Sekret robienia ziemniaków z cebulą we frytownicy powietrznej Air

Okrągłe haszyszowe brązy

Bądźmy szczerzy: placki ziemniaczane są w zasadzie pretekstem do jedzenia frytek śniadanie . Chrupiące, drobnoziarniste i bardzo wygodne, pasują do wszystkiego, od jajek po sosy lub smażone warzywa. Ale zabierzesz ziemniaki ziemniaczane na zupełnie nowy poziom, jeśli zrobisz je w frytkownica powietrzna . Nie ma tu brudnych rozprysków oleju, przywierania i nie ma potrzeby panikować, gdy ta porcja, którą próbowałeś przewrócić, całkowicie rozpada się na patelni. Nic dziwnego, że wielu z nas powstrzymuje się od smażenia ziemniaków ziemniaczanych, dopóki nie jemy poza domem na śniadanie.


jak długo jest dobre mięso na obiad?

Po pierwsze, frytownica powietrzna. Te gadżety kuchenne były wściekłością dzięki ich twierdzeniu, że szybko „smażą” potrawy z niewielką ilością lub bez dodatku oleju (poprzez Smak domu ). Według Przewodowy , tak naprawdę niczego nie smażą — bardziej przypominają „piekarniki konwekcyjne w wiadrze”. Nie wspominając o tym, że urządzenia te zajmują również wiele powierzchni na blacie, według Smak . Z zaletami trudno się jednak spierać: mrożonki szybko się gotują, a smażone absolutnie wszystko smakuje lepiej.Jak usunąć ziemniaki ziemniaczane we frytownicy?

Frytownica powietrzna z naczyniami

Frytownica powietrzna może nie wydawać się zbyt skomplikowana, ale aby opanować sztukę smażenia ziemniaków haszyszowych, będziesz potrzebować kilku sztuczek. Ta zdrowa kuchnia ma sposób na zrobienie od podstaw wielkiej, chrupiącej rundy smażonych ziemniaków. Autor używa w tym przypadku okrągłej frytownicy powietrznej Ninja, żółtej ziemniaki , plus trochę oleju z awokado i soli. Dodaje trochę cebuli w proszku, aby dodać smaku, i możesz dodać inne przyprawy, aby dostosować hash browns.


Kluczem do tych chrupiących ziemniaków ziemniaczanych jest moczenie ziemniaków w zimnej wodzie po utarciu. Działa to w celu usunięcia nadmiaru skrobi w celu uzyskania dodatkowego chrupania i zapobiega szarzeniu ziemniaków (poprzez Kobieta-pionierka ). Kolejnym ważnym krokiem jest usunięcie jak największej ilości wilgoci z ziemniaków przed ich ugotowaniem, aby zapobiec ich rozmoknięciu. Ta zdrowa kuchnia n do wyschnięcia używaj czystej ściereczki do naczyń. Dodają trochę oleju do mieszanki, natłuszczają koszyk frytownicy, a następnie rozprowadzają je na dnie, aby ugotować — bez konieczności odwracania. Voila! Idealny krąg złotobrązowych hash browns.