Jedyna wódka, której naprawdę powinieneś używać w swoim moskiewskim mule

dwa moskiewskie muły w miedzianych kubkach

Moscow Mules to klasyczny koktajl, który może być po prostu idealnym napojem na gorącą pogodę. Napój składa się z wódki, piwa imbirowego (nie imbirowego) i soku z limonki i często podaje się go z dodatkami z limonki lub mięty (przez tytuł grzecznościowy ).


Tradycyjny moskiewski muł podawany jest w miedzianym kubku. Dlaczego miedź? Po pierwsze, miedziany kubek jest częścią historii, której początki sięgają 1941 roku, kiedy to Mule został rzekomo wynaleziony przez Jacka Morgana, właściciela brytyjskiego pubu Cock 'n' Bull w Los Angeles. restauracja internetowa ). Plotka głosi, że Morgan miał dziewczynę, która była właścicielem miedzianej firmy, więc jego nowy koktajl i jej miedziane kubki stanowiły idealne połączenie (poprzez Likier.pl ). Miedziany kubek przetrwał jednak ze względu na jego nienaganny smak i cechy regulujące temperaturę – zasadniczo twój napój jest wyjątkowo lodowaty i bardziej musujący, gdy podajesz go w miedzi.Ale jest jeszcze jedna rzecz, którą powinieneś wiedzieć, szukając idealnego imbirowego koktajlu, a to zrozumieć, w jaki sposób wódka, której używasz, może wpływać na wrażenia z picia. Zapytaj o to Casey Metzger, profesjonalnego konsultanta barmańskiego i założyciela Usługi z najwyższej półki , z kim rozmawiałem Tłuczony o opanowaniu moskiewskiego muła. Według Metzgera: „Większość nie zdaje sobie sprawy, że wysokiej jakości wódka jest siłą napędową wielkiego Moscow Mule. Im gładsza wódka, tym lepiej przyrządza się Moscow Mules, ponieważ ta gładkość pozwala błyszczeć innym smakom, takim jak limonka i imbir”.
Kunszt rzemieślniczy i lokalne składniki tworzą najlepsze moskiewskie muły

Moskiewski muł w miedzianym kubku

Metzger zna swoje Moscow Mules i jest wielkim fanem doskonałej jakości wódki do udoskonalania swojego przepisu. Metzger z siedzibą w Utah preferuje markę wysokiej jakości, o której wielu z nas nigdy wcześniej nie słyszało. Mówiąc o jego zespole: „Lubimy pracować z lokalną wódką Five Wives z własnej destylarni Ogdena” – wyjaśnił Metzger. „To wspaniały produkt zrobiony z cenionej wody z gór Wasatch, dzięki czemu jest bardzo gładki. Jest również destylowany raczej ze spirytusu kukurydzianego niż ziemniaczanego, który jest delikatniejszy i zapewnia subtelną słodycz”. Five Wives jest lokalnym faworytem w Salt Lake City i jest kukurydzianą bezglutenową wódką destylowaną do 40 procent (80 stopni) alkoholu. Firma używa kolumny ze stali nierdzewnej niegazowanej i wody źródlanej z górskiego stanu Utah do tej wysokiej jakości wódki (przez Wódka Pięć Żon ).

Jeśli nie możesz wypróbować marki z Utah, możesz być bardziej zaznajomiony z inną wódka premium nazwy, takie jak Ketel One lub Grey Goose, lub wódka ziemniaczana Chopin (przez Świerk zjada ). Według Destylator , inne składki wódki zrobione z kukurydzy to Tito's, Cutler's, Prairie Organic i Wódka Kryształowa Głowa (który jest faktycznie filtrowany przez diamenty Herkimer). Bez względu na to, którą markę wybierzesz, chodzi o to, aby znaleźć wódkę, która jest gładka i nie wymaga smaku, aby ją złagodzić.Wysokiej jakości składniki zapewnią napój, który Ci się spodoba, więc przygotuj swój miedziany kubek i przetestuj ulepszony Moscow Mule w ten weekend.