Co musisz wiedzieć o córce Giady De Laurentiis Jade

Giada Di Laurentiis i Jade Thompson, zbliżenie David Livingston/Getty Images

Córka Giady De Laurentiis, Jade Thompson , może nie ma własnego solowego programu w Food Network, ale sama jest mini-celebrytą; często pojawia się w różnych występach swojej mamy. Przez lata fani De Laurentiis obserwowali, jak Jade wyrasta z małego dziecka jedzącego ciasteczka z cukrem w pierwszym sezonie Giada w domu , do 12-letniej dziewczynki pomagającej mamie upiec pizzę w sezonie 9. Z przebłysków, które widzieliśmy na temat Jade w programach i postach w mediach społecznościowych De Laurentiisa, wiemy również, że dorastała lubiła czekoladki, piżama party , tańczyć i śpiewać, jak większość innych dzieci Sieć spożywcza ).


Jak każda inna nastolatka, Jade zdaje się nadążać za wszystkimi najnowszymi trendami TikTok, zabierając ze sobą De Laurentiisa w najgłupszych teledyskach, ku uciesze fanów celebryty. Rodzice Jade, De Laurentiis i jej były mąż, Todd Thompson, nie są już razem (poprzez Ludzie ). Ale jako rodzice córki, duet wydaje się doskonale wypełniać swoją rolę. Widząc słodkie słowa o małej Jade i godne omdlenia zdjęcia szczęśliwej rodziny na jej obu mamy i taty kont w mediach społecznościowych, można śmiało założyć, że Jade żyje swoim najlepszym życiem. Nie wspominając już o tym, że miała okazję być częstym partnerem w podróży swojej mamy — czy to do miasta jej przodków, Rzym , lub wydarzenie z gwiazdami, takie jak Dzień Nagrody Emmy .Córka Giady De Laurentiis, Jade, urodziła się pięć lat po tym, jak jej mama stała się sławna

Giada De Laurentiis trzyma malucha Jade Thompson David Livingston/Getty Images

Jade Thompson urodziła się w roku jej matki, Giada De Laurentiis , zdobyła swoją pierwszą nagrodę Emmy za Codzienny włoski w 2008 roku (przez IMDb ). Program, który wystartował w 2003 roku, był pierwszym występem Laurentiisa w Food Network. Sukces serialu utorował drogę do tego, by Laurentiis był gospodarzem takich programów jak Weekendowe wypady Giady i Giada w raju , oprócz występów w programach takich jak Żelazny kucharz Ameryki i Następna gwiazda Food Network – wszystko w ciągu pięciu lat od jej debiutu. Krótko mówiąc, De Laurentiis był sławny. Jej kalendarz wciąż był pełen podróży i zdjęć dla telewizji, kiedy ona i jej były mąż Todd Thompson, projektant odzieży (obecnie na emeryturze), sprowadzili na świat Jade Marie De Laurentiis Thompson w marcu 2008 roku (za pośrednictwem Baltimore Sun ).
De Laurentiis, choć młoda mama, musiała nadążyć z pracą. Często musiała zostawić malucha pod opieką męża i niani. I chociaż nie było to łatwe dla De Laurentiis, Jade najwyraźniej nie przeszkadzała nieobecność matki. – Jade bardzo przywiązuje się do swojej niani i Todda, kiedy wyjeżdżam, a to może boleć. Jest w wieku, w którym mówi do mnie: „Odejdź, mamusiu, nie chcę cię”. To jest bolesne? Tak, bardzo bolesne. Ale mówię sobie, że każe mi płacić za nieobecność w domu i za utracone chwile, które były dla niej ważne ”- powiedział De Laurentiis Czerwona książka w wywiadzie.

