Oto, ile naprawdę kosztuje otwarcie franczyzy Culver

Culver Instagram

Culvera , Wisconsinite fast casual sieć znana z butterburgerów, kremu, frytki i więcej się rozwija. W tym celu, w zależności od tego, czy mieszkasz na obszarach targowych, z których zamierzają korzystać, ty również możesz posiadać sklep Culver's.


Dla zainteresowanych taką perspektywą Culver's zawiera listę list Często zadawane pytania dotyczące możliwości franczyzowych. Aby się zakwalifikować, musisz posiadać 350 000 USD w aktywach płynnych, chociaż wzrasta to do 600 000 USD w przypadkach, gdy franczyzobiorca zamierza posiadać budynek, nieruchomość i sprzęt. Następnie musisz zapłacić 55 000 USD za opłatę franczyzową, która zapewnia 15-letnią umowę z Culver's. Później możesz ją odnowić na 10 lat po uiszczeniu drugiej opłaty w wysokości 30 000 USD. Nie obejmuje to sprzętu i innych podobnych przedmiotów.Po ustanowieniu franczyzy Culver's pobiera opłatę licencyjną w wysokości 4 procent sprzedaży brutto. Franczyzy muszą również wnosić 2,5 procenta w reklamę korporacyjną i wydawać co najmniej 1 procent rocznie na reklamy w obrębie własnego obszaru Culver. Podsumowując, Culver's oferuje całkiem zwyczajną umowę franczyzową.
Culver's może być dobrym wyborem

Culver Instagram

Dla tych, którzy szukają marki wykazującej oznaki zdrowia, Culver's wykazuje w ostatnich latach stałe tempo wzrostu. Tak jak Restauracja Biznes raportowany w 2019 roku, między 2013 a końcem 2016 roku, sprzedaż systemów wzrosła o 74 proc. Co więcej, artykuł zauważa, że ​​tylko dwa sklepy Culver's zostały zamknięte w ciągu ostatnich 35 lat, przy czym dyrektor finansowy Culver uznał fakt, że skupiają się na podpisywaniu umów z właścicielami-operatorami, a nie nieobecnymi właścicielami franczyzy.

Pandemia nie miała też negatywnego wpływu na rozwój Culver. W rzeczywistości, WisBusiness , serwis informacyjny zorientowany na Wisconsin, twierdził, że Culver's odnotował dalszy 4-procentowy wzrost sprzedaży i otworzył 50 nowych restauracji. Największym bodźcem do tego był drive-thrus, który widzieliśmy przypływ biznesu podczas pandemii . – Gdzie byśmy byli bez przejazdu? Cóż, bylibyśmy w takiej samej sytuacji, jak wszyscy, którzy dzisiaj mówili [o zamykaniu restauracji]” – stwierdził Craig Culver, współzałożyciel i były dyrektor generalny, przyznając, że Culver's nie przygotowało się nawet dostatecznie do zamawiania online.Tak więc Culver's stał się dobrym partnerem dla osób, które chcą dołączyć do biznesu. Jednak, jak wspomniano, te franczyzy są dostępne tylko w niektórych lokalizacjach, głównie na Środkowym Zachodzie, niektórych z Południowego Zachodu i większości na Południowym Wschodzie. Ci na wybrzeżach będą musieli poczekać.
Kategorie jak Nazwy Aktualności