Najlepsze dania do spróbowania z pierwszej restauracji Bobby'ego Flaya

 Bobby Flay uśmiecha się Paul Morigi/Getty Images Sarah Martinez
Bobby Flay ma dość imponujące imperium obejmujące restauracje, książki kucharskie i programy telewizyjne. Jego wiedza kulinarna jest głęboka, a każdy, kto oglądał jego program telewizyjny, może potwierdzić jego umiejętności kulinarne dominuje nad konkurentami „Beat Bobby Flay”. Najnowsza restauracja Flay'a, Amalfi , podkreśla kuchnię włoską z nutą śródziemnomorską, skupiając się na smakach Wybrzeża Amalfitańskiego. Chociaż Flay był właścicielem kilku restauracji w stylu francuskim i śródziemnomorskim, pierwszą miłością Flaya były chili i kuchnia południowo-zachodnia.
Po tym, jak Flay ukończył Francuski Instytut Kulinarny, Flay pracował pod okiem znanego szefa kuchni Jonathana Waxmana, gdzie po raz pierwszy zetknął się ze składnikami południowo-zachodnimi, takimi jak niebieska kukurydza i papryczki chili (na Wtajemniczony ). Zaledwie kilka lat później Flay otworzył swoją pierwszą restaurację w Nowym Jorku o nazwie Mesa Grill. Według Zjadacz , jego południowo-zachodnia restauracja zdobyła dwie gwiazdki w 2000 roku. Następnie otworzył lokal na Bahamach iw Las Vegas, z których każdy skupiał się na smakach z południowego zachodu z osobistym talentem Flaya. Jego flagowa restauracja w Nowym Jorku była otwarta przez 22 lata i została zamknięta w 2013 roku. Restauracja była tak popularna, że ​​Flay wydał książkę kucharską, dzięki której fani mogli przygotowywać potrawy w domu.

Gotuj jak Bobby Flay w zaciszu własnego domu

 Reklama mesa grilla Bobby'ego Flaya George'a Rose'a/Getty ImagesWedług Kuchnia Dania Bobby'ego Flaya, których nie można przegapić, pochodzą z jego książki kucharskiej Mesa Grill i zawierają papryczki chili. Książka kucharska Mesa Grill autorstwa Bobby'ego Flaya został wydany w 2007 roku i zawiera 150 przepisów, które znalazły się w menu restauracji. Niektóre z przepisów, które trzeba ugotować, obejmują grillowanego czerwonego lucjana Flaya z czerwonym sosem chili i jego wcierane w chili krótkie żeberka z polentą. Flay ma część swojej domowej spiżarni poświęconą jego ukochanym papryczkom chili, nic więc dziwnego, że jego przepisy często zawierają kilka odmian (poprzez Instagram ).

Jeśli martwisz się upałem, Flay oferuje kilka przepisów, które mogą pomóc złagodzić ciepło pikantnych papryczek chili. Sieć gastronomiczna udostępnił przepis Flaya na sałatkę ziemniaczaną Mesa Grill, kremową stronę, która może złagodzić pikantny posiłek. Podczas gdy jego sałatka ziemniaczana zawiera trochę cayenne i ancho chile w proszku (czy byłby to nawet przepis Bobby'ego Flaya bez odrobiny ciepła), temperuje ją majonezem i musztardą. Ponieważ żaden posiłek nie jest kompletny bez deseru, Flay umieszcza w swojej książce kucharskiej najlepsze przepisy na desery Mesa Grill. Szef kuchni uwielbia czekoladę i upiera się, że jest jej przynajmniej trochę deser czekoladowy we wszystkich menu restauracji Flay's .