Córka Giady De Laurentiis, Jade, była niespodzianką

Giada De Laurentiis karmienie butelką Jade Thompson Facebook

Giada De Laurentiis i jej były mąż, Todd Thompson , nigdy nie planowała mieć dzieci; byli razem od 18 lat i pobrali się od pięciu, kiedy De Laurentiis dowiedziała się, że jest w ciąży – a miała 37 lat. „To była kompletna niespodzianka — w ogóle nie planowana. Nigdy nie było tak, że nie chcieliśmy dzieci; to było bardziej jak: „Jeśli kiedyś je mamy, to świetnie. Jeśli nie, to też w porządku” – powiedział De Laurentiis Ludzie w wywiadzie z 2007 roku, wkrótce po ogłoszeniu ciąży.By Laurentiis w rzeczywistości obawiała się posiadania dziecka po utracie młodszego brata na raka w 2003 roku; strata głęboko ją dotknęła. „Kiedy umarł mój brat, byłam z nim tak blisko, że stałam się bardzo wrażliwa i bałam się ponownie otworzyć serce. Nie chciałam już w życiu doświadczać tego rodzaju straty i bólu, a zajęło mi trochę czasu, aby naprawdę pomyśleć o dziecku” – wyjaśniła w wywiadzie dla Parada . Ale wtedy urodziła się Jade i wszystkie obawy De Laurentiisa zniknęły. Dzięki obecności Jade De Laurentiis znów mogła naprawdę kochać, tak jak kochała swojego młodszego brata. Porozmawiaj o szczęśliwym zakończeniu.

Córka Giady De Laurentiis, Jade, jest jej najlepszą przyjaciółką

Giada De Laurentiis i Jade Thompson za wycięciem z hot dogiem Stefanie Keenan/Getty Images

Jako dziecko Jade Thompson wolała towarzyszyć swojej mamie, Giadzie De Laurentiis, w kuchni. Lego, kreskówki i szlam nie miały szans, kiedy Jade mogła patrzeć, jak jej mama robi kulki z ciasta na pizzę. „Zdobyłam partnerkę w kuchni, równie małą jak ona. Ogrzewa [moje] serce jak nic innego” – powiedział De Laurentiis Dzisiaj , kiedy Jade miała całe trzy miesiące. Szybko do przodu, kiedy Jade skończyła pięć lat: „Myślałem, że może nie będzie chciała gotować tak jak ja, bo chciałaby robić swoje, ale jest tak zajęta tym, co robię i chce być przy mnie każdego dnia ”, ujawnił Laurentiis na czacie z Parada . Prawda jest taka, że ​​Jade nigdy nie przestała być partnerem kuchennym Laurentiisa.Chociaż nie ma wątpliwości, że matka i córka łączą więzi związane z jedzeniem, ich przyjaźń wykracza poza ściany kuchni i obejmuje wieczory filmowe, podróże, robienie masek DIY i wiele więcej. „Wiem, że jestem jej matką, ale została moją najlepszą przyjaciółką” – kontynuował Di Laurentiis. „Mamy razem tyle radości. Nigdy nie zdawałem sobie sprawy, że mogę się tak dobrze bawić z 5-latkiem! Nie sądziłem, że to możliwe, ale tak dużo się śmiejemy, a ona jest taka dociekliwa.

Córka Giady De Laurentiis, Jade, miała 6 lat, gdy jej rodzice się rozwiedli

Giada De Laurentiis z Jade i Toddem Thompsonami Manny Hernandez/Getty Images

Jade Thompson miała niewiele ponad 6 lat, kiedy Giada De Laurentiis i Todd Thompson postanowili pójść własnymi drogami w 2014 roku (poprzez Ludzie ). Byli małżeństwem od 11 lat iw związku od ponad dwóch dekad. De Laurentiis ogłosiła wiadomość o ich rozstaniu na swojej stronie na Facebooku. „Chociaż nasza decyzja o rozstaniu niesie ze sobą wiele smutku, nasze skupienie na przyszłości i przemożne pragnienie szczęścia naszej rodziny dały nam siłę, by iść naprzód oddzielnymi, ale zawsze połączonymi ścieżkami” – napisała we wpisie.

