Prawdziwy powód, dla którego powinieneś unikać tych hot dogów za 1 USD

dzieci jedzące hot dogi

Nikt nie pomyli zakupów hot dogów z wyborem odpowiedniego wina. Ale jeśli w obu przypadkach zamierzasz iść tanio, obowiązuje ta sama zasada: dostajesz to, za co płacisz. Możesz nakarmić ośmioosobową rodzinę hot dogi sprzedawany pod marką Bar-S za mniej niż dolara. Brzmi świetnie, z wyjątkiem tego, że wymagający krytycy kulinarni w twoim klanie prawdopodobnie wyczują nuty żelatyny i chrząstki.


Przetrząsając kosz z przecenami w dziale mięsa w sklepie spożywczym, na pewno natkniesz się na Bar-S Classic Franks, które są łatwo dostępne za mniej niż dolara za ośmiopak. Jeśli traktujesz swoje hot dogi tak poważnie, jak niektórzy traktują swoje wino, być może odrobiłeś pracę domową i przeszukałeś recenzje produktów w Internecie. W takim przypadku możesz zdecydować się na pójście dalej i złapanie ośmiopaku Bar-S.Recenzenci przyznali Classic Frank cztery plus na pięć gwiazdek Influencerzy , a wielu recenzentów zachwyca się zarówno ceną, jak i smakiem. „To jedyne parówki do hot-dogów, które zjem” – napisała Taylor G. w swojej pięciogwiazdkowej recenzji. „Są tak pyszne i mają świetną konsystencję. Są tak niedrogie, że wszyscy w rodzinie je uwielbiają! Na drugim końcu skali anonimowy członek przyznał Bar-S jedną gwiazdkę: „Pokarm dla niemowląt w postaci hot-dogów… zero konsystencji, zero smaku. Nie spodziewałem się wiele po niskiej cenie, ale dostałem nawet mniej niż moje niskie oczekiwanie. Straszny.'
kto robi kawę Kirkland?

Bar-S Franks plasuje się na dole w testach smaku hot-dogów

hot dogi z musztardą, chili i frytkami

Pomimo bezkonkurencyjnej ceny i nieco pozytywnych recenzji, Bar-S Classic Franks należy unikać. Często kończą się na dnie Testy smaku hot dogów . Wiener zdobył pechowego ostatniego z 13 psów testowanych przez PureWow , co dało Bar-S Classic Frank 40 na 100 punktów. Aby dać wyobrażenie, jak zły musiał być Bar-S, numer 12 zdobył 30 punktów więcej i był zrobiony z białka grochu i soi. Gdy Thriller przeprowadził test smaku, Bar-S Classic zajął 20 miejsce na 22 psy. Tekstura weinera Bar-S przywodziła na myśl „mus o smaku hot doga”, Thriller powiedziany.

Bar-S zasługuje na uznanie. Degustatorzy w Rachel Ray magazyn łasiał się nad opcją marki w całości wołową. Ten pies wygrał „najlepszy ogólny” wśród dziesiątek odmian kupionych w sklepie Rachel Ray przetestowany. Magazyn pokochał „idealne połączenie wędzonego i słodkiego mięsa wołowego Bar-S”.Konkluzja: Jeśli kupujesz franki Bar-S, uważnie przeczytaj etykietę. Według krytyków ich pies Premium Beef jest jednym z najlepszych — Classic, nie tak bardzo. Zwróć uwagę, że franki premium z wołowiny koszt ,28 za ośmiopak w Walmart, a nie niewiarygodnie oszczędny dla Bar-S Classic. W zależności od budżetu na jedzenie warto wyłuskać kilka dodatkowych dolarów na wołowinę zamiast klasycznego kurczaka i wieprzowiny. Gdyby Rachel Ray ukoronował Bar-S Premium Beef „wszystko, czym powinien być hot dog”, to Classic jest wszystkim, czym nie powinien być.

partner giada de laurentiis