Jak Simon Cowell przekonał Gordona Ramsaya do operacji plastycznej?

Gordon Ramsay David M. Benett/Getty Images

Nie jest tajemnicą, że Gordon Ramsey wykonał „pewną pracę”. Nie wiemy o tobie, ale nam się podobało Gordona Ramsaya nietknięta twarz w porządku. Mówią, że twarz człowieka jest mapą drogową ich życia, a Ramsay odzwierciedla wzloty i upadki jego, od trudnego dzieciństwa, przez lata na boisku piłkarskim, małżeństwo, rodzicielstwo i ciężką pracę budowania udanego imperium restauracyjnego i kariery medialnej. Jeśli pytasz nas, każda charakterystyczna linia była zasłużona.


A poza tym krzycząc takie rzeczy jak „Pachnij to!” i „To jest najbardziej obrzydliwa kuchnia w historii!” (przez youtube ) powinieneś wyglądać, no cóż, oburzony , co jest trudne do wykonania, jeśli mięśnie zostały sparaliżowane przez zastrzyki.Hollywood, kraina szczypiec, zakładek i zastrzyków, nie wywarło większego wrażenia. W ironicznym wydaniu Ramsay często wzywał do zastraszania Szef kuchni i Kuchenne koszmary (przez Niezależny ), sam był zastraszany przez menedżerów branży rozrywkowej z powodu jego surowego wyglądu.
tytuł grzecznościowy magazyn, opowiadający historię z Radio Times , cytuje Ramsay: „W LA to było wszystko O mój Boże, kiedy przeszedłeś przez przednią szybę?” Kontynuował: „Znosisz to, ale potem masz tego dość”. Bez żartów.

Szymon mówi operacja

Simon Cowell Frazer Harrison/Getty Images

Ramsay ostatecznie zdecydował się wygładzić niektóre ze swoich zmarszczek. Jednak to nie dyrektorzy telewizyjni przekonali Ramsaya do tego. Ta inspiracja pochodziła z bliższego domu. Ramsey powiedział, że w 2009 roku miał zabiegi laserowe, a także zastrzyki, aby wypełnić zmarszczki na brodzie po tym, jak jego dzieci próbowały wbić w nie monety (poprzez Codzienna poczta ). Jego przyjaciel, potentat medialny Simon Cowell , nie obcy samemu zabiegom kosmetycznym (przez Niezależny ), zachęcił również Ramsaya, aby jego twarz była bardziej przyjazna dla telewizji. Cowell „zasugerował, że teraz odniosłem sukces w Ameryce, powinienem coś zrobić” – powiedział Ramsay ( Radio Times , przez inne Codzienna poczta raport).Ramsay powiedział wtedy: Codzienna poczta że nie będzie więcej zabiegów kosmetycznych. „Czy będę miał jeszcze coś do zrobienia? Oczywiście nie zamierzam robić więcej pieprzonej roboty – powiedział. Jednak gwiazda wyglądała zauważalnie inaczej podczas Teen Choice Awards 2016 (przez Nowe FM ) i ponownie w 2021 r., kiedy wskazali obserwujący Ramsaya na Instagramie (via tytuł grzecznościowy ), że gwiazda wydawała się nieco czerwona i opuchnięta. Komentarze były szorstkie: „Co się stało z twoją twarzą? Proszę przestań z botoksem” – brzmiała jedna z łagodniejszych słów.

Jeśli trochę pracy sprawi, że Gordon Ramsay poczuje się lepiej, to świetnie. Ale myślimy też o jednolinijkach, takich jak „Obudź się, pączku!” ( także na YouTube ) wymagają wyrazistej twarzy.


Kategorie telewizja Inny Opinie