Czy naprawdę można grillować niemożliwe do wykonania burgery?

burgery z grilla

Ponieważ wiosna powoli dobiega końca, a lato zaczyna się nagrzewać tuż za rogiem, może nadszedł czas, aby uzyskać grilla w doskonałym stanie, zwłaszcza jeśli planujesz grillowanie na podwórku. Chociaż istnieje nieograniczona liczba opcji do zrzucenia na grilla, od łatwych kolacji, takich jak szaszłyki z krewetek po smaczne steki , możliwe, że Twoim oczywistym wyborem na letnie zachody słońca mogą być burgery — a kto nie lubi soczystego burgera?


Dla tych z Was, którzy zrobili krok i pożegnali się z mięsem, być może masz już swoje ulubione roślinne substytuty hamburgerów, tacos i tym podobnych. Ale ci z was, którzy przyglądali się popularnym markom, takim jak Impossible Foods w swoim ulubionym sklepie spożywczym i chcą spróbować Impossible Burger, mogą się zastanawiać: „Czy naprawdę mogę go grillować?”skąd pochodzą nuggetsy z kurczaka mcdonalds

Tak! W rzeczywistości, według Niemożliwe jedzenie , „wszystko, co możesz zrobić z mieloną wołowiną, możesz zrobić z Impossible”. Możliwości są nieskończone.
Rozpal grill

niemożliwe hamburgery Bloomberg/Getty Images

Niezależnie od tego, czy jesteś lojalnym miłośnikiem warzyw, czy postanowiłeś zrobić sobie przerwę na mięso, nie oznacza to, że musisz pożegnać się z burgerami. W rzeczywistości Niemożliwy burger to świetna opcja, nawet jeśli nie jesteś wegetariańskim purystą. Za Grille Traeger , ta zdrowa, pyszna alternatywa gotuje dokładnie tak, jak prawdziwa — nie wymaga specjalnych instrukcji dotyczących pielęgnacji. Aby upiec tego niemożliwego burgera, zrób tak, jak ze zwykłym burgerem.

codziennie jedz jogurt

Upewnij się, że grill jest dobrze naoliwiony i wstępnie podgrzany do średniego lub wysokiego ustawienia przed umieszczeniem hamburgerów Impossible Burger na powierzchni. (przez Niemożliwe jedzenie ). Oczywiście upewnij się, że kotleciki są dokładnie rozmrożone i doprawione zgodnie z Twoimi upodobaniami przed umieszczeniem ich na grillu, ponieważ pozwoli to im upiec równomiernie i dokładnie, zgodnie z CNET . Będziesz chciał grillować każdą stronę burgera przez około trzy minuty lub do momentu, gdy temperatura wewnętrzna osiągnie 165 stopni Fahrenheita.