Tyle warta jest Anne Burrell

Anne Burrell uśmiechnięta Robin Marchant/Getty Images

Wielkie włosy, wielkie przepisy, wielka osobowość, wielkie smaki. To sławna szefowa kuchni Anne Burrell , która ma życiorys, do którego niewielu jej rówieśników może aspirować. Ona odcisnęła swój ślad wszędzie od Sieć spożywcza do jednych z najlepszych restauracji. Pokonała Bobby'ego Flay'a i wymyśliła przepis na makaron boloński z naprawdę niedorzeczną ilością czerwonego wina. Możesz nie chcieć poznaj Burrella w prawdziwym życiu , ale nie można zaprzeczyć, że ma wszystko, czego potrzeba, aby gotować z absolutnie najlepszymi z nich.


To wszystko bardzo dobrze, ale nasuwa się również pytanie: ile jej to wszystko zarobiło? Nie chodzi tylko o ciekawość dotyczącą jej finansów osobistych. Zarobki szefów kuchni mogą być bardzo, bardzo trudne do oszacowania, ponieważ branża restauracyjna jest notorycznie niestabilna i, jak dowodzi niedawny, ponury los restauracyjnego imperium Jamiego Olivera, bycie super sławnym nie gwarantuje, że ludzie będą gromadzić się, by rzucić na ciebie swoimi pieniędzmi. wyśmienitą kuchnię, fast casual lub jakikolwiek inny rodzaj jedzenia. Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się, ile wart jest Burrell.Kariera Anne Burrell przyniosła jej miliony

Anne Burrell wskazuje palcem John Lamparski / Getty Images

Gotowanie może nie jest najbezpieczniejszym finansowo wyborem kariery, ale z pewnością wydaje się, że Burrell zdołała umieścić się na zamożniejszym końcu branży restauracyjnej. W rzeczywistości, według strony szacunkowej bogactwa Wartość netto celebrytów , jest warta całkiem fajne 5 milionów dolarów. Chociaż Burrell jest bez wątpienia zdolnym szefem kuchni, który wyrobił sobie markę na wiele sposobów, prawdopodobnie można uczciwie powiedzieć, że gdy szacuje się, że szef kuchni jest wart miliony, publiczne ujawnienie się odgrywa przynajmniej pewną rolę w postępowaniu.
Rzut oka na długą książkę Burrella IMDb Strona pokazuje, że jej nie brakuje. Prowadziła, oceniała i brała udział w naprawdę zdumiewającej ilości różnych pokazów kulinarnych, a jej największą wczesną ekspozycją była prawdopodobnie jej praca jako szef kuchni Mario Batali sous chef w „Iron Chef”. W związku z tym, jeśli trajektoria jej kariery i szacowana wartość netto są jakąkolwiek wskazówką, bycie szefem kuchni może być dość lukratywne… o ile zapewnisz sobie dużo tego słodkiego, słodkiego czasu na antenę.