Dlaczego ludzie nie mogą znieść pracy w Dunkin'

Pracownik dostaje pączki Andrew Burton/Getty Images

Dunkin' Donuts to główna nazwa w przemysł fast-food , szczególnie jeśli chodzi o serwowanie pysznych pączków i na ciepło Kawa , ale jak marka wypada pod względem środowiska pracy? Jeśli można prześledzić referencje online, wydaje się, że Dunkin' nie spełnia oczekiwań niektórych swoich pracowników i zawodzi ich. Jak jeden rekompensator który twierdził, że pracował w Dunkin' przez sześć lat, wyjaśnił, że prawdziwym problemem związanym z pracą w tym miejscu jest ogromna ilość stresu, na jaki narażeni są pracownicy w tak dynamicznym środowisku.


ile kofeiny w kawie rozpuszczalnej

Innym ważnym punktem, który podkreślili, był fakt, że nie wszystkie punkty sprzedaży są równe, co odgrywa ważną rolę w twoim doświadczeniu zawodowym. „Coś, o czym powinienem pamiętać, to to, że nie wszystkie [sklepy] Dunkin” są sobie równe. Głównym powodem, dla którego zostałem i zrobiłem tak dobrze jak ja, był mój niesamowity menedżer i współpracownicy”, napisali przed dodaniem, że jeśli ktoś nie dogaduje się ze swoimi kolegami w pracy, trudniej jest pozostać w miejscu. W tej historii pracy w firmie jest coś więcej Pączki Dunkin , chociaż.W 2018 r. sklep z Baltimore wymyślił znak, który zachęcał klientów do składania skarg na pracowników Dunkin'a, którzy porozumiewali się w języku innym niż angielski. Tym, którzy narzekali, zaoferowano nawet bezpłatne jedzenie, zgodnie ze znakiem. Doprowadziło to do szerokiego zainteresowania mediów, a placówka została zmuszona do pozbycia się obraźliwego znaku (poprzez: Boston ). Ponadto, przeciwko placówkom Dunkin' w całych Stanach Zjednoczonych wniesiono wiele pozwów – w tym za niepłacenie nadgodzin i dyskryminacja w pracy .
Dunkin' Donuts mogą być niesamowicie stresujące

Jedzenie z Dunkin Robin Marchant/Getty Images

Użytkownicy Quora, którzy pracowali w Dunkin' Donuts, napisali, że ponieważ jest to środowisko pracy o szybkim tempie, praca zespołowa odgrywa ważną rolę w pracy, ale może to być trudna równowaga, gdy w oddziale brakuje personelu. „...Większość franczyz Dunkin Donuts nie zatrudnia wielu pracowników jednocześnie. Na przykład w miejscu, w którym pracuję… mimo że jest nieznośnie zajęty… na zmianę [są] tylko trzy lub cztery osoby”, wyjaśnił . Zestresowany personel zajmujący się klientami — czasami ponad 400 na zmianę — z których niektórzy narzekają na swoje zamówienia na kawę, może prowadzić do dużej rotacji pracowników. Jeden Redditor wyjaśnił „Większość naszych klientów jest niegrzeczna, niektórzy są mili, inni neutralni. Codziennie jesteśmy wykrzykiwani przed klientami. Prawie nikt nie zostaje długo po zatrudnieniu.

zwycięzca sezonu 15 piekielnej kuchni

Według Szklane drzwi , na 4105 recenzji Dunkin' Donuts ma ocenę pracodawcy na poziomie 3,4 i tylko 54% pracowników poleciłoby tę pracę znajomym.Oczywiście to nie wszystkie narzekania. Jak wyjaśnił jeden z pracowników Dunkin' Kosmopolityczny , na każdej zmianie jest bezpłatna kawa, jedzenie ze zniżką, szansa na napiwki, a czasem w grę wchodzi Munchkins. „Ja i moi przyjaciele jesteśmy tam dziwni, będziemy śpiewać” – powiedział pracownik o środowisku. „Kiedy zaczynamy się przemęczać, nie wiem, robimy dziwne rzeczy. Zaczynamy rozmawiać dziwnymi głosami.