Prawda o restauracji z kurczakiem i piwem Ludacrisa

Chris Tasos Katopodis/Getty Images

Spędzanie czasu na najbardziej ruchliwym lotnisku na świecie (przez Proste latanie ) nie brzmi jak czyjś pomysł na zabawę. Ale jeśli zdarzy ci się dłuższy postój na międzynarodowym lotnisku Hartsfield-Jackson w Atlancie, to legenda aktora/hip-hopu Ludacris ma nadzieję, że znajdziesz jego małą oazę dobrego jedzenia i dobrej zabawy w hala D .


Kurczak + Piwo otwarte w 2016 roku, po długim oczekiwaniu (przez Zjadacz Atlanta ). Ludacris, używając wszystkich czapek, z radością ogłosił nową restaurację to Świergot aż w 2012 roku: „MÓWIĄ O NAJBARDZIEJ OBJĘTYM LOTNISKIEM NA PLANECIE!! TO JEST HISTORIA!!' Prawie pięć lat zajęło ostateczne stworzenie historii wraz z otwarciem restauracji Luda's Southern-comfort, ale nie było żadnych opóźnień. W styczniu 2012 r. miasto Atlanta zatwierdziło plan sprowadzenia 150 nowych lokali gastronomicznych na rozległe lotnisko w ciągu najbliższych 10 lat, ponieważ Zjadacz Atlanta powiedział w tym czasie.co się stanie, jeśli codziennie jesz płatki owsiane?

Z dołączonym imieniem Ludacris, ogłoszenie Chicken + Beer przyciągnęło wiele uwagi. Nazwa restauracji pochodzi od podwójnie platynowego albumu rapera z 2003 roku RIAA ). Oprócz sprzedania ponad 15 milionów albumów w swojej długiej karierze, Chris „Ludacris” Bridges jest również znany jako aktor filmowy i telewizyjny, przede wszystkim dzięki powracającej roli Teja w serii filmów Szybcy i wściekli.
Menu Kurczak + Piwo to znacznie więcej niż kurczak i piwo

Sum w sieci

Ludacris nie był nowy w grze restauracyjnej, kiedy otworzył Chicken + Beer. On i szef kuchni Chris Yeo odnieśli sukces w singapurskiej restauracji Straits Atlanta w ciągu jej pięcioletniego istnienia (poprzez Czarne przedsiębiorstwo ). Zamknął je tylko, by skupić się na kurczaku + piwie. „Straits była świetnym przejściem do branży, a dzięki Chicken + Beer mogę stworzyć własną koncepcję. Nie mogę się doczekać poszerzenia mojej kreatywności i przejścia na znacznie wyższy poziom” – powiedział Ludacris w 2012 roku (via Co teraz Atlanta ).

Chociaż nazwa własnej restauracji Ludacrisa jest ukłonem w stronę jednego z jego największych albumów, nie zbliża się do opisu menu. Jasne, Menu Kurczak + Piwo zawiera kurczaka i gofry Ludy oraz kanapkę ze smażonym kurczakiem za 13,99 USD, która z pewnością zdmuchnie wszystko Chick-fil-A lub Popeyes z wody. Ale znajdziesz też sumy, warzywa kapusty i krokiety z łososiem. A kiedy mówimy o sumach, nie mamy na myśli po prostu wrzucenia podajnika z wąsami do frytkownicy. Danie przygotowywane jest z kukurydzianego edamame succotash i purée z pasternaku. menu piwa w dużej mierze opiera się na lokalnych browarach rzemieślniczych, o których być może nie słyszałeś, w tym na Monday Night Brewing i Creature Comforts z Athens w stanie Georgia.atut dobrze wysmażony stek

Kurczak + piwo korzysta z talentów dwóch uznanych szefów kuchni

Szef kuchni Gary Caldwell odbiera nagrody Facebook

Kurczak + piwo zdecydowanie przewyższa typową taryfę lotniskową, która generalnie zyskuje reputację niskiej jakości (poprzez Widok ze skrzydła ). Ale restauracja Ludacrisa znacznie przewyższyła ten niski bar. W 2019 roku Atlanta magazyn o nazwie Chicken + Beer jedną z 75 najlepszych restauracji w mieście. Zwłaszcza skrzydełka z kurczaka są równie dobre, jak inne w Atlancie, którą magazyn nazwał światową stolicą skrzydeł.

Szczerze mówiąc, zasługa za całą tę dobroć nie należy od razu do Ludacris. „Absolutnie kocham jedzenie i zawsze doceniałem sztukę gotowania, ale nie umiem kłamać – nie mam pojęcia, co robię w kuchni” – powiedział I . Wszystkie wyróżnienia należą się dwóm kucharzom Ludacrisowi i jego partnerowi Jackmont Hospitality, którzy przynieśli Chicken + Beer: dyrektorowi kulinarnemu Toddowi Richardsowi i szefowi kuchni Gary Caldwell.czy pisklę nalewa sos?

Richards rywalizował dalej Żelazny kucharz: Ameryka , otrzymał dwie nominacje do Jamesa Bearda i napisał dobrze przyjętą książkę kucharską i pamiętnik pt. Dusza (przez Washington Post ). Caldwell wysłana na Sieć Black Chef że współpracował z Emerilem Lagasse i Mario Batali. Wkrótce po przejęciu kuchni Chicken + Beer Caldwell odszedł od Smak Hartsfield-Jackson z dwiema nagrodami (przez Facebook ). I tak, impreza była celebracją jedzenia na lotnisku, ale trzeba sobie wyobrazić, że niektóre z setek lokali gastronomicznych na lotnisku w Atlancie będą dobre.

Kurczak + piwo to historia sukcesu w czarnej społeczności biznesowej

Szef kuchni Todd Richards i jego książka Michael Loccisano/Getty Images

Przede wszystkim Chicken + Beer to historia sukcesu wśród czarnoskórych firm . Jasne, wybitny czarny hip-hopowy artysta nadał marce swoje imię i kreatywność. Ale prawdziwą pracę wykonują dwaj uznani czarnoskórzy szefowie kuchni i Jackmont Hospitality.

Jednym z powodów, dla których Richards, dyrektor kulinarny i partner otworzyli miejsce na grilla poza Atlantą w środku pandemii COVID-19, było pokazanie czarnej młodzieży satysfakcjonującej opcji kariery (poprzez Washington Post ). Jackmont Hospitality zostało założone przez Maynarda Jacksona, pierwszego czarnego burmistrza Atlanty Obsługa Parku Narodowego National ). Jako część Jackmonta misję poświęca swój czas i część zysków na wspieranie praw obywatelskich i edukację młodzieży. Nieżyjący już burmistrz Jackson promował ideę, że równość Czarnych nadejdzie po części dzięki posiadaniu biznesu.

Ze swojej strony Ludacris skupił się na poprawie tych słabych umiejętności gotowania. Wystąpił 25 lutego w specjalnym programie telewizyjnym Luda nie umie gotować . Podczas godzinnego pokazu Ludacris nauczy się gotować indyjskie jedzenie od eksperta — znakomitego szefa kuchni Meherwana Irani. Program znajdziesz na nowej platformie streamingowej Discovery+, na której znajdziesz również wiele innych programów Food Network.