Ten Starbucks właśnie ujawnił, gdy PSL wraca

Latte z przyprawą dyni Starbucks Starbucks

Gdy zbliża się koniec sierpnia i niebotyczne temperatury zaczynają spadać, Starbucks entuzjaści wiedzą, że oznacza to jedno: Latte z przyprawami dyniowymi sezon nadchodzi w popularnej sieci kawowej. Jak już powinieneś być świadomy, sezon przypraw dyniowych jest olbrzymi umowa, która wykracza daleko poza Starbucks – w dzisiejszych czasach nawet Dairy Queen oferuje smakołyki o jesiennym smaku. Jednak wraz z eksplozją popularności wokół przyprawy dyniowej i słynnego jesiennego latte Starbucksa, data premiery tego smaku w sieci kawiarni stała się czymś w rodzaju wielkiego ogłoszenia.


W zeszłym roku latte z przyprawami dyniowymi zostało wydane 27 sierpnia, co było najwcześniejszym wydaniem (poprzez Delikatny ). Jednak w tym roku ludzie wyciągają własne wnioski na podstawie zeszłorocznego wydania — i kilku nieoczekiwanych wiadomości, które przypadkowo zostały porzucone przez jedną z lokalizacji Starbucks. Chociaż oficjalna data wydania nie została jeszcze jednoznacznie podana przez firmę, istnieje wiele publikacji dotyczących jedzenia i napojów, które odrobiły pracę domową na temat ogłoszenia, aby dojść do dość autorytatywnego przypuszczenia.To wtedy być może uda Ci się zdobyć swój pierwszy PSL w tym sezonie

duża latte z przyprawami dyniowymi z dynią za kubkiem na wynos

Jedna z franczyzowych lokalizacji Starbucks w Kalifornii najprawdopodobniej ujawniła datę premiery i wywołała spore zamieszanie wśród fanów. Sklep zamieścił zdjęcie sosu o smaku dyniowym z podpisem: „Kto jest podekscytowany premierą Pumpkin Spice!! Już 28 sierpnia!! Zaznaczcie w swoich kalendarzach!!' Właściciele sklepów są stosunkowo nowi, więc najwyraźniej nie znali protokołu, ale mogli faktycznie wylać fasolę (poprzez Jedzenie i wino ). Jednak zdjęcie z potencjalną datą premiery zostało usunięte (poprzez Gwar ).
Mimo że większość publikacji i fanów bankuje 28 sierpnia, ponieważ jest to oficjalna data powrotu po obejrzeniu postu w lokalizacji w Kalifornii, Starbucks trzyma usta zamknięte. Firma faktycznie powiedziała w oświadczeniu: Insider biznesowy „Wiemy, że klienci są chętni na zwrot swoich ukochanych jesiennych napojów ze Starbucks i będą Cię informować o wszelkich szczegółach”. Być może będziesz musiał zapoznać się z wykresem, który Insider biznesowy opublikowany analizując przeszłe daty wydania.

Podczas gdy niektórzy mówią, że słynny PSL powróci 25 sierpnia, aby pobić zeszłoroczny rekord wczesnego ptaka, większość ludzi nadal wierzy, że 28 sierpnia to prawdziwa data. Niezależnie od tego, napój powinien spaść pod koniec sierpnia, więc miej oczy szeroko otwarte na lokalny Starbucks.


Kategorie jeść Jak Aktualności