Twój kompletny przewodnik po menu śniadaniowym cioci Anny

  Hot dogi zawijane w precle Patchareeloveson/Shutterstock Osoby Brianny


Masz ochotę na szybkie śniadanie z niespodzianką? cioci Anny może być praktykiem miękkich precli kojarzonym z zakupoholikami ładującymi węglowodany, ale zszywka w food court ma więcej asów w rękawie niż tylko przekąski z dodatkiem soli. The menu śniadaniowe jest niedawnym dodatkiem do oferty sieci Pennsylvania oferującej dania na wynos, która zaprowadziła ją do centrów handlowych na całym świecie (przez Wszechświat finansowania ) i naszym zdaniem jest to już dawno spóźnione.Poranne menu Cioci Anny emanuje tandetną dekadencją, która sprawia, że ​​fast foody są tak atrakcyjne w powolne poranki. Co ważniejsze, zawiera charakterystyczny precel w przyjemnie zaskakującym stopniu. Od kanapek śniadaniowych i nuggetsów po smakowe smakołyki, takie jak słodki migdał i rodzynki, świeżo upieczone smakołyki balansują na granicy między słodkim a pikantnym, w sposób, który może wygodnie konkurować z czymkolwiek McDonald's lub Dunkin ' serwuje z okienka drive-thru.
To sprzedawca przekąsek wśród takich jak Hot Dog na patyku i Orange Julius mogą stworzyć nieco zbalansowane śniadanie, brzmi niewiarygodnie. Ale nie odpisuj. Nie chciałbyś spać na jednym z najsmaczniejszych porannych menu zrodzonych z boomu śniadaniowego typu fast food. Czas się obudzić i powąchać drożdże (a przynajmniej tak się mówi), ponieważ nadszedł Twój kompletny przewodnik po menu śniadaniowym Cioci Anny.

Rozwój menu śniadaniowego rozpoczął się w 2012 roku

  Witryna na kanapki śniadaniowe FacebookWedług QSRweb.com, geniusze z Cioci Anny zaczęli majstrować przy menu śniadaniowym w 2012 roku. Ale dodanie śniadania do menu Cioci Anny nie było sprawą natychmiastową. Należało przeprowadzić próbną serię, aby sprawdzić, czy nowe produkty odniosły sukces, czy raczej spadły do ​​zera fanfar, co pomogłoby marce zdecydować, czy stworzenie całkowicie oddzielnej oferty było warte miejsca w menu.

Wiadomości z restauracji w kraju pisze, że Ciocia Anne zaczęła od małego testowania porannego asortymentu w zaledwie kilku sklepach — około tuzina. To niewielka próbka, jeśli weźmie się pod uwagę, że Ciocia Anne miała wówczas 1370 lokalizacji. Jednak podjęcie kroków dziecka okazało się właściwym wyborem. Gdy stało się jasne, że sieć osiągnęła sukces, oferta śniadaniowa została wprowadzona do większej liczby lokali, zwiększając w sumie do 30 sklepów oferujących taryfę dla rannych ptaszków do lipca 2013 r., A celem było 50 do końca roku. .Ale jeśli wierzysz, że Ciocia Anne może spocząć na laurach, jej ambitność na to nie pozwoli. Carl Hornberger, który był wówczas dyrektorem ds. zarządzania menu, powiedział QSRweb.com, że celem marki jest stworzenie 100 kiosków serwujących poranne specjały, co jest znakiem, że ekspansja jest jedyną drogą naprzód. „Każdy nowy produkt musi się sprawdzić, a to dość szybko” – powiedział Hornberger. „Nasi franczyzobiorcy chętnie to dodają”.

Zwiększenie zysków było głównym motywem stojącym za menu śniadaniowym

  Znak menu fast food Facebook

cena zupy i sałatki z ogrodu oliwnego

Ciocia Anne jest dowodem na to, że miękkie precle to dochodowy biznes — wystarczy spojrzeć na 559 milionów dolarów, które firma zabrała do domu w 2019 r. Biznes restauracyjny ). Jednak z niedawnym wybuchem śniadań typu fast food – i łupami zebranymi w odpowiedzi (przez USA dziś ), marka przekąsek uznała za rozsądne konkurowanie z własnym menu dla rannych ptaszków. Aby zarobić więcej pieniędzy, pozostaje głównym powodem, dla którego ciocia Anne zarabia na biznesie śniadaniowym.

