Prawda o Food Network Star Christian Petroni

Christian Petroni w Nowym Jorku Dave Kotinsky / Getty Images

Christian Petroni jest rozkwitającym szefem kuchni celebrytą, o którym prawdopodobnie wiesz, nawet jeśli nie realizować ty robisz. To dlatego, że Petroni od lat jest obecny w Food Network. W 2016 roku wystąpił jako sędzia na Posiekany Junior (przez IMDb ). Petroni wystąpił również jako sędzia na Posiekanych i Pokonaj Bobby'ego Flay'a, między innymi seriami. Dodatkowo startował na Posiekanych i Gwiazda sieci żywności , który wygrał w 2018 roku (wraz ze współzwycięzcą Jess Tomem, per Sieć spożywcza ). Ale czekaj, jest więcej.


Petroni jest obecnie na kanale Cooking Channel Moja ulubiona a Twoja ulubiona , który zadebiutował 28 lutego 2021 r. I nie zapominajmy, że od 7 marca będzie można złapać Petroniego w drugim sezonie Food Network Turniej Mistrzów . I choć to wszystko brzmi wyczerpująco, to wciąż nie jest to wyczerpująca lista. Do tej pory możesz się zastanawiać, kiedy Christian Petroni znajdzie czas na gotowanie. Albo nawet gdzie gotuje.Christian Petroni to prawdziwy niebieski nowojorczyk

Christian Petroni Guy Instagram

Urodzony w 1983 roku Christian Petroni dorastał we włoskiej rodzinie w Bronksie w Nowym Jorku. Powiedział Sieć spożywcza w wywiadzie z 2018 r., w którym spędził „niezliczoną ilość czasu w kuchni, ucząc się robić włoskie uczty” jako dziecko i wiedział, że chce być częścią branży restauracyjnej od najmłodszych lat. Do 2013 roku Petroni otworzył pierwszą z pięciu odnoszących ogromne sukcesy restauracji w Nowym Jorku i Connecticut pod nazwą Fortina, w maleńkiej, ale zamożnej wiosce Armonk w stanie Nowy Jork. Ale wcześniej kierował kilkoma popularnymi kuchniami i współpracował z trzema innymi nowojorskimi szefami kuchni, aby otworzyć Cooked & Co., restaurację w zamożnym Scarsdale w stanie Nowy Jork (przez Westchester Czasopismo ). Niestety w 2020 r. została zamknięta na stałe (poprzez Gotowane i Co. ).
Jak można się domyślać, Petroni zawsze był i pozostaje ufarbowanym na wełnę nowojorczykiem. Mieszka w Bedford w Nowym Jorku (poprzez LoHud ), która jest domem dla wioski Katonah, w której za mieszkankę liczy się również Martha Stewart (via Marta Stewart ). Jego pseudonim, według IMDb , to „Wielki Hambino”, który brzmi jak nawiązanie do postaci z filmu z 1993 roku, Sandlot : Hamilton „Ham” Porter – dzieciak, który w swojej drużynie baseballowej grał na stanowisku łapacza. Hamilton zawsze nosił czapkę Yankees i wyrósł na profesjonalnego zapaśnika o nazwie „The Great Hambino” (poprzez Fandom ).

Kontynuacja Restaurant Hustle z 2021 roku może być trochę dziwna dla Christiana Petroni

Gotowanie Christiana Petroni Instagram

Petroni był jednym z czterech szefów kuchni i restauracji (wraz z Marcusem Samuelsonem) przedstawionych w Chłopak jest rozdzierająco autentyczny Sieć spożywcza film dokumentalny, Restaurant Hustle 2020: Wszystko na linii , który badał, w jaki sposób szefowie kuchni w całym kraju zarządzają swoimi restauracjami wśród Covid-19 pandemia . Produkcja była tak udana, że ​​w planach jest sequel, który „odbierze z tymi samymi czterema szefami kuchni w styczniu 2021 roku” (poprzez Wiadomości PR ). Jedynym problemem jest to, że 27 listopada 2020 r. Fortina ogłosiła Facebook że Petroni odejdzie od marki Fotina.„Jesteśmy niezwykle podekscytowani, widząc, dokąd zaprowadzi go jego kariera i będziemy go obserwować na każdym kroku, gdy będzie kontynuował swoją podróż!” Strona Fortina na Facebooku podała. „Zadbał o to, aby marka Fortina nadal się rozwijała pod jego nieobecność. Szefowi kuchni Petroniemu życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy mu za wszystko, co zrobił dla Fortiny”. W związku z tym nie jest jasne, gdzie Petroni będzie prowadził swoją restaurację, gdy Zgiełk restauracji akcja zostaje wznowiona w 2021 roku.

Pandemia była jednym z najcięższych i najciemniejszych czasów w życiu Petroniego

Christian Petroni pije z Jimmym Kimmelem Paul Zimmerman/Getty Images

Christian Petroni nie podjął decyzji o opuszczeniu Fortiny lekko i nie tylko dlatego, że pandemia stanowiła tak wiele wyzwań dla branży restauracyjnej. W rzeczywistości była to decyzja, którą rozważał przed wybuchem pandemii. Powiedział LoHud, „W gruncie rzeczy sprowadzało się to do tego, że byłem gotów robić swoje, tak jak chciałem. Chcę skupić się na gotowaniu i rzeczach, które sprawiają, że znów jestem szczęśliwy i kim jestem”.Biorąc to pod uwagę, kierowanie Fortiną podczas pandemii było „jednym z najtrudniejszych i najciemniejszych okresów w jego życiu”, zauważył Petroni. Tak jak LoHud ujmując to, widział, że „owoce jego pracy praktycznie rozpadły się z dnia na dzień”. Zauważył, że nawet bez cienia COVID-19 biznes restauracyjny jest trudny. „Ale w tej chwili jest to szalenie przerażające, nie tylko dla kelnerów, kelnerów i zmywaczy, ale dla wielu podbranż, które dotykają biznesu restauracyjnego. Mówisz też o utrzymaniu ekipy sprzątającej, firmie lnianej, sprzedawcy mięsa, firmie owocowo-warzywnej i ludziach, którzy zbierali te owoce.

Co dalej zrobi Petroni? „Pracuje nad czymś”, zapewnił LoHud. „Będzie fajnie i będzie niesamowicie”.

Christian Petroni, członek rodziny i fan kurczaków

Christian Petroni skrzywiony z ptakiem Instagram

Christian Petroni ma żonę o imieniu Sheri (via LoHud ). Razem mają dwoje dzieci, Beau i Briar Rose, które często trafiają do Petroniego Instagram karmić. Petroni jest również dumnym posiadaczem kurczaków, których nieujawniona liczba nosi imię postaci z Seks w wielkim mieście .

Były właściciel grupy restauracyjnej Fortina, która posiadała pięć restauracji, z których cztery znajdowały się w Nowym Jorku, a jedna w Connecticut, teraz koncentruje się na nieujawnionym projekcie, który zapowiada się „niesamowity” i „fajny”. Ponadto sprzedaje T-shirty i bluzy z kapturem z napisem „Gabagool” (za pośrednictwem Instagram ). (Możesz również rozpoznać to słowo jako inny sposób odniesienia do „ capiciola ', włoska szynka). Na zdjęciu jest też 'przenośny piec do pizzy', choć na razie nie wiemy, jaką rolę może odegrać w przyszłych przygodach Petroniego w kulinarnym świecie.