Dlaczego powinieneś zacząć dodawać ekstrakt waniliowy do kawy?

Filiżanki kawy

Ponad połowa wszystkich Amerykanów pije kawę każdego dnia, a nie tylko jedną filiżankę, mówimy tu średnio o trzech filiżankach dziennie, co odpowiada aż 400 milionom filiżanek kawy dziennie (poprzez E-Import ). Ta kofeina daje nam magiczny gaz, którego potrzebujemy. W rzeczywistości, profesor o imieniu Bob Thompson z Syracuse University powiedział: Wiadomości CBS „Kiedy pracujesz w ciągu dnia, kawa staje się odpowiednikiem „stacji paliwowej podczas lotu”. Rozumiem.


Kawa to nasze poranne paliwo. Ale według Badanie 2017 , do porannego napoju do wyboru dodajemy dużo „rzeczy”. Badania wykazały, że około dwie trzecie osób pijących kawę potrzebuje trochę cukru, śmietanki, aromatu lub przypraw w swojej kawie, a te dodatki sumują się w kolumnie kalorii. Może Cię zaskoczyć informacja, że ​​pijąc czarną kawę, wypijasz o 69 kalorii mniej dziennie. I profesor kinezjologii na Uniwersytecie Illinois i zdrowia społeczności Ruopeng An kierujący badaniem zauważył, że „te dodatki są często gęste pod względem energii i tłuszczu, ale mają niską wartość odżywczą”. A co, jeśli powiemy Ci, że istnieje składnik, który możesz dodać do swojej kawy, który ją osłodzi bez zwiększania dziennego spożycia kalorii? Ekstrakt waniliowy może właśnie to zrobić i oto dlaczego powinieneś dodawać go do swojej kawy.

Ekstrakt waniliowy może być lepszym dodatkiem do Twojej kawy

Ekstrakt z ziaren wanilii i wanilii

Ekstrakt waniliowy to ten wszechobecny aromat, który trzymasz w szafce na przyprawy i wyciągasz podczas pieczenia lub robienia bitej śmietany. Ale kilka kropel tego kremowego płynu może również doprawić i osłodzić Twoją kawę bez komplikacji związanych z cukrem i pół na pół. Za Style Camille ten magiczny aromat może zwiększyć twoją sprawność umysłową i poprawić nastrój, jednocześnie łagodząc bóle brzucha, bóle stawów i stres. To źródło sugeruje dodanie ziaren wanilii do twoich fusów. Dzięki temu zaparzona filiżanka kawy nie tylko będzie pachnieć esencją wanilii, ale też będzie tak smakować.

A Blog o srebrnych trampkach zauważa, że ​​jeśli jesteś miłośnikiem waniliowego latte, ekstrakt waniliowy nada Ci bardzo podobny smak do tego napoju bez cukru. Średnia porcja syropu waniliowego zawiera 20 gramów cukru na 2 łyżki stołowe. Kiedy to pominiesz i zdecydujesz się na ekstrakt, jest to ogromna dzienna oszczędność cukru, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę dzienne zalecane spożycie cukru to tylko 6 łyżeczek — 25 gramów lub 100 kalorii — dziennie dla kobiet i 9 łyżeczek — 36 gramów lub 150 kalorii — dziennie dla mężczyzn (na Amerykańskie Stowarzyszenie Kardiologiczne ). Więc następnym razem, gdy będziesz potrzebować trochę słodzika do kawy, spróbuj ekstraktu waniliowego.