To było szokujące dla fanów De Laurentiisa, którzy byli przyzwyczajeni do oglądania idealnej rodziny. I jak w przypadku każdego rozwodu, najpilniejszą troską wydaje się być: co z dzieckiem? Zdecydowano, że para, choć będą mieszkać osobno, będzie współrodzić Jade. I nadal to robią. „Żyjemy o rzut kamieniem od siebie, na przykład pięć minut, co naprawdę pomogło utrzymać Jade stabilną i po prostu utrzymać jej środowisko tak podobne, jak to możliwe w obu miejscach” – wyjaśnił Laurentiis. Ludzie w wywiadzie z 2017 roku. W rzeczy samej. cała trójka została zauważona podczas obchodów 10. urodzin Thompsona w Benihana w Nowym Jorku i jej ukończenia studiów w Malibu. „Dogadywanie się z moim byłym mężem też naprawdę pomaga” – dodał De Laurentiis. „Wspieramy się nawzajem, a z kolei wspieramy Jade”.

Córka Giady De Laurentiis, Jade, otrzymuje od swojej mamy wskazówki dotyczące radzenia sobie ze stresem

Giada De Laurentiis i Jade Thompson na imprezie David Livingston/Getty Images

Nigdy nie jest za wcześnie, aby nauczyć się radzić sobie ze stresem — przynajmniej Giada De Laurentiis tak uważa. Chociaż rozwód z jej byłym mężem zakończył się polubownie, chciała również upewnić się, że nie wpłynie to negatywnie na jej córkę Jade Thompson. „Jej tata i ja rozwiedliśmy się, gdy miała 5 lat” – podzieliła się De Laurentiis w wywiadzie dla Parada . „Chociaż niewiele pamięta i radzi sobie całkiem nieźle, wciąż jest dużo stresu, który narasta z czasem”.

A De Laurentiis ma rację, że jest ostrożny. Według nauka , ważne jest, aby rodzice pomagali swoim dzieciom przetwarzać ich uczucia, zwłaszcza po sytuacjach, które mogą zmienić życie, takich jak rozwód. W tym celu De Laurentiis był na topie, ucząc Jade, jak bierze głębokie oddechy, aby radzić sobie ze stresem, a także „uczył ją, by mówiła w swoim imieniu i mówiła nam, czego potrzebuje, a nie bycia zadowalającą ludzi, co jest bardzo ważne. dziewczyny uczą się być.

Dodatkowo De Laurentiis, który medytuje codziennie i ma zestaw Ochrona skóry rutyna, kładzie podwaliny pod Jade, aby była bardziej świadoma swojego samopoczucia. Jade, podobnie jak większości dzieci, nieustannie przypomina się, by myła twarz, nitkowała zęby, myła zęby – wykonywała wszystkie podstawowe praktyki samoopieki.

Córka Giady De Laurentiis, Jade, pomogła zmienić mamę w autorkę książek dla dzieci

Jade Thompson i Giada De Laurentiis z pizzą Facebook

Ulubiona Jade Thompson bajka na dobranoc był kiedyś tym, który napisała jej mama, Giada De Laurentiis – niewielu rodziców może to powiedzieć. Ale znowu Jade ma swoje posiłki przygotowywane przez absolwenta Cordon Bleu i gwiazdy Food Network (jakbyś potrzebował więcej powodów, by być zazdrosnym o tego dzieciaka). Ale dzięki Jade fani De Laurentiis mogli zobaczyć jej zupełnie nową stronę: jest autorką książek dla dzieci. De Laurentiis chciała czytać książki córki, które łączyły przygodę podróżowania, budowania nowych przyjaźni i odkrywania nowych kuchni.

