To dlatego kanapka z kurczakiem Popeyes jest tak pyszna

kanapka z kurczakiem popeyes Instagram

Nie popełnij tego błędu, Kanapka z kurczakiem Popeyesa? już osiągnął status kultowy i wydaje się być największą wiadomością o fast foodach w 2019 roku wojna o fast food wybuchło między Popeyes i Laska-fil-A , z obydwoma McDonald's a Wendy próbuje się włączyć do akcji. Sklepy były zmuszone odrzucać klientów, gdy when kończyć się popularna kanapka po premierze w sierpniu, w wyniku której jeden niezadowolony klient złożył pozew o „oszukańcze praktyki biznesowe”. (przez Wiadomości NBC ).


Wraz z jego ponownym wydaniem 3 listopada, szum nie ucichł. W rzeczywistości zapał wokół kanapki doprowadził nawet do śmierci nożem w Maryland Popeyes. Jeśli jeszcze nie próbowałeś jednego, możesz pomyśleć: „Co sprawia, że ​​ta kanapka z kurczakiem jest o wiele lepsza niż cała reszta?”. Cóż, Popeyes podjęło kilka kroków, aby ich kanapka z kurczakiem wyróżniała się na tle konkurencji, a sądząc po całym szumie, ich wysiłki zdecydowanie się opłacają.Chodzi o bułkę i ptaka na kanapkę z kurczakiem Popeyes

bułka kanapkowa z kurczakiem Świergot

Kurczak na tej kanapce jest zdecydowanie gwiazdą programu, ale o tym za chwilę. Porozmawiajmy o bułce, która kołysze tego uroczego ptaka. Popeyes używa „maślanej bułki brioche” do swojej kanapki, według Reader's Digest . Jest to sprzeczne ze standardową bułką w większości kanapek z kurczakiem typu fast food i pomaga nadać chlebowi nieco słodszy smak. Trochę restauracje fast food będzie pobierana dodatkowa opłata za korzystanie z bułki brioche, a gdy masła Chick-fil-A ich bułka , ani ich kanapka, ani Kanapka z kurczakiem Wendy? wspomnieć o jakimkolwiek użyciu bułki brioche. Czasami to małe rzeczy robią różnicę.
najlepsza rzecz do zdobycia w arby

W porządku, teraz dla tego kurczaka między tymi bułeczkami. Na początek sam kawałek kurczaka jest większy niż większość innych kanapek z kurczakiem — a przynajmniej tak było kiedyś, istnieje pewna obawa, że ​​​​mogła się skurczyć po powrocie, chociaż Popeyes temu zaprzecza (poprzez Insider biznesowy ). Kotlet z kurczaka też jest według wielu Opinie , sokowirówka niż jej największa konkurencja, Chick-fil-A (przez Washington Post ). Może dlatego, że kanapka z kurczakiem Popeyesa ma bardziej chrupiącą panierkę, która pomaga uszczelnić soki z kurczaka?

Sos i pikle dodają dodatkowego smaku kanapce z kurczakiem Popeyesa

Papeyes ogórki konserwowe z kurczakiem i sos Świergot

Zwróciliśmy więc uwagę, że bułka i ta duża, chrupiąca, soczysta pierś z kurczaka naprawdę pomagają tej kanapce z kurczakiem się wyróżniać, ale to nie cała magia smaku. Największą krytyką w teście smaku kanapki Chick-fil-A w porównaniu z Popeyes wydaje się, że wersja CFA jest zbyt sucha z powodu braku sosu (poprzez Wice ). Popeyes uniknął tego błędu zaraz za bramą.Ich kanapka z kurczakiem zawiera pikantny majonez, który uzupełnia wilgotność kotleta z kurczaka, nie przytłaczając kanapki tak bardzo, że jest mokra. Papież podobno używa również grubszych pikli niż konkurencja. Chick-fil-A jest znany z tego, że zawsze zawiera pikle na swojej kanapce z kurczakiem, ale recenzenci wydają się uważać, że pikle są trochę za cienkie i nie dostarczają „słonej dobroci do każdego kęsa” tak, jak robi to Popeyes. Liczba marynat również może być czynnikiem. Kuchnia donosi, że kanapka z kurczakiem Popeyes zawiera trzy plasterki marynaty. Co do Chick-fil-A? No cóż, na kanapkę kładą tylko dwa plasterki marynaty (przez Reader's Digest ). Dobrze zagrane, Popeyes.

Popeyes wykorzystali to, co już mieli, aby zrobić swoją kanapkę z kurczakiem tak dobrą?

dwie kanapki z kurczakiem Instagram

Szczególnie interesujące w tej kanapce z kurczakiem jest to, że Popeyes nie odkrył jakiejś sekretnej tajemnicy, jak zrobić najlepszą kanapkę z kurczakiem – a przynajmniej nie, że się do tego dopuścili. Po powrocie kanapki zorganizowali na jej temat konferencję prasową — nie, nie żartujemy — i wiele z tego, co sprawia, że ​​jest tak dobra, miało już miejsce w ich kuchni.Szefowa Kuchni, powiedziała Amy Alarcon Thriller że masło na bułce jest tym samym masłem, którego używają do swoich ciastek. Dobra, nic nowego. Przyprawy w sosie majonezowym to te same przyprawy, których używa się w pikantnym smażonym kurczaku. Znowu nic nowego. A przyprawa do smażonego kurczaka na kanapce to ta sama mieszanka przypraw, której używa się do smażonego kurczaka, którą od lat serwują w wiadrach.

czas zrobić pączki

Żadna z tych rzeczy nie może wydawać się rewolucyjna, ale wszystkie składniki razem wyraźnie zmieniły świat. Biorąc pod uwagę popularność tej kanapki, nie jest zaskoczeniem, że w Internecie jest mnóstwo przepisów dla osób, które chcą spróbować odtworzyć własną wersję tej kanapki z kurczakiem w domu. Jednak w przypadku prawdziwej oferty kupno jednego z Popeyes jest najlepszym wyborem... zakładając, że możesz go zdobyć.