Wcześniej złocistobrązowy twist można było złapać tylko po południu lub wieczorem, QSRweb.com pisze, bo potrawy w menu w dużej mierze mieszczą się w tych godzinach. To ma sens. Słone precle i lemoniada to przekąski, które jesz między posiłkami, niekoniecznie jako danie główne na początek dnia. Dlatego nie byłoby powodu, aby jego sklepy otwierały swoje podwoje wcześniej. Jednak lokale takie jak Taco Bell i McDonald's zrobiły furorę, oferując poranne produkty, a ta gratka była zauważalnie nieobecna w przychodach producenta precli.

Więc co to zrobiło? Dostosował się. Nagle Auntie Anne's można było uznać za silnego konkurenta w grze śniadaniowej, cały czas zwiększając swoje zyski w tym procesie. Pomiędzy apelem do klientów a smaczną porcją innowacji, dyrektor ds. zarządzania menu, Carl Hornberger, nazwał śniadanie „korzyścią dla wszystkich” dla sieci (za pośrednictwem QSRweb.com).

W centrum handlowym nie znajdziesz menu śniadaniowego Cioci Anny

  Precle na stole Świergot

Jeśli większość Cioci Anny jest w centrach handlowych, nie ma powodu, dla którego nie możesz zjeść śniadania podczas sprawdzania stojaka sprzedaży w Banana Republic, prawda? Wręcz przeciwnie. Menu śniadaniowego nie znajdziesz rano w kioskach w centrach handlowych. To jest zgodne z projektem. Zamiast tego będzie oferowany w lokalizacjach na lotniskach i terminalach kolejowych. Obejmuje to główne węzły komunikacyjne, takie jak Dallas Ft. Worth International, St. Louis Airport i Denver International (przez Upiec ).

Dyrektor Carl Hornberger argumentuje, że centra handlowe są mniej przystosowane do porannego szczytu, ponieważ wielu sprzedawców detalicznych ma tendencję do otwierania się po porze dnia, kiedy odwiedzający szukają śniadania (za QSRweb.com ). Jeśli typowy sklep Cioci Anny rozpoczyna działalność o 11:00, nie ma sensu oferować kanapek z jajkiem, skoro zamiast nich można by sprzedawać Pretzel Dogs i Pepperoni Pretzel Nuggets.

Z drugiej strony lotniska i dworce kolejowe są otwarte przez całą dobę i przyciągają mnóstwo turystów, którzy przychodzą i odchodzą, czasem nawet przed świtem. Ten klimat będzie nieskończenie bardziej gościnny dla menu śniadaniowego, ponieważ okoliczności są już zbudowane wokół wczesnych godzin i dużych tłumów. Złapanie lotu z LaGuardia o 5 rano to doskonała okazja na kanapki śniadaniowe z preclami, w porównaniu do sennego podmiejskiego centrum handlowego, które otwiera się dopiero w porze lunchu.

Menu śniadaniowe Cioci Anny wykorzystuje ten sam przepis na precle

  Miękki precel na serwetce Facebook

jaki smak ma Shamrock Shamrock

Ciocia Anne jest niezachwianie opiekuńcza w stosunku do swojego przepisu na miękkie precle (via Washington Post ). Biorąc to pod uwagę, sieć nie ukrywa, że ​​menu śniadaniowe wykorzystuje to samo ciasto. Zgadza się — niezależnie od tego, czy jest to wysoka kanapka z jajkiem, czy panierowana kiełbasa, zatopisz zęby w bułce, która jest prawie identyczna z jedną z jej słynnych maślanych zwrotów akcji. Smakowita uczta tak nieoczekiwana, jak na przykład Precel Wafel, zawiera ekskluzywną mieszankę mąki tej marki (na Wiadomości z restauracji w kraju ).

Spojrzenie na instrukcje z zestawu do domowego pieczenia Cioci Anny daje pewien wgląd w proces produkcji marki, w tym w określone składniki. Chociaż sieć prawdopodobnie nie zdradzi wszystkiego – to tajne składniki, jak wskazuje The Washington Post, prowadzą do jej sukcesu – miękkie precle są dość proste do zrobienia i nic dziwnego, że składniki nie są unikalne dla giganta gastronomicznego zarówno. Baza składa się z trzech prostych składników: mąki, wody i drożdży.

Nazywając precla „naszym wyjątkowym wyróżnikiem”, dyrektor menu Carl Hornberger podkreślił, że bez względu na to, w jakiej wersji pojawi się menu śniadaniowe, charakterystyczne ciasto będzie znajdować się z przodu i na środku. „Wiedzieliśmy, że będziemy trzymać się blisko naszej marki, ze świeżo upieczonym stylem, przygotowanym na miejscu, od podstaw” – powiedział QSRweb.com w 2013.

