Prawda o kanapce Combo Cold Cut w Subway

Zielony, żółty i biały znak restauracji Subway

Metro to jedna z tych sieci restauracji, na które można liczyć praktycznie wszędzie. Niezależnie od tego, czy szukasz szybkiej przekąski w okolicy, czy zatrzymujesz się na dłuższą metę w całym kraju, restauracje Subway są zawsze dostępne, gdy ich potrzebujesz.


Jeśli chodzi o zamawianie Kanapka w metrze Szczególnie popularną pozycją w menu jest Cold Cut Combo marki. Dzięki smacznej kombinacji mięs i warzyw jest całkiem sycąca — zwłaszcza, gdy dodasz wszystkie dodatki do restauracji .Podstawowy zestaw Cold Cut Combo składa się z plastrów szynki, salami , i bolonia (przez Metro ), ale z tego miejsca możesz dodać warzywa, sery, przyprawy i wybrać rodzaj chleba, aby dostosować subskrypcję. Jeśli witryna Subway wskazuje na idealną kreację, ich zdjęcie kanapki zawiera również sałatę, pomidor, czerwoną cebulę, zieloną paprykę i ogórki wszystko na tostowanym włoskim chlebie sub. Ale w przypadku kanapki wypełnionej dżemem z mięsem i warzywami najlepiej wybrać majonez i dodać plasterek lub dwa Ser amerykański lub Provolone może sprawić, że poczujesz się kompletny.
pięciu facetów przegląd koktajlu mlecznego

Co powinieneś wiedzieć przed zamówieniem kanapki Combo Combo firmy Subway

Pracownik metra za ladą przygotowujący kanapkę

Nawet jeśli ta kanapka może być świetna na szybki lunch w biegu, możesz chcieć pomyśl dwa razy przed złożeniem zamówienia — zwłaszcza jeśli starasz się dbać o zdrowie przy wyborze żywności. Cold Cut Combo niekoniecznie jest wysokokaloryczne, ponieważ zawiera tylko 310 kalorii na sześciocalową kanapkę (oczywiście przed dodaniem dodatków). Ale jeśli chodzi o sód , Cold Cut Combo ma aż 930 mg dla wersji o połowie rozmiaru (przez Metro ). Dla Dobre gospodarowanie , wszystko powyżej 920 mg jest uważane za wysokosodowe i przetworzone mięso jak te w tej kanapce są wielkim winowajcą.

czy niebieska kukurydza jest zdrowa?

Mimo to istnieją sposoby, aby w większości cieszyć się kanapką, nawet z kilkoma zmianami. Jeśli poziom sodu Cię dotyczy, możesz zamiast tego wybrać jeden sub-mięsny. Lub, jeśli masz ochotę ugotować coś we własnej kuchni, możesz odtworzyć kanapkę Combo Combo Sandwich firmy Subway z ulubionymi składnikami, preferowanym chlebem i niewędlinami, które będą zawierały mniej soli.Ten przepis z Kuchnia Ricardo bierze wszystkie wspaniałe elementy klasycznego Cold Cut Combo i podnosi go. Inne wskazówki obejmują używanie świeżego lub lokalnego warzywa jak sałata, pomidor i papryka i uzupełniać je w większych ilościach, jednocześnie ograniczając mięso.