Geniuszowy skrót, którego Ree Drummond zawsze używa do zupy z kurczaka

 Ree Drummond uśmiecha się Monica Schipper/Getty Images Mikala Lugen


Znany jako Pionierka, Ree Drummond od dziesięcioleci kształci ludzi na całym świecie o poradach, sztuczkach i przepisach kulinarnych. Obserwując, jak wyczarowuje trochę kuchennej magii w swoim programie Food Network „Kobieta-pionierka”, udało jej się również opublikować własną książkę kucharską „Kobieta-pionierka gotuje: super łatwo! 120 przepisów na skróty na obiady, desery i nie tylko”, dzięki czemu fanów w domu, aby łatwo przygotować swoje przepisy w domu (przez Sieć spożywcza ).Dzięki wieloletniej praktyce, Drummond faktycznie wymyśla swoje pyszne przepisy z jej zespołem, a także własnym osądem i korektami, a zupy to duża kategoria. Według Kobieta-pionierka , wydaje się, że istnieje ponad 60 przepisów tylko na zupy. Oczywiście rosół był i zawsze będzie klasycznym przysmakiem. Chociaż mogą istnieć setki lub tysiące różnych wersji, przepis Drummonda zawiera genialny skrót, dzięki któremu gotowanie jest dziecinnie proste.
Cały siekany kurczak

 surowy kurczak na desce do krojenia OBRAZY AALA/Shutterstock

Kto nie kocha domowej roboty przepisy na zupę z kurczaka ? Nadchodzą chłodniejsze dni, więc teraz jest idealny czas na wypróbowanie genialnego hacka Ree Drummond, który naprawdę sprawi, że Twój rosół będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek. Według Kobieta-pionierka , przepis Ree Drummonda wymaga całego kurczaka, co skraca ogólny czas przygotowania. To właściwie jeden z najbardziej genialnych i najprostszych sposobów na zupę!Gwiazda Food Network po prostu usuwa wnętrze kurczaka i umieszcza całego surowego kurczaka w garnku lub holenderskim piekarniku. Możesz ułożyć wokół kurczaka wybrane warzywa, w tym marchew, seler, cebulę i nie tylko, dodać przyprawy i wywar z kurczaka, a następnie zagotować. Po ugotowaniu przykryj i gotuj na wolnym ogniu przez maksymalnie dwie godziny lub do momentu, gdy kurczak będzie całkowicie ugotowany. Potem znajdziesz pysznego, wilgotnego kurczaka, którego możesz łatwo poszatkować i pokroić, dodając go z powrotem do zupy, aby uzyskać ostateczny szlif.

Zalecane użycie całego kurczaka jest naprawdę powszechne. Seattle Times stwierdza również, że użycie całego kurczaka zapewnia dobrą ilość smaku i tłuszczu, a jednocześnie nie zajmuje zbyt wiele czasu. Podczas gdy przepis Drummonda nie wspominał, jak dużego kurczaka należy użyć, The Seattle Times sugeruje, że standardowy trzy- lub czterofuntowy ptak wystarczy.