Auntie Anne's zaprojektowała swoje menu śniadaniowe z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia

  Ukąszenia precla rozrzucone na stole Facebook

Posiadanie opcji śniadaniowych, które można zjeść bez przyborów kuchennych lub talerzy, jest z pewnością atrakcyjne, prawda? Wiedząc, że nawyki żywieniowe klientów są napędzane przez zgiełk codziennego życia (via magazyn QSR ), ciocia Anne stworzyła menu śniadaniowe, które jest w stanie nadążyć za tym tempem — na przykład przekąski, które można pożreć w biegu bez konieczności przerywania tego, co robisz.

Każda z kanapek śniadaniowych pasuje do rachunku, ponieważ wszystkie składniki, które normalnie byłyby podawane osobno, są połączone w jedną łatwą do spożycia bułkę. Cinnamon Sugar Pretzel Nuggets, których wygodny rozmiar zapewnił im status bestsellera (per Marki Focusa ), oferują tę samą ofertę. Jeśli nie są trzymane w dłoni, są kompaktowe do tego stopnia, że ​​goście mogą po prostu schować je do plecaka lub torebki, aby zachować je na później.

Wszystko tutaj można połknąć w pośpiechu, ale Śniadaniowa Kiełbasa Stix ma powody, by być najlepszym studium przypadku. Zasadniczo wariacja marki na klasycznym owinięciu parówki, te powlekane preclem linki można skubać na gładko lub po zanurzeniu w syropie klonowym. Jako informacja prasowa z syracuse.com pokazuje, że papierowy rękaw pomaga panierowanym frankfurkom pozostać przenośnymi, podczas gdy syrop klonowy znajduje się w poręcznym małym pojemniku. Wszystko to oznacza, że ​​jeśli dojeżdżasz do pracy samochodem, śniadanie z sąsiedztwa, u cioci Anny, zadziała w mgnieniu oka.

Napoje z mleka kokosowego Starbucks

Kanapka śniadaniowa z kiełbasą, jajkiem i serem to bestseller

  Kanapka śniadaniowa z opakowaniem Świergot

Kanapka Śniadaniowa z Kiełbasą, Jajkiem i Serem Cioci Anny sprzedaje się więcej niż jakikolwiek inny produkt w menu śniadaniowym, według QSRweb.com. Dla każdego, kto jeździł samochodem przez ostatnią dekadę, tę wiadomość można było zobaczyć z odległości mili. Amerykanie nie mają dość kiełbasa śniadaniowa. Wraz z bekonem, aromatyczny pasztecik mięsny jest w zasadzie koniecznością na każdej tłustej łyżce w całym kraju.

Ale podczas gdy te ulubione naleśniki często zawierają herbatniki lub rogaliki, aby zakotwiczyć nadzienia, ciotka Anne zawiera – co jeszcze? — złocistobrązowy precel. Precle doskonale nadają się do bułki, jeśli zajdzie taka potrzeba, a białkowe śniadanie to kolejny sposób na zabłyśnięcie tego drożdżowego chleba.

Podczas gdy kanapka śniadaniowa z kiełbasą, jajkiem i serem jest hitem, nie wszystkie kęsy śniadaniowe cioci Anny są uważane za zwycięskie. Wafel z precla jest teoretycznie atrakcyjną koncepcją, ponieważ precle i gofry mają duży potencjał do krzyżowania się, są opiekane i stosunkowo puszyste. To powiedziawszy, Ciocia Anne nie sprzedaje wielu z nich, prawdopodobnie dlatego, że tekstury są dość różne. Carl Hornberger jest jednak przekonany, że to uśpiony hit, któremu się należy (via QSRweb.com).

To, kiedy serwowane jest śniadanie, zależy od lokalizacji

  Śniadaniowa kanapka z preclem i kawa Facebook

Pyszne precle to uświęcona tradycją gwarancja u cioci Anny, która co 30 minut lub krócej wyciąga je z piekarnika (przez Centrum handlowe Northtown ). Aby móc spełnić tę wzniosłą obietnicę, to właśnie lokalizacje, a nie korporacje, będą decydować, kiedy menu śniadaniowe zaszczyci swoją obecnością.

Wspomniawszy o środowisku pełnym podróży, w którym kwitnie poranne menu, prawdą jest również, że pracownicy Auntie Anne będą produkować swoje podstawowe produkty w tym samym czasie, co potrawy z grilla. „Niektórzy sprzedają to przez cały dzień, a wielu sprzedaje tradycyjne produkty podczas śniadania, co ma sens na lotnisku” – powiedział Carl Hornberger (za QSRweb.com ).

