Prawdziwy powód, dla którego nie możesz wysłać alkoholu na pocztę

Wino wysłane pocztą

Czy kiedykolwiek poszedłeś na pocztę, aby wysłać swojej ulubionej babci butelkę wina, tylko po to, by zdać sobie sprawę, że musisz to zrobić à la Czerwony Kapturek, ponieważ USPS nie wyśle ​​jej? Nam też to się przydarzyło. Jeśli przepisy trochę Cię oszronią lub jeśli wydaje Ci się, że fonus balonus to jedyne produkty alkoholowe USPS Wola statkiem są takie rzeczy jak środki na zimno, gotowanie wina i płyn do płukania ust… cóż, to dlatego, że przepisy, które uniemożliwiają USPS wysyłanie alkoholu, są mniej więcej tak stare, jak slang, którego właśnie użyliśmy.


W chwili pisania tego tekstu niektórzy w Kongresie USA próbują zmienić te przestarzałe przepisy (poprzez: Forbes ). Jest wiele powodów, by poprzeć taką zmianę. Przewodniczący Krajowego Związku Przesyłania Poczty Paul Hogrogian wyjaśnił to niedawno w ten sposób: „Przesyłka alkoholu byłaby nie tylko źródłem 50 milionów dolarów dochodu rocznie dla usług pocztowych, ale także pomogłaby w rozwoju lokalnych browarów, gorzelni i winiarni”. (przez Jedzenie i wino ). Co oznaczałoby 50 milionów dolarów rocznie dla USPS? To prawda, że ​​prezydent Biden nominował trzech kandydatów do rady zarządzającej Poczty Stanów Zjednoczonych (za pośrednictwem Washington Post ) w celu ratowania instytucji, która w sierpniu 2020 r. New York Times Raport zmaga się z miliardowymi stratami. Ale 50 milionów dolarów rocznie to koło ratunkowe, które wydaje się niemożliwe do pominięcia. Niestety, ustawodawcy wysuwali podobne argumenty w 2015 i 2019 roku z ograniczonym sukcesem. Oto, co ich powstrzymywało.najlepsza restauracja magicznego królestwa?

USPS nie wyśle ​​Twojego alkoholu ze względu na prawo z czasów prohibicji

Dostawa USPS

Reprezentant Demokratów Jackie Speier był współsponsorem ustawy, która obecnie próbuje pozwolić nam na logiczne: piwo i wino ze statku i Tequila składniki wschód słońca pocztą. Wyjaśniła propozycję, aby Świergot , w ten sposób: „Kongres ma obowiązek ocalić @USPS i wprowadzić go w XXI wiek”. Kongresmenka z Kalifornii nie mówiła o dawaniu pracownikom poczty iPhone'ów. Speier odniósł się do faktu, że przepisy, które zabraniają USPS wysyłania alkoholu, sięgają prawie 100 lat wstecz — od prohibicji. Tak jak Forbes zauważa, że ​​pandemia COVID-19 była przyjazna dla branży internetowej sprzedaży alkoholu. I chociaż większość stanów złagodziła obecnie przepisy dotyczące wysyłki alkoholu, złagodzenie przepisów na poziomie stanowym przyniosło korzyści prywatnym firmom, takim jak UPS i FedEx. Podobnie jak w czasach prohibicji, kiedy picie alkoholu było dla bogatych i mających dobre kontakty, tak i dzisiaj wysyłka alkoholu jest dostępna tylko dla tych, których stać na prywatną firmę kurierską.
Jako Instytut Kato dokumentów, prohibicja była porażką w herkulesowych proporcjach: pozbawiła rząd USA ważnych dochodów podatkowych, zmusiła wielu konsumentów alkoholu do używania silniejszych nielegalnych substancji, w tym opium, leków patentowych i kokainy, oraz wzmocnienia zorganizowanej przestępczości syndykatów. A jednak jeden z odgałęzień tej epoki uparcie trwa do dziś. Ludzie pomyślnie wysłani (za Mentalna nić ) kameleony, martwe ryby i ich własne dzieci za pośrednictwem US Postal Service. Ale od lat 30. nikt nie był w stanie wysłać nawet jednej butelki Coors Światło.

cukier w koksie vs pepsi