Prawda o związku między Cake Boss a Ace Of Cakes - Exclusive

Duff Goldman uśmiechający się i noszący marynarkę Gabe Ginsberg/Getty Images

Wiesz, co mówią o zbyt dużej liczbie kucharzy w kuchni… ale czy dotyczy to piekarzy? To wielkie pytanie, jeśli chodzi o Duffa Goldmana z „Ace of Cakes” i jego cukierniczego odpowiednika „Cake Boss” Kolego Valastro . Zasadniczo walczyli ze sobą przez ostatnią dekadę (poprzez Zjadacz ), a każdy piekarz zachwyca publiczność telewizji krajowej i buduje imperia swoimi mistrzowskimi, a nawet magicznymi projektami deserów. Obaj rywalizowali nawet jeden na jednego w dwóch epickich bitwach na pieczenie na portalu Food Network „ Kumpel kontra Duff '


Kiedy kamery się kręcą, mąka leci i nie ma wątpliwości, że konkurencja jest zacięta. Ale czy ich rywalizacja w kuchni rozciąga się za kulisami i poza planem, czy może ci dwaj elitarni piekarze stawiają przyjaciela w przyjaznej rywalizacji? W ekskluzywnym wywiadzie dla Mashed, Duff Goldman, własnymi słowami, wyjaśnił sprawę swojego związku z „Cake Boss” Buddym Valastro. Podobnie jak niesamowite ciasta, które robią, prawda jest całkiem słodka.Duff Goldman mówi, że między nim a Ciasto Boss jest tylko miłość

Ace of Cakes Duff Goldman i Cake Boss Buddy Valastro Facebook

Jeśli wybrałeś stronę w „Buddy vs. Duff”, możesz być rozczarowany, słysząc, że „ As ciast ' i 'Cake Boss' walczą tylko ze względu na rozrywkę telewizyjną. Jeśli spytasz Duffa Goldmana, między nim a Buddym Valastro jest tylko miłość (i talent do lukier). „Właściwie wcześniej dzisiaj miałem na sobie koszulkę Team Buddy” – powiedział Mashed. Goldman powiedział, że jeśli chodzi o Valastro, to są totalnymi przyjaciółmi. „Tam jest cały wzajemny szacunek na świecie. ... Nie ma tam animozji. Wszyscy są w domu - powiedział.
Według Goldmana jego relacje z Valastro opierają się na dwóch fundamentalnych prawdach. Numer jeden, jak mówi, to fakt, że łączy je unikalne rzemiosło, które ich łączy. Jak to ujął Goldman: „Niewiele ludzi na świecie robi to, co my, a my musimy się kochać, bo po prostu jest tego niewiele”. Po drugie, Goldman przyznaje, że on i Valastro inspirują się nawzajem do ciągłego robienia lepszych ciast. Wyjaśnił: „Buddy i jego zespół robią niesamowite ciasta, a jako fan ciast uwielbiam oglądać, co robią”.

Przyjaźń między nimi wykracza daleko poza kuchnię. Goldman niedawno powitał córeczkę (przez Instagram ) i powiedział, że Valastro był wśród przyjaciół, którzy pogratulowali mu i przesłali swoje wsparcie. „Kiedy urodziła się moja córka, przysłał jej ten piękny koc i naprawdę ładne skarpetki. A Buddy kupił jej kurtkę Burberry, to niesamowite.Jeśli masz ochotę na więcej z „Ace of Cakes”, koniecznie sprawdź najnowszy program Goldmana „Duff's Happy Fun Bake Time” już teraz przesyłanie strumieniowe na odkrycie+ .