Prawda o nieograniczonej zupie i sałatce z Olive Garden

Restauracja Olive Garden? Facebook

Podczas Ogród Oliwny może nie oferować najlepszych degustacji włoskie jedzenie po tej stronie la bella Napoli mają całkiem przyzwoity paluszek chlebowy. W rzeczywistości paluszki chlebowe, które były stałym elementem Olive Garden od czasu otwarcia pierwszej restauracji w 1982 roku, są w zasadzie znakiem rozpoznawczym sieci. Podczas gdy paluszki chlebowe są tak nieautentyczne jak wszystko inne w menu Olive Garden , te „chwalebne bułeczki do hot-dogów duszone w czosnku i parmezanie” wciąż mają rzesze fanów. Jak powiedział szef kuchni z Cleveland (i niezbyt tajny fan paluszków chlebowych OG) Kenneth Scott Thriller , „Kto nie lubi czosnku i masła na chlebie?”


Jeśli chodzi o sałatkę, cóż, ciężko ją schrzanić. Zupy są w porządku, wystarczająco przyzwoite, wygodne jedzenie. Ale zbierz je wszystkie razem, pobierz niezbyt wysoką cenę, a potem zaoferuj wszystko, co możesz zjeść? Teraz masz zwycięzcę.Transakcja według Olive Garden

Sałatka i paluszki chlebowe Olive Garden Facebook

Ogród Oliwnyoferuje nieograniczone paluszki chlebowe, sałatki i zupy na lunch i kolację menu , ale w różnych przedziałach cenowych. W porze lunchu posiłek kosztuje około 7,99 USD, a obiad około 9,99 USD (w zależności od lokalizacji). W tym czasie pomiędzy 15:00 a 17:00 (wczesne godziny kolacji, jak nazywa je Olive Garden), zestaw kosztuje około 8,99 USD. Całkiem dobra w każdej chwili, jeśli ładujesz się węglowodanami lub po prostu masz ogromny apetyt. Jeśli jesteś bardziej normalnym zjadaczem porcji, cóż, umowa, podobnie jak jedzenie, jest... w porządku. Mogłeś zrobić lepiej, możesz zrobić gorzej.
Jeden Doradca wycieczek użytkownik podaje zastrzeżenie oparte na swoim doświadczeniu w lokalizacji w Oklahomie — czuli się tak, jakby serwer próbował ograniczyć liczbę paluszków chlebowych i misek zupy, które podano. Chociaż nie jest polityką firmy odcinanie klientów w dowolnym momencie, faktem jest, że być może będziesz musiał poprosić o trzecią miskę zupy lub dodatkowy koszyk paluszków chlebowych, a jeśli czujesz się z tego powodu zakłopotany… cóż, w w takim razie tak, może lepiej wypchać twarz w Złoty Corral lub podobnej restauracji bufetowej.

Zupy i sałatki Olive Garden?

Zupa z Ogrodu Oliwnego Facebook

Chociaż zupa może nie być gwiazdą pokazu Olive Garden — ten zaszczyt zawsze będzie należał do te pyszne paluszki chlebowe — mimo to równie dobrze możesz mieć miskę lub dwie, biorąc pod uwagę, jak to jest darmowe z nieograniczoną ofertą. Cztery obecnie oferowane zupy to Chicken & Gnocchi, Minestrone, Zuppa Toscana i Pasta e Fagioli – ta ostatnia nazwa, wymawiana „pasta fazool”, została słynna z nazwy w przeboju Deana Martina „That's Amore” na wypadek, gdybyś był. zastanawiasz się, dlaczego brzmi to znajomo.Według Chowhound , Pasta e Fagioli, czyli zupa makaronowo-fasolowa na bazie wołowiny, była nieco mdła, Minestrone był „prosty, ale satysfakcjonujący”, a kremowy Chicken a& Gnocchi (kluski ziemniaczane) „czuł się jak ciepły uścisk na mrozie zimowy dzień”. Jednak Zuppa Toscana – kiełbasa, jarmuż i mikstura ziemniaczana – była wyraźnym zwycięzcą ze względu na grubą konsystencję i lekko pikantny smak.

Co do sałatki — Chowhound wspomina, że ​​jest to głównie góra lodowa i cebula, skąpo zwieńczona pomidorami, pepperoncini i czarnymi oliwkami. Ale dobre grzanki. Olive Garden wyraźnie przoduje we wszystkich sprawach związanych z chlebem. Tak długo, jak długo trzymają te paluszki chlebowe, Olive Garden zawsze będzie mile widziany w każdym podmiejskim centrum handlowym.firma cukierków willie wonka