywanie ryb'.

I jak na Witam Magazyn Fonda stara się również trzymać z dala od cukru, skupiając się na jedzeniu świeżych, kolorowych potraw. W rzeczywistości Fonda powiedział: „Nie kładę się do łóżka bez czegoś ciemnozielonego, ciemnofioletowego, czerwonego, pomarańczowego lub żółtego”. Jest także fanką włączania do swojej diety zdrowych przekąsek, takich jak niskotłuszczowy twarożek i owoce. I jak na Zdrowe życie , Fonda lubi unikać czerwonego mięsa ze względu na swoje zdrowie i ogranicza spożycie węglowodanów.