Pracownicy ujawniają przedmioty, których nigdy nie powinieneś kupować w Costco

Zewnętrzne Costco Obrazy Getty

Costco stało się dobrze znanym, popularnym źródłem tak wielu amerykańskich produktów podstawowych. Od artykułów spożywczych i sprzętu, po odzież i leki, członkostwo w Costco może zapewnić Ci oferty na całe życie (naprawdę – dosłownie sprzedają trumny). Ich sklepy nieustannie oferują zabójcze wyprzedaże, a polityka zwrotów większości ich zapasów jest daleko poza hojna.


Co więcej, z oceną 3,9 na Szklane drzwi od marca 2019 r. pracownicy Costco całkiem szczęśliwy też — przynajmniej w większości. Jeśli chodzi o pracę w handlu detalicznym, to całkiem słodki występ. Pracownicy Costco chwalą konkurencyjne stawki godzinowe firmy, elastyczne harmonogramy, wspaniałe korzyści i doskonałe ogólne traktowanie swoich pracowników.Większość ludzi, którzy tam pracują, również ma tendencję do pozostawania przy marce pod względem jej ceny i jakości. Ale pomimo ogólnego zadowolenia z pracy i skrajnej lojalności wobec marki, zarówno obecni, jak i byli pracownicy Costco mają pewne sugestie dotyczące tego, co nie kupić w hurtowni klubowej. Oto lista rzeczy, których nie powinieneś umieszczać na liście podczas następnego biegu Costco, według ludzi, którzy prawdopodobnie wiedzą najlepiej.
Produkuje

jabłka Facebook

To może wydawać się oczywiste, ale wszyscy pracownicy Costco wydają się konsekwentnie zauważaj że kupowanie owoców w słynnej hurtowni jest ryzykowne. Większość twierdzi, że nie ma to nic wspólnego z jakością produktów, o których wielu pracowników twierdzi, że jest na najwyższym poziomie, ale bardziej o prostym fakcie, że zwykle nie można zjeść wszystkiego, zanim się zepsuje. Nawet trudno jest utrzymać w sklepie tak dużo produktów świeżych.

Zapytany w a Wątek Reddita jakie są najlepsze i najgorsze przedmioty kupowane hurtowo, jeden z plakatów, który twierdził, że jest pracownikiem Costco, powiedział: „Powiedziałbym, że niektóre z NAJGORSZYCH to owoce i warzywa. Sprzedajemy je w paczkach, które nie są DUŻE, ale i tak prawdopodobnie się zepsują, chyba że zjesz dużo tych owoców, nie będziesz mieć dużej rodziny czy coś w tym rodzaju.jak zrobić domowe placki ziemniaczane ziemniaczane

Poza zasadą, że kupowanie łatwo psujących się produktów luzem może nie być mądrym, jeden długoletni pracownik działu produkcji Costco przyznał się w pewnym Wątek Reddita że są ogólne problemy ze sklepem produkuje . Użytkownik powiedział: „Kierownictwo średniego szczebla i kierownicy sklepów wiedzą bardzo niewiele na temat ogólnego postępowania z produktami i większość po prostu nie przejmuje się tym, ponieważ jest to fizycznie trudne do wykonania. Szkolenie nie istnieje, standardy jakości i merchandising to głównie opinia”.

majonez

majowe słoiki Obrazy Getty

Jeśli chcesz kupić palety słoików z majonezem wielkości galonów, lepiej kieruj delikatesami. Gdy Insider biznesowy rozmawiali z pracownikami Costco o tym, czego unikają kupowania w sklepie, odpowiedzi były różne. Ale jeden pracownik był nieugięty, omijać majonez. Jeśli nie zostałeś zaproszony do przygotowania wystarczającej ilości sałatki z kurczaka, aby wyżywić mały kraj, kupowanie tej konkretnej przyprawy w Costco wydaje się agresywne.Ludzie z Jedz to, nie to! wydają się zgadzać z pracownikiem Costco, twierdząc, że kupowanie hurtowych przypraw, takich jak majonez, zwłaszcza dla rodziny, nie jest mądre. Witryna informuje: „Twoje ulubione przyprawy, takie jak ketchup, majonez i musztarda, są zwykle przeładowane cukrem, solą i innymi konserwantami. Mimo to wciąż mogą się zepsuć. Poważnie, gdzie w ogóle byś bezpiecznie przechował cały ten majonez? Nikt nie chce mieć reputacji jako zbieracz majonezów z sąsiedztwa, więc rekwizyty dla pracowników Costco za utrzymywanie klientów w ryzach.