Dodatkowo De Laurentiis chciała odtworzyć historie, których dorastała, słuchając od swoich rodziców i dziadków, którzy wszyscy byli w showbiznesie. „Opowiedzieli nam najbardziej fantastyczne historie o miejscach, w których kręcili filmy” – powiedziała Washington Post . Opowiadali te historie podczas spotkań, na których rodzina rozdawała talerze i talerze z jedzeniem. De Laurentiis nie znalazła książek, które pasowałyby do historii jej rodziny, więc postanowiła je stworzyć sama.

Przepis na przygodę, jak nazywa się seria książek, śledzi przygody rodzeństwa Bertolizzi, które odkrywają różne części świata (poprzez Losowy dom pingwina ). „Czasami myślę, że dzieci trochę boją się nieznanego” – kontynuował De Laurentiis. „Chcę, żeby wiedzieli, że fajnie jest otworzyć na to wszystko swój umysł”.

Jade, córka Giady De Laurentiis, lubi gotować

Giada De Laurentiis i Jade Thompson trzymające kręgi ciasta Facebook

Jade Thompson nie jest młodszym mistrzem kuchni, ale widząc jej markę cookies z mieszanki ciast może zainspirować Cię do przygotowania wieczornej przekąski herbacianej. „Jade uwielbia pieczenie zamiast gotowania — to bardziej mieszanie, odmierzanie i rozbijanie jajek niż krojenie i krojenie w kostkę (co może być nudne dla dziewięciolatka!) — a ciasteczka są wysoko na naszej liście przysmaków do wspólnego przyrządzania, Mama Thompsona, Giada De Laurentiis, napisała na swoim blogu: Giadzy .

david „dave” levey

Obecnie na kanale YouTube De Laurentiisa Giadzy nie ma zbyt wielu filmów, w których Jade gotuje solo, ale wierzymy jej mamie, gdy mówi, że Jade lubi pomagać w kuchni. De Laurentiis powiedział Ludzie w wywiadzie z 2018 roku: „Kupiłem Jade mały fioletowy ceramiczny nóż i po prostu go uwielbia. Ona mówi: „Co mogę posiekać? Co mogę wyciąć? To sprawia, że ​​jest podekscytowana tym, co zamierza zrobić, a potem jest bardziej skłonna do próbowania nowych rzeczy i jedzenia obiadu.

Jade, która zaczęła gotować w wieku 3 lat, również uwielbia robić naleśniki , a nie żadnych naleśników: ładne i puszyste naleśniki z maślanki, z odrobiną skórki z cytryny i ciężarówką kawałków czekolady. I chociaż w tym czasie miała niewiele ponad 10 lat, miała pewność siebie, by bić Tarta truskawkowa na 57. urodziny Todda Thompsona. Niewiele dzieci może się tym pochwalić w swoim CV, prawda?

Jade, córka Giady De Laurentiis, nie chce być profesjonalnym kucharzem jak jej mama

Giada De Laurentiis i Jade Thompson jeżdżą konno Facebook

Jako oczekująca matka, Giada De Laurentiis obawiała się, że jej dziecko może nie interesować się gotowaniem. Kiedy była jeszcze w ciąży z Jade Thompson, powiedziała w wywiadzie dla Czerwona książka (przez Ludzie ), „Prawdopodobnie skończę z dzieckiem, które nie tylko nie dba o jedzenie, ale nigdy nie chce postawić stopy w kuchni!” Ale De Laurentiis miała szczęście, bo w Jade znalazła swojego najsłodszego sous chefa.

Chociaż Jade lubi gotować, nie widzi siebie podążającej śladami mamy. „Nie ma w niej ani jednej części, która mówiłaby: „Będę kucharzem jak moja mama” – powiedział De Laurentiis. Ludzie . „Nie, to jest jak: „To moja mama i jestem sobą”. Jak się okazuje, Jade ma mnóstwo innych zainteresowań. „Pewnego dnia chce być zawodowym jeźdźcem konnym, następnego dnia chce być gimnastyczką na igrzyskach olimpijskich, a następnego chce śpiewać” – kontynuował De Laurentiis. „Zmienia się każdego dnia. Gotowanie nigdy nie jest na tej liście.

