Herbata Costco, która przyciąga wzrok we wszystkie właściwe sposoby

 Linia do samodzielnego wymeldowania Costco Jiujiuer/Shutterstock Colin McCandless


Koszto prowadzi ponad 578 sklepów w 46 stanach i Portoryko. Firma zarobiła ponad 192 miliardy dolarów rocznych przychodów w 2021 roku. Hurtownia członkowska znana jest ze świetnych ofert food court, takich jak hot dog za 1,50 dolarów i 20 uncji. zestaw sodowy, którego cena nie zmienia się od 1985 roku.Pomimo rosnącej inflacji i rosnących cen w sklepach spożywczych, dyrektor generalny Costco, Craig Jelinek, jest nieugięty, że umowa z hot dogami jest utrwalona w kamieniu (poprzez CNBC ). Pyszna pizza Costco? rejestruje się również w przystępnej cenie — tylko 1,99 USD za kromkę lub 9,95 USD za cały 18-calowy placek (przez Ceny menu fast food ).
dlaczego Anthony Bourdain popełnił samobójstwo?

Okazje w punktach gastronomicznych stanowią dodatkową atrakcję, aby zwabić ludzi do sklepu na okazyjny posiłek, ale Koszto utrzymuje ludzi zainteresowanych zakupami w swoich alejkach, oferując asortyment unikalnych produktów i kupuj hurtowo. Jeden taki przedmiot dostaje dużo Reddit uwagę zwraca mieszanka herbaciana o nazwie Balance Grow Honey Citron & Ginger Tea.

Mieszanka herbaty bez dna

Obrazy Sojuszu/ShutterstockRedditor u/PaganButterflies opublikował zdjęcie herbaty Honey Citron & Ginger na r/Koszty subreddit, pytając, czy ktoś kiedykolwiek tego próbował. Reakcja komentatorów była przede wszystkim pozytywna. Jeden użytkownik Reddita skomplementował jego smak. „To przyjemny słodki smak. Można posmakować cytrusów i imbiru, ale nie jest to przytłaczające. Trochę to długa droga, więc trwa to bardzo długo”.

quest batonik proteinowy costco

Inny użytkownik powtórzył te odczucia i wymienił niektóre z herbata mix ma wiele potencjalnych zastosowań. – Żebyś wiedziała, w co się pakujesz. Minął już ponad rok, a nadal jestem pełny. Użyłem go jako marmolady, wrzuciłem do babeczek lub zrobiłem z nim ciasto. Tak, jest smaczne. u/Haunting_Hair_8311 zgodził się z wielkością 70,55-uncjowego słoika: „Popieram to. Prawdopodobnie nigdy nie dotrzemy do dna”.Jeszcze inny Redditor udzielił porad dotyczących najlepszego wykorzystania, jakie znaleźli. „Jest świetny, ale bardzo słodki. Zwykle dodaję go do czarnej herbaty, więc zmniejsza słodycz”. Inni nawet zachwalali jego lecznicze właściwości. „To wspaniałe i pomogło mi złagodzić ból gardła” – powiedział u/DancingOnACounter. „Po prostu dodaj go do gorącej wody”.

przepis na ciasto ze srebra

Jeśli zdecydujesz się wypróbować herbatę Honey Citron & Ginger, zacznij od jednego słoika i przygotuj się na to, że wystarczy na jakiś czas.