TikTok jest wściekły na ostre twierdzenia dotyczące mleka owsianego Starbucks

 Napój Starbucks Monarexx/Shutterstock Plaża Hannah


Jedna dobra rzecz? Starbucks to wiele opcji mleka. Oprócz standardowych mlek 2%, pełnych i beztłuszczowych, Menu Starbucksa oferuje również mleko migdałowe, sojowe, kokosowe i owsiane. Mleko owsiane, a konkretnie mleko owsiane marki Oatly, to najnowszy dodatek do menu, który w całym kraju stał się dostępny na początku 2021 r. (za pośrednictwem Historie i aktualności Starbucks ).Jednak podróż Starbucks z mlekiem owsianym nie była łatwa. Według CNN Biznes , w ciągu zaledwie jednego miesiąca od oficjalnego pojawienia się mleka owsianego w menu, Starbucks stanął w obliczu niedoboru mleka owsianego. Oczywiście, część tego niedoboru była związana z wyzwaniami produkcyjnymi związanymi z pandemią, ale rosnąca popularność mleka owsianego z pewnością nie pomogła. Ponadto mleko owsiane, a także inne mleka roślinne, były dostarczane z doładowanie na drinka , powodując, że gwiazdy lubią Paul McCartney zadzwoni do Starbucks .
Ostatni skandal z mlekiem owsianym ma związek z rzekomą zmianą marki. Chociaż Starbucks nie ogłosił takiej zmiany, klienci twierdzą, że mogą poczuć różnicę. TIK Tok w szczególności szaleje przeciwko Starbucks, domagając się powrotu do mleka owsianego.

Barista TikTok dodaje paliwa do ognia z mleka owsianego Starbucks

 Owsiane mleko owsiane Maddie Red/ShutterstockInternet stanął w szranki zaraz po pierwszej Barista Starbucks wysłana TIK Tok twierdząc, że sieć zmieniła markę mleko owsiane to używa. W filmie barista pisze: „Tak, Starbucks zmienił używane mleko owsiane, dlatego wszystkie twoje ulubione napoje teraz smakują jak [śmieci]”.

Według Codzienna kropka , podczas gdy niektóre lokalizacje Starbucks rzeczywiście zmieniły marki, wiele z nich nadal korzysta Owsiany . Niektórzy komentatorzy zauważyli, że barista pochodził z Kanady, podczas gdy inni twierdzili, że zmiana była tylko tymczasowa i spowodowana niedoborami.Zdenerwowani klienci gromadzili się przy komentarzach, a jedna osoba powiedziała: „Byłem przekonany, że mi dają mleko migdałowe ”, i kolejne pytanie: „Czy to dlatego moja kawa smakowała dziś jak przeterminowany syrop na kaszel?” Niezliczeni inni po prostu powiedzieli, że mogą posmakować różnicy i nie są fanami nowej marki mleka owsianego. Hej, lubimy to, co my jak, i to jest ok. Ale Starbucks, proszę, przynieś Oatly.