Przez cały ten czas źle kroiłeś stek

stek

Amerykanie uwielbiają stek. Czy gotowane w żeliwna patelnia , patelni, lub nad żywym ogniem na grillu, stek jest niezaprzeczalnie pyszny. Heck, możesz nawet zastosować technikę odwrotnego obsmażania i włożyć stek do piekarnika przed wkładanie go na patelnię. Będzie dobrze smakować bez względu na wszystko. Pisarz w Codzienny Posiłek mówi, że pociąga nas stek ze względu na jego aromat, aromatyczny tłuszcz, ciągnącą się, ale delikatną konsystencję i „mięsny” smak. Kto może się z tym kłócić?


W międzyczasie, popularne mity o stekach wprowadzać zamieszanie podczas przygotowywania steków Eksperci każą nam odpoczywać, ale nie za długo. Nie odwracaj steku więcej niż raz i nie rozgotuj go ani nie dogotuj. Zbyt wiele zasad może pozbawić przyjemności gotowania steków. Jest jednak jedna zasada o przygotowaniu steków to nie mit. To sposób na krojenie steku. Zastosowanie odpowiedniej metody skutkuje delikatnymi, soczystymi kęsami. Użycie niewłaściwej metody spowoduje, że stek będziesz gryzł przez całą noc.Jak prawidłowo pokroić stek

stek

Wszyscy byliśmy tam wcześniej. Wgryzasz się w stek, który rozpływa się w ustach. Dlaczego więc stek, który zrobiłeś w zeszłym tygodniu, w porównaniu wydawał się taki trudny do pogryzienia? Przyczyną jest prawdopodobnie sposób krojenia steku. Pod prąd: dobrze. Z ziarnem: źle. Od kiedy stek ma ziarno, pytasz? Przede wszystkim nie należy tego mylić z wołowiną karmioną zbożem. Ziarna w mięsie to jego włókna mięśniowe, które zazwyczaj biegną w jednym kierunku (przez Szkoła Sztuki Kulinarnej im. Auguste Escoffiera ).


Podczas gdy ziarno różni się w większości kawałków mięsa, możesz skorzystać ze skrótu wyszukiwania ziarna. Według Zdrowie mężczyzn , kupowanie steków z kością gwarantuje idealne pokrojenie niemal za każdym razem. Włókna mięśniowe biegną wzdłuż kości, więc jeśli wykonasz cięcie prostopadle do kości steka (utworzysz literę „T” nożem przy kości), będziesz ciąć pod prąd. Ekspert od steków w proszku. Według autorów, krojenie steku o ziarno może nawet nadać tańszym kawałkom wołowiny, takim jak stek z boku, podobną kruchość do polędwicy w paski. Amerykańska kuchnia testowa . Ktoś stek?