Ten wirusowy tweet zrujnuje logo KFC dla Ciebie

Logo KFC na wiadrze z kurczakiem Instagram

Wirusowy ćwierkać opublikowany 15 grudnia ożywił stary mem o pułkowniku Sandersie, który zapewni, że nigdy nie spojrzysz na niego Logo KFC w ten sam sposób. Słynne logo to szczegółowe przedstawienie twarzy założyciela KFC, Harlanda Sandersa. Na dole obrazu znajduje się bardzo rozpoznawalny czarny krawat Sandersa, który nosił w prawdziwym życiu, aby wyglądał jak pułkownik (poprzez Historia ).


Użytkownik Twittera i redaktor magazynu Freddie Campion przypomniał nam, że jest zupełnie inny sposób patrzenia na to logo, zwłaszcza jeśli patrzy się na nie oczami dziecka. „Moja żona właśnie wyznała, że ​​przez całe dzieciństwo myślała” Pułkownik Sanders „Muszka była całym jego ciałem, a teraz nie mogę przestać widzieć maleńkiego patyczka za każdym razem, gdy na niego patrzę”.sok pomarańczowy i płatki zbożowe

Żona Campions nie była jedyną osobą, która niewinnie widziała logo KFC jako wielką głowę na ciele patyczkowatej figury. Ten mem jest na całym Pintereście, witrynie ja ja i podobne witryny, które zbierają memy, którym towarzyszy tekst, który brzmi mniej więcej tak: „Moja mała siostrzenica zapytała mnie: „Dlaczego jego ciało jest takie małe?”
DO Reddit użytkownik zamieścił mema rok temu: „Dlaczego włożyli mu tyle szczegółów w głowę, a potem po prostu dali mu ciało z patyka?”

Tweet rozpoczął rozmowę na temat innych podwójnych ujęć logo

Logo KFC na znaku restauracji Nathan Stirk/Getty Images

Użytkownicy Twittera odpowiedzieli na tweeta Campiona własnymi podwójnymi spojrzeniami na słynne logo. Ktoś wskazał strzałkę wbitą w Logo Fed Ex . Najwyraźniej wiele osób w jakiś sposób widzi profil mężczyzny w Logo orła USPS . Inny użytkownik Twittera stwierdził, że żona Campiona jest geniuszem i zapytał, czy zinterpretowałaby to Logo Starbucksa : „Czy ma nogi z małymi krabowymi stopkami, które próbuje unieść ponad głowę? Nie rozumiem, co się tutaj dzieje.Tymczasem Campion próbował skierować całą uwagę, jaką jego tweet przyciągał, na cele charytatywne. „Jeśli pracujesz w KFC i masz GoFundMe do opłacania rachunków medycznych, upuść link tutaj” skomentował pod jego tweetem z logo KFC. „Teraz jest wystarczająco dużo retweetów [ponad 33 000, gdy to piszemy], że ludzie w centrali KFC na pewno to widzieli, więc wydaje się to dobrą okazją do przypomnienia im, że muszą płacić swoim pracownikom pensję godną życia”.

KFC nie jest jedyną siecią fast foodów z logo, które można zobaczyć na dwa różne sposoby. Sławny złote łuki z McDonald's z pewnością literę „M”. Ale — wierzcie lub nie — psycholog, który skonsultował się z założycielem McDonald's Rayem Krocem, przekonał go do zachowania łuków, ponieważ przypominają one również część anatomii, która zaszczepiłaby poczucie macierzyńskiego komfortu u klientów (poprzez BBC ).Teraz masz dwa logo fast foodów, których już nigdy nie zobaczysz w ten sam sposób.
Kategorie Jak jak Inspiracja