Kirkland Signature sos marinara

marinara Facebook

Trudno zepsuć sos do spaghetti. Ale najwyraźniej Kirkland Signature nie zabija go we włoskim dziale przypraw. Po tym, jak został oskarżony o bycie przedstawicielem Kirkland Signature incognito, gdy wspomnieli o swojej miłości do marki, jeden Użytkownik Reddita twierdząc również, że jest pracownikiem Costco, powiedział: „Reprezentant Kirkland nie przyznałby, że sos do spaghetti KS jest całkiem s***y”.

A ten pracownik Costco może być na coś. Tam jest Wątek Chowhound z kilkoma negatywnymi recenzjami marinara Kirkland Signature, w tym: „Kupiłem go i nie byłem z niego najszczęśliwszy. Miał posmak, którego nie potrafiłem do końca opisać… być może pseudoczosnkowy rodzaj lapdance na moich kubkach smakowych” i „H-O-R-R-I-B-L-E. Jak Spaghettio bez całego paskudnego [sic!] makaronu.

składniki tłuczonych ziemniaków kfc

Wygląda na to, że przemówili konsumenci i pracownicy – ​​jeśli chcesz zrobić ogromną ilość spaghetti, istnieją lepsze marki sosów, które możesz kupić hurtowo. Nie możesz wygrać ich wszystkich, Kirkland.

Zapiekanka Z Kurczaka Kirkland

zapiekanka z kurczaka Facebook

Klienci i pracownicy konsekwentnie chwalą food court Costco i przysmaki własnej marki Kirkland Signature. Menedżerka Costco, Christina Polovina, sugeruje unikanie niesławnego pieczywa z kurczaka Kirkland Signature, zarówno ze względów zdrowotnych, jak i finansowych. Wyjaśniła na Quora: „Kalorycznie, ci źli chłopcy mają ponad 1000 kalorii... Chrupiące ciasto, ser, kurczak, bekon i dressing Cezar z warstwą parmezanu na wierzchu. Uczta raz na jakiś czas, jeśli masz ochotę, ale na pewno nie jest to codzienna atrakcja.

Jest to również zasadniczo taktyka sprzedaży Costco. Polovina mówi: „Wiele z artykułów gastronomicznych istnieje tylko po to, by dostać się do drzwi. Przyjdź na pieczeń z kurczaka i kup telewizor na kuponie, którego po prostu *nie możesz* przepuścić. Kto wie, co kupisz w alejkach po spróbowaniu ciasta, bekonu, kurczaka i sera za 2,99 USD. To z pewnością wprawiłoby nas w nastrój, by wydać [być może na masową dostawę papieru toaletowego].

Wódka Grey Goose

Butelki z szarej gęsi Facebook

Istnieje od dawna plotka że Kirkland Signature Vodka firmy Costco to w rzeczywistości Grey Goose w tańszym stroju. Chociaż potwierdzono, że obie wódki pochodzą z tej samej wody (Gesnac Springs w regionie Cognac we Francji), Grey Goose utrzymuje, że nie Kirkland Signature Vodka i ma swoją własną „ekskluzywną studnię”, że używają własnych, zastrzeżonych metod i że destylują swoją wódkę aż 800 kilometrów od miejsca, w którym powstaje Kirkland.

Nie ma jednak większego znaczenia, czy Grey Goose produkuje wódkę Kirkland's Signature — okazuje się, że marka sklepu Costco może być rzeczywiście lepsza. Obaj przeszli przez kilka ślepych testy smaku i Kirkland Signature zwykle wygrywa — plus, w zależności od Twojej lokalizacji, może to być połowa ceny rzeczy związanych z marką (lub nawet mniej). Jeśli Grey Goose jest zwykle twoją ulubioną wódką i robisz zakupy w Costco, równie dobrze możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i kupić markę Kirkland.

Opony

Opona Costco Facebook

Jasne, Costco ma dobrą reputację w sprzedaży super taniej benzyny – ale to niekoniecznie oznacza, że ​​opłaca się serwisować tam cały pojazd. Byli pracownicy zgadzają się, że jeśli szukasz opon, lepiej kupować gdzie indziej.

DO Użytkownik Reddita który twierdził, że pracował w Costco na różnych stanowiskach, od pchania wózków po usługi członkowskie, ostrzegał konsumentów, że centrum opon nie jest warte ich czasu, mówiąc: „Wybór opon jest bardzo niski i zwykle można je kupić trochę taniej gdzie indziej jeśli się rozejrzysz.

A na innym Wątek Reddita , były pracownik centrum opon Costco ostrzegł, że zdecydowanie warto dokonać porównań cen przed podjęciem decyzji o oponach Costco, pisząc: „Porównaj ceny i gwarancje. Często Costco ma lepszą ofertę, czasem nie. Inne domniemany pracownik Costco powtórzył ten sam pogląd — jednocześnie wskazując na poważny problem — mówiąc: „Nie dopasowujemy cen. W moim regionie indywidualna cena opony na znaku jest zwykle nieco wyższa niż w przypadku konkurencji”, chociaż powiedzieli, że możesz uzyskać lepszą ofertę przy montażu.

