Klasyk fast foodów, którego Anthony Bourdain nie mógł się najeść?

Antoniego Bourdaina Daniel Boczarski/Getty Images

W 2010, Antoniego Bourdaina poszedł na wojnę z fast foodami w Opiekun , pisząc: „Chcę, aby moja mała dziewczynka tak jak ja widziała kulturę fast-foodów. Jako wróg. Możesz być skłonny pomyśleć, że Johnny Cash ze świata jedzenia, znany z miłości do tatuaży, karaoke i filmu noir, unikałby wszystkiego, co masowo produkowane (poprzez CNN ). Bynajmniej.






Znany na całym świecie smakosz stojący za popularnymi programami telewizyjnymi Brak rezerwacji i Części nieznane oczywiście uwielbiałem próbować lokalnych, rzemieślniczych i osobliwych. Nie dało się nas przekonać do spróbowania serca kobry, smażonego ryżu z larw czy surowych foczych gałek ocznych. Ale Bourdain nie wzdrygnął się (poprzez Codzienny Posiłek ).



To nie znaczy, że nie miał słabości do masowo produkowanej żywności. Bo to zrobił. Duży. Na przykład w 2017 roku powiedział Boston Globe że miał „perwersyjne pragnienie”, aby zobaczyć, jak każdy hotel, w którym się zatrzymywał, robił swoje spaghetti bolognese. A to nawet nie połowa.








Lista lokalizacji zamykanych ogrodów oliwnych

Zaskakujący klasyk fast foodów, którego Anthony Bourdain nie mógł się nacieszyć?

Antoniego Bourdaina Instagram

Czym jest „naprawdę obrzydliwa, haniebna przyjemność” Anthony'ego Bourdaina? Według wywiadu z Boston Globe, to makaron z serem w Papież . Bourdain był podobno tak zawstydzony swoją obsesją na punkcie fast foodów z makaronem i serem, że chował się pod bluzą z kapturem, zanim zamówił sobie porcję. Tak, inni recenzenci porównali „papkę, ale kruche” kluski z „paczkowanym jedzeniem w stołówce”, ale do każdego z nich (poprzez Insider biznesowy ).

Bourdain również potajemnie pożądał mac i sera z KFC według wywiadu z WebMD . Jak smakuje makaron z serem KFC? Jeśli wierzysz Wtajemniczony , wypicie porcji jest trochę jak „jedzenie czystej margaryny”. Może dlatego, według Bourdaina, kiedy fani złapali go z macem i serem KFC, było to jak „rozpoznanie opuszczające sklep porno” (poprzez AJC ).



Może mac i ser to nie twoja rzecz. W porządku. Zauroczenie Bourdaina fast foodami wykroczyło poza makaron z serem.

najlepsza i najgorsza woda butelkowana

Oddaj hołd Bourdainowi, zamawiając w tej sieci fast food

Burger In-N-Out Tommaso Utopić / Getty Images

Wszyscy wiedzą, że Anthony Bourdain nienawidził McDonalda, a zwłaszcza ich nuggetsów z kurczaka Ściągawka ). Ale nie wyrzekł się wszystkich fast foodów z burgerami. W rzeczywistości Bourdain był szczerym fanem sieci Los Angeles w Kalifornii, Burger In-N-Out . Podobało mu się to tak bardzo, że za każdym razem, gdy nowojorski smakosz wybierał się na wycieczkę do LA, jego pierwszym przystankiem była nieuchronnie franczyza In-N-Out, następna LAX (poprzez CBS Los Angeles i Świergot ).



Co konkretnie zamówił Bourdain? Spróbuj zamówić „Zwierzęcy styl”, burgera z podwójnym burgerem z ręcznie ułożoną sałatą, grillowaną cebulą i piklami (przez In-N-Out i Zjadacz ). Nie wierz nam na słowo, uwierz Bourdaina. Jak zapewnił świat w rozmowie z Zjadacz, burger jest „jak pocisk balistyczny. Doskonale zaprojektowany system dostarczania białka”.

Sekretne menu Starbucks zimny napar

W końcu, jeśli było wystarczająco dobre dla Anthony'ego Bourdaina, to z pewnością jest wystarczająco dobre dla nas!