Prawda o Acai Bowl Costco

miska acaii Świergot

Jeśli nie miałeś jeszcze miski acai, lepiej skorzystaj z programu, ponieważ tracisz to, co Forbes opisana jako jeden z najszybciej rozwijających się trendów żywieniowych w 2019 roku. Nieważne, że nadchodzi rok 2020 z nowymi trendami żywieniowymi w drodze — miski z acai są nadal bardzo popularne, nawet jeśli nie mieszkasz w amerykańskiej mekce acai miski — Kalifornia — prawdopodobnie nadal można je dostać w najbliższym Costco (przez Metro ).


Cofnijmy się o sekundę. Jeśli zastanawiasz się, czym właściwie jest miska acai, w zasadzie jest to koktajl owocowy w misce z innymi dodatkami, takimi jak musli i pokrojone w kostkę banany lub truskawki. Łyżka zamiast słomki jest tutaj ulubionym przyborem. Chociaż miski acai mają reputację zdrowego śniadania, nie wszystkie miski acai są sobie równe.W miseczkach jest dużo cukru

miska costco acai Świergot

W porównaniu do Ceny Vitality Bowl gdzie średnia miska acai może kosztować Cię więcej niż 10 USD, trudno kłócić się z tanią ofertą Costco za 4,99 USD (poprzez Dobrze i dobrze ). Chociaż Costco jest świetny dla kupowanie dżinsów i baterii , jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed załadowaniem się do misek acai w strefie gastronomicznej.
Zapytany o wartość odżywczą miski, Costco powiedział: Zdrowie kobiet w październiku 2019 r., że „kierownictwo nie ma w tej chwili komentarza”. W porządku? Wiadomo jednak, że jeśli chodzi o desery w ich menu food court, to jest najmniej cukru. Zgadza się — według jednego z menedżerów Costco food court, miska acai jest uważana za deser. Przy około 41 gramach cukru miska Costco acai ma nieco więcej cukru niż 39 gramów w 12-uncjowej puszce coli (poprzez Koks ).

jak smakuje negroni?

'Zwykle dostarczają dużo węglowodanów i większe porcje owoców niż ktoś mógłby zjeść w postaci stałej za jednym posiedzeniem, ale zawierają minimalną ilość białka' - mówi zarejestrowana dietetyk Jessica Cording. Cóż, to nie jest do końca aprobata dla odżywiania miski.świetna amerykańska nagroda za pokaz pieczenia

Recenzje misek były mieszane

miska acaii Świergot

To nie wszystkie złe wieści, jeśli chodzi o miskę acai firmy Costco. Tak jak Insider biznesowy wskazali w ich degustacji miski, owoce smakowały świeżo, a muesli i chipsy bananowe były całkiem pyszne. Niestety na tym kończą się dobre wieści. Recenzent opisał również, że część produktu z koktajlem acai nie ma dużo innego smaku niż cukier, a proste wyszukiwanie go na Twitterze daje podobne opinie.

„Miska Costco acai smakuje jak bujne bomby do kąpieli i żal” powiedziała jedna osoba . „Miska na acai dla Costco to śmieci” dodał kolejny . Niektórzy recenzenci chwalili jednak miskę i mówili, czego jej brakowało w urodzie Instagrama, nadrabiała smakiem (poprzez Brit+Co ).Należy również wspomnieć, że miska acai zadebiutowała w strefie gastronomicznej Costco mniej więcej w tym samym czasie, co ukochana sieć sklepów Polski pies dostał siekierę . Być może w 2020 r. Costco może przerobić swoją miskę acai, aby była trochę zdrowsza i przywrócić polskiego psa? To z pewnością byłoby korzystne dla wszystkich.