Reese's zamierza dokonać dużej zmiany w swoich filiżankach z masłem orzechowym

Ułożone Reese Świergot

Kto nie lubi wgryzać się w słodką, maślaną orzechową doskonałość, która jest Reese'a ? Czekolada i masło orzechowe to klasyczne połączenie deserów, a dopracowany kubeczek z masłem orzechowym zachwyca klientów już od 1928 roku. Historia przekąsek . Ale jeśli jesteś kimś, kto stara się poprawić swoją dietę poprzez jedząc tylko organiczne ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? składników, co zwykle oznacza ograniczenie pakowanych smakołyków i czekoladowych przekąsek — aż do teraz.


Firma Reese's właśnie ogłosiła, że ​​w tym roku wypuści organiczną wersję klasycznego przysmaku z czekolady i masła orzechowego. Aby produkt mógł być certyfikowany jako ekologiczny, musi zawierać 95 procent składników organicznych, zgodnie z Pyszne , a nowo wprowadzone kubki z masłem orzechowym spełnią te wymagania. Jednak firma zapewniła również swoich fanów, że filiżanki Reese's nadal będą miały całą słodką mleczną czekoladę i kremową pyszność masła orzechowego, które pokochali, tylko z wyższej jakości, ekologicznymi składnikami.Hershey's Co. wyda dodatkowe produkty organiczne i bezcukrowe

Ekologiczny pakiet Reese Hershey Co.

„Większość ponownego uruchomienia dotyczy repozycjonowania produktu bez cukru w ​​sposób bardziej współczesny” – powiedział Michele Gross Buck, prezes, prezes i dyrektor generalny The Hershey Co., która jest właścicielem Reese's, w komunikacie prasowym. Wiadomości biznesowe z branży spożywczej . „Nasza bezcukrowa platforma działa dobrze i wierzymy, że pozwoli nam to dotrzeć do większej liczby gospodarstw domowych i zapewnić konsumentom więcej wspaniałych sposobów na delektowanie się ulubionymi markami Hershey. I chociaż rynek czekolady ekologicznej jest mały, to szybko się rozwija i cieszymy się, że poprzez tę ukierunkowaną premierę możemy zaoferować konsumentom pyszne, organiczne wersje Reese's i Hershey's” – wyjaśnił Buck.
Organic Reese's dołączy do nowej linii produktów organicznych i bezcukrowych Hershey Co., w tym organicznych ciemnych batoników Hershey's, bezcukrowych Jolly Ranchers i bezcukrowych kotletów York z miętą pieprzową. Reese zawiera około 230 kalorii w opakowaniu. Te odnowione kubki z masłem orzechowym niedługo trafią na półki sklepów spożywczych, więc nie zapomnij mieć ich na oku podczas następnej wyprawy na zakupy.

dlaczego nie możesz jeść liścia laurowego?Kategorie Jak jak telewizja