Niezwykły sposób, w jaki Costco robi czarny piątek w tym roku

Ogólny obraz Costco Justin Sullivan/Getty Images

Okazje na zakupy rzadko wyglądają tak słodko, jak w Czarny piątek. Jedna z największych nazwisk w branży detalicznej, klub tylko dla członków Koszto przygotowuje się do wielkiego wydarzenia, jak wielu jego rówieśników. Jednak ze względu na trwającą pandemię oczekuje się, że tym razem sytuacja będzie nieco inna. Jak donosi Pyszny , Costco zamierza wskoczyć na modę, zaczynając od cotygodniowych ofert 5 listopada, oferując kupującym możliwość wyszukiwania ofert w sklepach, a także w Internecie, co pomoże wielu kupującym uniknąć martwienia się o przebywanie w zatłoczonej przestrzeni podczas polowania na najlepsze oferty.


Kupujący nie tylko mogą kupować hurtowo artykuły spożywcze, ale mogą również skorzystać z konkurencyjnych ofert na artykuły takie jak urządzenia kuchenne i AGD. Jeśli jesteś członkiem Costco, szukaj ofert od teraz aż do 22 listopada, aby znaleźć niesamowite wyprzedaże podczas wydarzenia „Oszczędności tylko dla członków” na szereg produktów. Lukier na cieście? Wysyłka jest bezpłatna. Zastrzeżenie polega na tym, że przy każdym zakupie możesz kupić tylko trzy przedmioty w sprzedaży.Prawdziwa zabawa zaczyna się po Święcie Dziękczynienia w Costco

Ogólny obraz koszyka z kodem rabatowym reprezentującym wyprzedaże w Czarny piątek

Więc jeśli zastanawiasz się, czego się spodziewać, słuchaj. Jak wyjaśniono przez Pyszny , prawdziwe oferty pojawią się po Święcie Dziękczynienia. Costco będzie trzymać swoje sklepy zamknięte święto Dziękczynienia dzień, ale wszystkie możliwe oferty będą do wzięcia online ! Oczekuje się, że impreza Costco w Czarny piątek potrwa do Cyberponiedziałku, a sklepy od tej pory mają być otwarte dzień po Święcie Dziękczynienia dla Czarny Piątek .
Zgodnie z zaleceniami BGR , sprytnym pomysłem jest szukanie okazji w zaciszu własnego domu i unikanie przebywania w zatłoczonych miejscach z powodu pandemii. Oczekuje się, że Czarny Piątek pomoże sprzedawcom odrobić straty, które ponieśli z powodu COVID-19, a kupujący z bardziej restrykcyjnym budżetem mogą również skorzystać z tej okazji, aby zdobyć przystępne oferty, które do tej pory były trudne do zdobycia. Oczekuje się, że wkrótce pojawią się bardziej szczegółowe informacje na temat ofert Costco w Czarny piątek. Bądźcie czujni!