Wszystkie te wątki wydają się przypominać to samo — że w miejscach, które faktycznie specjalizują się w oponach, jest więcej opcji, a czasem nawet lepsze ceny. Może następnym razem, gdy będziesz potrzebować nowych kół, nie rób zakupów w sklepie, który sprzedaje opony obok kurczaków z rożna.

Elektronika

Telewizory Costco Obrazy Getty

Costco słynie z liberałów polityka zwrotów (ten historie szalonych zwrotów są zabawne), ale sklep w końcu musiał wprowadzić pewne limity dotyczące zwrotów na elektronikę, gdy ludzie nadużywają systemu, tj. zaczynają łapać, gdy raz w roku zwracasz ten fantazyjny telewizor z dużym ekranem. Teraz limit na zwroty elektroniczne wynosi 90 dni.

Niezależnie od tego, jak potwierdził menedżer Costco Jeremy Falletta Kora , Costco ma mnóstwo świetnych ofert, ale elektronika może nie być jedną z nich. „Kiedy zakupy przez Internet są tym, czym są dzisiaj, w każdej ważnej kategorii elektroniki pojawia się niewiarygodna liczba gorących transakcji”, pisze. „Na co dzień obstaję przy twierdzeniu, że nikt nie pobije ceny Costco w bezpośrednim porównaniu, ale w przypadku elektroniki pozwolę, aby ktoś miał szczęście, jeśli chodzi o melodię kilku dolców tu czy tam”.

Badania z Clark potwierdza, że ​​na Amazon dostępnych jest wiele produktów po znacznie niższych kosztach — chociaż Costco pokonało internetowego mega-sprzedawcę w kilku produktach. Więc chociaż kupno kolejnego gigantycznego telewizora z płaskim ekranem może być kuszące w miejscu znanym z sprzedawania gigantycznych rzeczy, możesz chcieć to sprawdzić, zanim zniszczysz swój portfel. Proszę nie niszczyć portfela.

Pościel

wystawa bielizny w Costco Facebook

Jeśli chcesz mieć ogromny wybór kolorów do wyboru dla swojego następnego zestawu pościeli, możesz udać się do Bed, Bath and Beyond. Najwyraźniej Costco kończy się w dziale bielizny. Chociaż Costco sprzedaje prześcieradła i ręczniki, różnorodność jest dość słaba. Jim Klauer, kierownik ds. towarów w Costco na pościel i do domu, powiedział Wiadomości CBS „Jeśli chcesz mieć 20 kolorów, to nie jest to miejsce”. Zarówno Target, jak i Wal-Mart mają do kupienia większą gamę linii i kolorów.

Wydaje się również, że klienci nie są tak naprawdę sprzedawani na arkuszach wysokiej jakości marki Costco (Kirkland Signature). Recenzje z Strona internetowa Costco opisz je jako „niewygodne”, „słabej jakości” i „rozczarowująca jakość”. Insider biznesowy ostatnio ranking najlepszych prześcieradeł do łóżka i żadna z linii, które oferuje Costco, nawet się nie odcięła. Może utrzymuj swój koszyk w czystości, aby uzyskać więcej batonów muesli i gorzałka i po prostu powiedz „nie” zakupom prześcieradeł lub ręczników podczas następnego biegu Costco.

ser kozi vs feta

Wakacje (tak, to jest rzecz)

jazda na rowerze Obrazy Getty

Czy wiesz, że Costco również podwaja się jako? Biuro podróży ? Jasne, samoloty nie startują i nie lądują za magazynami (chociaż nie przesadzilibyśmy tego poza Costco, aby w końcu to sprowokować), ale możesz zarezerwować wypożyczone samochody, hotele, pakiety wakacyjne i rejsy za pośrednictwem firmy. Ale tylko dlatego, że to oferują, nie oznacza, że ​​warto to robić.

Dan Holliday, który twierdzi, że był kierownikiem marketingu w Costco Travel w latach 2005 i 2006, powiedział: Kora , „Oferty Costco Travel naprawdę nie są takie niesamowite… jeśli wybierasz się do Costco Travel, spodziewając się konsekwentnie znaleźć coś rzadkiego i wspaniałego, nie rób tego”.

Wspomniał również, że po prostu naprawdę trudno jest konkurować, biorąc pod uwagę wszystkie dostępne online opcje dotyczące ofert podróży. Jak to ujął: „Jest tak konkurencyjny, że większość hoteli i linii lotniczych jest już przyciętych do szpiku kości”. Weź to od faceta, który tam pracował, prawdopodobnie znajdziesz podobne (lub lepsze) oferty na jednej z wielu dostępnych obecnie internetowych witryn turystycznych.