Urocza piekarnia Texas należąca do Sandry Bullock

  Sandra Bullock Jamie McCarthy/Getty Ree Winter


Gwiazdy często angażują się w różne przedsięwzięcia poza aktorstwem. Ich sława może być wykorzystana jako doskonałe narzędzie marketingowe i zwykle dysponują środkami finansowymi na wsparcie swoich przedsięwzięć. Jednak sława nie zawsze równa się sukcesowi. Weź na przykład Tematyczna restauracja Stevena Speilberga Dive! , który nie przetrwał; Lub Nowojorska restauracja Britney Spears Nyla , która też nie trwała długo. Oczywiście było też wiele sukcesów celebrytów, jak np Kawiarnia The Laughing Man Hugh Jackmana Lub Gin lotniczy Ryana Reynolda . Jednak to, czego nie widzimy tak często, to celebryta, który ponownie próbuje tego samego stylu biznesu, gdy się nie powiódł.W 2006 roku Sandra Bullock, znana z „Speed” i „The Proposal”, zainwestowała swoje pieniądze w otwarcie restauracji w Austin w Teksasie, znanej jako „Bess Bistro”. Służył jako połączenie potraw amerykańskich, francuskich i południowych. Według Austin, amerykański mąż stanu , restauracja rozpoczęła działalność w 2006 r. i zamknęła swoje podwoje w 2018 r. — niezły wynik, biorąc pod uwagę, że 30% nowych przedsięwzięć restauracyjnych nie przetrwa pierwszych 12 miesięcy (na Toast ). Zaledwie trzy lata po początkowym przedsięwzięciu Bess Bistro Bullock otworzyła kolejną firmę w swoim rodzinnym Austin, znaną jako „Walton's Fancy and Staple”. To jednak nie tylko piekarnia; obejmuje kilka koncepcji, które mają nadać mu wygląd staromodnego sklepu spożywczego.
Firma Bullock przynosi odwiedzającym urok starego świata

  Śniadanie w Waltonie's Fancy and Staple Fancy and Staple Waltona

Sandra Bullock przyjęła Austin jako swoje rodzinne miasto ponad dwadzieścia lat temu, ponieważ według Moda , to „nie był Nowy Jork”. „Aktorstwo jest poza moją kontrolą. To nie jest moje”, powiedziała magazynowi w 2013 roku. „Jesteś jak maleńki element w tym wielkim korporacyjnym mechanizmie, który potrzebuje chemii i boskiej interwencji. To jest moje”, powiedziała , odnosząc się do jej ówczesnych zakładów w Teksasie.Walton's Fancy and Staple ma mieć urok starego świata. Bullock zatrudniła architektów do renowacji nieruchomości przy West Sixth Street, mówiąc im, że chce, aby to miejsce miało „poczucie starego sklepu wielobranżowego i apteki”. W budynku, który stał w tym miejscu od ponad 100 lat i kiedyś służył jako „zajezdnia dyliżansów”, obecnie mieści się kawiarnia, piekarnia, kwiaciarnia i delikatesy. Austin, amerykański mąż stanu .

Pozycje menu obejmują południową żywność komfortową, taką jak jajka z herbatniki i sos , kanapki dla smakoszy i ser płyty wg stronie Waltona . Menu wymyśliła Bullock z pomocą swojej siostry szefowej kuchni, Gesine Bullock-Prado. Walton's zapewnia również catering i dysponuje salą bankietową, którą opisują jako „idealną na obiady weselne, prysznice dla dzieci i przyjęcia urodzinowe”.Pomysł na sklep nie był całkowicie nową koncepcją. Według Odwiedź Austina , rozpoczęła życie jako kwiaciarnia i szkółka Waltona w 1969 roku w Westlake Hills w Austin. Bullock dała sklepowi świeży start dzięki swojemu specjalnemu akcentowi, przenosząc się do nowej lokalizacji w 2009 roku.

co znaczy bmt?