Nie wiadomo, na co wyrośnie Jade. Jej macierzyński dziadkowie i pradziadkowie byli częścią przemysłu rozrywkowego. I chociaż ma kino w swoim DNA, jest równie wygodna w jeździe koń lub poruszanie się po wiosłować wyżywienie, gdy pomaga matce w kuchni.

Córka Giady De Laurentiis, Jade, testuje wszystkie desery, które trafiają do książek kucharskich jej mamy

Giada De Laurentiis i Jade Thompson z talerzem jedzenia Ilya S. Savenok/Getty Images

Nic dziwnego, że bycie dzieckiem światowej sławy szefa kuchni wiąże się z sporym udziałem pysznych i pysznych dodatków; w końcu wszystkie lepkie ciasta i egzotyczne ciasta, które twoja mama robi w imię pracy, lądują na twoim talerzu. Dla Jade Thompson, która zdecydowanie lubi słodycze, nie ma nic lepszego.

Rzeczywiście, De Laurentiis lubi robić desery, a Jade oczywiście lubi je jeść. W rzeczywistości, kiedy De Laurentiis pracowała nad swoją dziewiątą książką, Giada's Italy: Moje przepisy na La Dolce Vita: Książka kucharska, musiała odtworzyć kilka tradycyjnych włoskich przepisów, takich jak Wprowadź ryż i orzo z małżami, jako dodatek do szeregu deserów. I na szczęście Jade, jej mama wybrała ją do spróbowania słodkiego, dekadenckiego pasty do smarowania. „Jade z radością pomogła mi w roli mojego nieoficjalnego testera smaku, zwłaszcza gdy potoczyły się desery” – ujawnił De Laurentiis w rozmowie z Ludzie . „Brownies są teraz jej ulubionym, więc między nimi a ciastem z lodami brownie była szczęśliwym obozowiczem”. Mniam.

Jak się okazuje, Jade przyjęła rolę testera smaku De Laurentiis na wczesnym etapie swojego życia. „Wsadziłaby palec we wszystko i smakowała jak idzie” (via ( Ludzie ).

Córka Giady De Laurentiis, Jade, występuje w filmach TikTok swojej mamy

Giada De Laurentiis i Jade Thompson na rozdaniu nagród Emmy 2019 Gregg Deguire/Getty Images

Jade Thompson nie ma własnego uchwytu TikTok, ale była po całej swojej matce, Giadzie De Laurentiis. Strona TikTok . Jade, podobnie jak prawie każdy młody dorosły, wydaje się swobodnie wykonywać najbardziej złożone ruchy taneczne TikTok. A dzięki niej możemy zobaczyć głupkowatą stronę szefa kuchni De Laurentiis, skądinąd bez skazy. Czasami duet ma firma , podczas gdy innym razem Jade i De Laurentiis po prostu bawią się, potrząsając nogą do biodra, jak Kanibal Keszy . Filmy są zabawne, autentyczne i mają cały świat poza elegancką kuchnią, w której przywykliśmy oglądać De Laurentiis.

Jade, jak się okazuje, jest wygodna nie tylko przed kamerą, ale i za nią. W rzeczywistości została postrzelona i edytowane wiele filmów zamieszczonych na stronie TikTok De Laurentiisa. Oprócz tańca, oboje czerpią radość z takich czynności, jak robienie maski na twarz z jagodami, domku z piernika, płatków naleśnikowych i innych.

Podczas gdy De Laurentiis i jej córka mogą być na najlepszej drodze do zostania jedną z najfajniejszych par twórców treści na TikTok, inne strony mediów społecznościowych De Laurentiis potwierdzają, że Jade jest również żywym partnerem w podróży. Czy to wizyta De Laurentiisa na Capri, Kostaryka , lub Florencja Jade jest u jej boku, tak samo jak jej matka interesuje się kuchnią i kulturą różnych krajów.