Jak przyjazny dla Keto jest Popeyes?

Ogólny obraz Popeyesa Joe Raedle/Getty Images

Papież Początki firmy sięgają lat 70., kiedy jej założyciel, Alvin C. Copeland, Sr., postanowił serwować tradycyjne smażone kurczaki klientom w Nowym Orleanie w miejscu, które nazwał „Kurczak w biegu”. Chociaż początkowo nie był w stanie osiągnąć większego sukcesu, według urzędnika restauracji stronie internetowej , sytuacja zmieniła się po tym, jak Copeland postanowił trochę poprawić. Wrócił z hukiem, zmiana nazwy swojej restauracji do Popeyes i skupiał się na serwowaniu pikantnego kurczaka, który odzwierciedlał styl Nowego Orleanu.


noel fielding świetny brytyjski wypiek

Od tego czasu marka przeszła długą drogę i jest dziś szalenie popularna. Niektóre z jego pyszności ofiary to jego słynna kanapka z kurczakiem , jego klasyk Upiorne Skrzydła Pieprzowe , jego polędwiczki z kurczaka, pyszne ciastka i nie tylko. Jeśli jednak zastanawiałeś się, jak poruszać się po menu, jeśli jesteś na diecie ketonowej i nie możesz jeść nadmiernych węglowodanów w fast foodzie, takim jak Popeyes, oto kilka wskazówek.Masz kilka opcji

Ogólny obraz jedzenia z Popeyes Instagram

Jak wyjaśniono przez Nie bułka proszę , Popeyes Louisiana Kitchen może być nieco trudna w nawigacji dla osób na diecie ketonowej. Okazuje się, że można tam jeść, o ile przed wyjazdem przeprowadzisz trochę badań i unikasz opcji o wysokiej zawartości węglowodanów w menu.
Pierwszą rzeczą do zapamiętania jest to, że panierowane piersi i uda z kurczaka nie są odpowiednie dla kogoś na diecie ketonowej i najlepiej jest zamienić je na sczerniałe polędwiczki. Mogą wydawać się słabszymi i nawet nie znajdować się w menu, ale powinieneś być w stanie je dostać w większości sklepów Popeyes. Jeśli chodzi o dodatki, twoje opcje są dość ograniczone i możesz zamówić tylko jeden produkt: zieloną fasolkę.

Dobra część o poczerniałych przetargach? Świetnie smakują i są przygotowywane bez panierki, co pozwala cieszyć się posiłkiem bez poczucia winy. W przypadku trzech delikatnych, będziesz patrzeć w sumie na 170 kalorii, 2 gramy tłuszczu, 2 gramy węglowodanów i aż 26 gramów białka. Regularna porcja zielonej fasoli to tylko 55 kalorii z 2 gramami tłuszczu, 7 gramami węglowodanów i 3 gramami białka. Pamiętaj też o sosach i podejmij przemyślaną decyzję, wybierając bezpieczny wybór, taki jak Blackened Ranch, który ma 118 kalorii i 13 gramów tłuszczu z zaledwie 2 gramami węglowodanów.