Tajemnicza wiadomość Asia Argento o biografii Anthony'ego Bourdaina

 Anthony Bourdain uśmiechnięty Dylan Rives/Getty Taylor Huang


Minęły ponad trzy lata od śmierci celebryty szefa kuchni Antoniego Bourdaina , ale ostatnio pojawiła się aluzja do jednej z ostatnich rozmów, jakie odbył ze swoją byłą partnerką, Asią Argento. nieautoryzowana biografia Bourdaina, „W dół i w raju” Charlesa Leerhsena, ma zostać wydany 11 października i już spotkał się z wieloma kontrowersją i dezaprobatą ze strony rodziny zmarłego szefa kuchni (poprzez Codzienna poczta ).Leerhsen rozpoczął prowadzenie badań do książki jesienią 2019 r., według Pocztą . W treści utworu znajdują się wywiady z ważnymi osobami w życiu Bourdaina, a także informacje dotyczące jego ostatnich dni (poprzez Stół degustacyjny ). Jednym szczegółem, który został zawarty w wkrótce wydanej książce, były jego ostatnie teksty z Argento, z którym Bourdain był w związku podczas rozłąki z żoną, Ottavią Busią-Bourdain (przez DZIŚ ). W odpowiedzi na nadchodzące wydanie biografii, Argento opublikował historię na Instagramie, która wstrząsnęła internetem.
Post Argento odnosił się do ostatniej interakcji między nią a Bourdain

 Azja Argentyńska Sebastian Reuter/Getty Images

Asia Argento i Anthony Bourdain mieli skomplikowaną współpracę, w której obie strony zdradzały się, będąc razem, zgodnie z Codzienna poczta . Argento, która spotkała się z wieloma oskarżeniami o doprowadzenie Bourdaina na śmierć, 29 września opublikowała historię na Instagramie, nawiązując do ostatniej cyfrowej rozmowy między nią a Bourdainem (za pośrednictwem Ludzie ).Historia, która już wygasła, zawierała tekst „Stop Busting My Balls” nad zdjęciem Ronniego Colemana. Były to dokładnie te słowa, które Argento wysłał do Bourdaina w noc przed śmiercią, w odpowiedzi na pytanie: „Czy jest coś, co mogę zrobić?” (na osoby).

Argento, która jest aktorką i filmowcem, powiedziała prasie w przeszłości, że czuje się winna, że ​​nie zauważyła Ból Bourdaina wcześniej (przez USA dziś ). Nie wiedziała, że ​​te cztery słowa będą ostatecznym tekstem do jej byłego partnera, który był zdenerwowany zdjęciami jej tańca z dziennikarzem kilka dni wcześniej (poprzez Poczta w Nowym Jorku ). Jej niedawna reakcja na biografię z pewnością była wyraźna, ponieważ odliczanie do wydania książki zbliża się do końca.