34% zgadza się, że ta sieć restauracji ma najlepszą jakość owoców morza?

Talerz owoców morza z homarem i krabem

Jeśli chodzi o owoce morza , można śmiało powiedzieć, że świeże jest zawsze lepsze niż mrożone. Nie ma nic lepszego niż lokalny targ owoców morza, serwujący świeżo złowione filety, całe ryby i skorupiaki, które pochodzą z miejsc, które znasz i którym ufasz. Z drugiej strony, jeśli zamawiasz owoce morza w sieciowych restauracjach, prawdopodobnie nie są one najświeższe na rynku. Chociaż zawsze wybieramy świeży ogon homara zamiast mrożonego, czasami wszechświat ma dla nas inne plany. Podejrzewamy, że ta forma boskiej interwencji polega na tym, jak wiele restauracji z owocami morza pozostało w biznesie.


jeść za dużo orzeszków ziemnych

Ale poważnie, w pewnym momencie swojego życia, dobrowolnie lub w inny sposób, znajdziesz się w sieci owoców morza. A kiedy tak się stanie, powinieneś wiedzieć, które z nich są faworytami tłumu. Przeprowadziliśmy więc ankietę wśród najlepszych amerykańskich sieci owoców morza i na podstawie 649 odpowiedzi uszeregowaliśmy je na podstawie jakości owoców morza.Krewetki i kraby znajdują się na dnie beczki

Krewetka Bubba Gump

Piąte miejsce to Krewetka Bubba Gump , z zaledwie 8,32% głosów na najwyższej jakości owoce morza. Czy byłeś kiedyś w Krewetce Bubba Gumpa? My też nie. Sieć była pierwotnie własnością Viacom, która jest również właścicielem Paramount Pictures — to prawda, filmowcy stojący za „Forrestem Gumpem”. Powiedzmy, że wolelibyśmy, aby przemysł filmowy nie miał dostępu do naszych owoców morza. Czy to za dużo, by prosić?
Na czwartym miejscu mamy Chatka Kraba Joe , z 15,72% głosów. Joe's Crab Shack ma świetne wakacyjne klimaty i przypomina restaurację, która powinna istnieć tylko na Florydzie. Robią głównie garnki parowe i wiadra na kraby. Ale domyślamy się, że jeśli znajdziesz się na Florydzie, są lepsze miejsca do szukania owoców morza (stan jest otoczony z trzech stron przez trzy różne zbiorniki wodne, na litość boską). W każdym razie, jeśli trafisz do Joes Crab Shack gdziekolwiek indziej w kraju, po prostu wiedz, że nie możemy potwierdzić, skąd czerpią owoce morza ani jak je gotują.

Ale Bang Bang Shrimp to inna historia

Krewetki gotowane w misce

Na trzecim miejscu, z 18,80% głosów, jest Restauracja ze stekami w Outbacku . Nie będziemy kłamać — Outback Steakhouse jest fajny. Mimo że nie jest to naprawdę australijskie, wycieczka dorosłych do Outback Steakhouse jest podobna do wycieczki z dzieciństwa do, powiedzmy, Rainforest Cafe. To grzeszna przyjemność. Specjalna uczta, którą nagradzasz po naprawdę strasznym dniu. Ale nie wybieramy się tutaj po owoce morza. Jedziemy do Outback po jedno i tylko jedno — Kwitnąca Cebula . Czy owoce morza w Outback są dobre? Prawie 19% osób powiedziało tak, więc rób z tym, co chcesz. Nasze usta są zbyt wypchane smażoną cebulą, żeby mówić o takim procencie.Na drugim miejscu, z 22,80% głosów, jest Grill z Kościanami . To się sprawdza. Jak na sieć owoców morza, Bonefish Grill jest w porządku. Lubimy ich Krewetki Bang Bang i ich dobra obsługa. Nie wspominając o tym, że kroją świeże ryby w domu, co zapewnia im główne punkty bonusowe w naszej książce.

Sieć owoców morza promowana przez milenialsów

Czerwony znak homara na budynku Bloomberg/Getty Images

Wreszcie na pierwszym miejscu, z 34,36% głosów, mamy jedynego czerwony homar . Szczerze mówiąc, to zasłużony tytuł. Restauracja wymyśliła krewetki popcornowe, na litość boską. Muszą za to zasługiwać na jakąś nagrodę. Plus, czy kiedykolwiek miałeś ich niesławne herbatniki cheddar? Same te są warte wycieczki do lokalnego Red Lobster (lub sklepu spożywczego, ponieważ możesz teraz kupić mieszankę i zrobić je samemu).Nie wspominając o tym, że Red Lobster jest przynajmniej w pewnym stopniu zaangażowany w praktykę zrównoważonej hodowli homarów, co oznacza, że ​​możesz czuć się trochę lepiej w kwestii owoców morza, które jesz, gdy tam jesteś. Ze wszystkich sieci z owocami morza, Red Lobster wydaje się być wybraną spośród milenialsów (co prawdopodobnie ma coś wspólnego z występem Beyonce na Super Bowl 2016, gdzie wspomniała o restauracji w swoich tekstach). I hej, jeśli Red Lobster jest wystarczająco dobry dla Beyonce, to jest wystarczająco dobry dla nas.

produkty z coli królewskiej korony