Bez jednolitego harmonogramu zamawianie śniadania Cioci Anny będzie w dużej mierze zależeć od tego, kiedy dany sklep otworzy swoje drzwi. Sklep znajdujący się w pobliżu Penn State otwiera swoje podwoje o 9 rano, gdzie w wybrane dni pozostaje otwarty dla nocnego tłumu studentów do 3 nad ranem (przez Codzienny Kolegiat ). W Dewey Beach w stanie Delaware lokalizacja również pozostaje otwarta do wczesnych godzin po otwarciu o 8 rano (za Gazeta Przylądkowa ).

co to jest mroźna wendy

Jeśli te godziny rozpoczęcia nie są wystarczająco wczesne, lokalizacje lotnisk mają najwcześniejsze godziny rozpoczęcia spośród wszystkich. Osoby wyjeżdżające z Filadelfia Międzynarodówka zacznie łapać zapach kiełbasy śniadaniowej i bekonu o 4:15 rano, podczas gdy Lotnisko w Minneapolis otwiera się dla biznesu o bardziej rozsądnej godzinie 6 rano.

Wprowadzanie nowych produktów nie jest wykluczone

  Osoba trzymająca torbę fast food Facebook

Wraz ze wzrostem popularności menu śniadaniowego, z czasem nowe premiery stają się coraz bardziej prawdopodobne. Auntie Anne's zasugerowała, że ​​w przyszłości wypuści nowe produkty i chociaż sieć nie wyjaśniła, jakie mogą to być produkty, pomysły wyłożone na stole obejmowały składniki, które jeszcze się nie pojawiły (przez QSRweb.com ). Potencjalne dodatki, które zostały wprowadzone przez sieć, są w tym momencie dość powszechne w obiegu fast foodów: wędliny, takie jak szynka i bekon kanadyjski, a także białka jaj, zdrowa opcja, która coraz częściej staje się domyślnym „chudym” wyborem w menu fast foodów .

Pomysły te pojawiły się w 2013 r. (Carl Hornberger ujawnił QSRweb.com, że trwał wówczas okres próbny), ale od ich omówienia minęła dekada. Jak na razie bez kości. Menu śniadaniowe u Auntie Anne's jest tak samo smaczne jak precel, jak wtedy, gdy po raz pierwszy pojawiło się na scenie, ale w zasadzie panuje cisza radiowa na temat aktualnych mikstur. Sieć, szczerze mówiąc, nie złożyła żadnych obietnic dotyczących tego, czy i kiedy pojawią się nowatorskie innowacje. Nie oczekujemy, że ciocia Anne wykona każdy pomysł, który przyjdzie do głowy.

Więc gdzie to nas zostawia? Jedyne, o co możemy prosić, to cierpliwość. Dopóki menu śniadaniowe żegluje po morzach sukcesu, nigdy nie można mówić nigdy o nowych smakołykach. Precle Jajka Benedykta, ktoś?

Ciocia Anne przygotowała ekskluzywną kanapkę śniadaniową z Hardee's i Carl's Jr.

  Śniadaniowa kanapka z preclem w opakowaniu Facebook

Kiedy dwie popularne sieci zaskakują nas współpracą, jest to po prostu magia. Weź kiedy Carl's Jr. lub Hardee's , w zależności od tego, co lubisz, z pomocą cioci Anne odkrył smakowity poczęstunek na pobudkę. Na wypadek, gdybyś był poza pętlą w 2016 r., Precelowa kanapka śniadaniowa była wspólnym projektem obu marek, ale była sprzedawana wyłącznie za pośrednictwem restauracji typu fast food. Ułożone z jajecznicą, kiełbasą i dwoma plasterkami sera — amerykański na wierzchu, szwajcarski na dole (przez Chew Boom ) — głównym punktem sprzedaży była złocistobrązowa bułka z preclem, która utrzymywała wszystko na swoim miejscu.

Technicznie rzecz biorąc, ta kanapka śniadaniowa była mniej oryginalną cechą cioci Anny, a bardziej drugoplanową rolą gwiazdy (rozumiesz?) serialu. I chociaż ta konkretna premiera nie była sprzedawana pod dachem sieci precli, nie ma powodu sądzić, że nie pasowałaby do reszty oficjalnej oferty śniadaniowej. Jeśli się nad tym zastanowić, jest to zasadniczo kiełbasa, jajko i ser, ale z nieco bardziej wyszukaną nutą dzięki aksamitnemu szwajcarskiemu smakowi.

Prezydent cioci Anny, Heather Neary, w komunikat prasowy ogłaszając współpracę, opisał kanapkę jako „cudownie satysfakcjonującą, ale nieoczekiwaną”. A ty byś tego nie wiedział? Ten opis doskonale oddaje również menu śniadaniowe marki dla T.