Najnowszy kalendarz adwentowy Costco wzbudza zazdrość wśród ludzi

Witryna Costco Tim Boyle/Getty Images

Jeśli jesteś właścicielem psa, który zawsze szuka nowego sposobu na rozpieszczanie swojego zwierzaka, w tym roku w Costco mamy dobrą wiadomość dla Ciebie (i Twojego czworonożnego przyjaciela). Nie jest tajemnicą, że możesz zdobyć wszelkiego rodzaju wyjątkowe, nie czekoladowe kalendarze adwentowe, które mogą obejmować 24 dni prawie wszystkiego, od dżemu, przez zabawki Marvela po alkohol (za pośrednictwem Dobre gospodarowanie ). Jednak, Ona wie stwierdza, że ​​w końcu istnieje specjalny kalendarz świąteczny, aby Twoje psy mogły się cieszyć przed Bożym Narodzeniem. Oto wszystko, co musisz wiedzieć:


Według konta fanów na Instagramie i śledztwa w supermarkecie @ costcoguy4u , Kalendarz adwentowy Costco dla psów kosztuje około 39,99 USD, ale obiecuje znacznie więcej niż jeden przysmak dziennie, jak większość kalendarzy adwentowych, które możesz znać. W rzeczywistości ten świąteczny kalendarz zawiera 125 smakołyków i sześć zabawek rozmieszczonych w ciągu 24 dni poprzedzających Boże Narodzenie! To o wiele więcej niż jeden nędzny kawałek woskowej czekolady, który pamiętamy. Ponadto są to smakołyki, które możesz dawać swojemu szczeniakowi, ponieważ nie zawierają sztucznych barwników, aromatów i konserwantów, nie zawierają dodatku cukru, zbóż ani jestem , ale pełen białka. Ona wie wymienia zabawki do żucia w kształcie pierścienia, piłkę ze sznurkiem, kulkę smakołyków, odpowiedniego do pory roku wypchanego pingwina, piłkę do żucia i kość ze sznurka, wszystko to z pewnością sprawi, że twój puszysty przyjaciel będzie dniem.Co ludzie mówią o nowym kalendarzu adwentowym psa Costco

Kalendarz adwentowy Costco dla psów Instagram

Konto na Instagramie! @kosztkodeals poinformował również, że jeden z ich obserwatorów zauważył kalendarz adwentowy dla psa w lokalnym sklepie Costco, a reakcja fanów na dwa posty na Instagramie była bardzo pozytywna. Większość komentarzy to osoby oznaczające znajomych, którzy ich zdaniem powinni zobaczyć post, z dodanymi uwagami, takimi jak „Kopper tego potrzebuje” lub „powiedz mamie!!”, a tak wielu nazywa ten świąteczny prezent jako obowiązkowy dla ich szczeniąt. Jesteśmy pewni, że będzie to popularny produkt – w końcu z około 89,7 milionami psów w Stanach Zjednoczonych w 2017 roku, nie wszyscy znamy kogoś, kto kupiłby ten kalendarz adwentowy w sekundę (za pośrednictwem Statystyka )?
Jeśli planujesz kupić kalendarz dla psa w swoim życiu, miej oczy otwarte w lokalnym sklepie Costco, ponieważ nie jest jeszcze dostępny w Strona internetowa Costco (chociaż może się to zmienić, gdy wakacje się zbliżają). Jeśli Twój pies naprawdę pokocha smakołyki i nie może się doczekać kolejnego grudnia, możesz zamówić je bezpośrednio w sklepie Strona internetowa Irish Dog Foods .