Pozycje menu McDonald's, których nawet personel nie zje

mcdonald David Paul Morris/Getty Images

Nie ma znaczenia, jak bardzo jesteś zagorzałym fanem fast foodów, są szanse, że spędziłeś przynajmniej trochę czasu zastanawiając się, co dzieje się za kulisami. Niewątpliwie są pewne rzeczy, które są bardziej uciążliwe niż inne, niektóre rzeczy, które po prostu prześlizgują się przez szczeliny – i nie zawsze jest to nieostrożność, czasami to po prostu ludzka natura w środowisku pracy, w którym tak wiele się dzieje.


Jakie więc pozycje menu znajdują się na „wątpliwej” liście i dlaczego? Pracownicy McDonald's mogą mieć do dyspozycji całe menu, gdy przychodzi czas na zamówienie własnych posiłków, ale co pomijają? Porozmawiajmy mniej niż świeżo i wątpliwie czysto, i zadajmy sobie pytanie: czy też je przegapisz? A może zeznania kilku pracowników nie odciągną Cię od ulubionych?(Chociaż trochę zastrzeżenie: wątpliwe praktyki, które mają miejsce w jednym miejscu, nie mają miejsca we wszystkich, a istnieje wiele dobrze zarządzanych lokalizacji, w których pracują menedżerowie, którzy nalegają na czystość. Tak nie jest. wskazujące na wszystkie lokalizacje w jakikolwiek sposób, ale może dać wyobrażenie o tym, co należy najpierw pominąć).
Nuggetsy z kurczaka

samorodki Instagram

Nuggetsy z kurczaka mogą nie być tajemniczym mięsem, jakim były kiedyś, ale według byłych pracowników McDonald's na Reddit, „Pracownicy fast foodów z Reddit, czego NIE powinniśmy zamawiać w waszej restauracji? Dlaczego nie?' , wielu wciąż nie trafia w samorodki. Przynajmniej upewniają się, że nie zabierają trochę ze stosu jedzenia, które jest gotowe i czeka na podanie.

Pracownicy twierdzą, że gotowe partie bryłek są utrzymywane w cieple przez dwufunkcyjny zegar, który ma zachęcać pracowników do rzucania bryłek, które siedziały. Ale wielu pracowników twierdzi, że podczas korzystania z minutnika (włącza też cieplej), rzadko wyrzucali bryłki i robili świeże. Zamiast tego po prostu resetowaliby zegar.Niektórzy twierdzą, że bryłki smakowały dobrze nawet po kilku obrotach timera, podczas gdy inni opisują stare bryłki jako w najlepszym razie wątpliwe. Poproś o świeże bryłki, mówią, albo wybierz coś innego.

Jamie Oliver i Gordon Ramsay

Cokolwiek z maszyn McCafe

mccafe Obrazy Getty

Jeden pracownik McDonald's włączony Reddit wchodzi w ekstremalne szczegóły, jeśli chodzi o wyjaśnienie, dlaczego odmawiają picia jakiegokolwiek napoju, który wychodzi z maszyny McCafe. Mówią, że całkowite czyszczenie jest niezwykle trudne i że z ich doświadczenia wynika, że ​​jest to jedna z maszyn, które są rutynowo zaniedbywane. Opisują wnętrze jako pokryte calami mazi i twierdzą, że widzieli je w wielu miejscach.Jest to jeden przypadek, w którym tak naprawdę zależy to od personelu w każdej lokalizacji, a kilku innych pracowników wtrąca się, aby powiedzieć, że ich sklep czyści maszynę McCafe co noc. Mówią, że prawidłowe czyszczenie maszyny zajmuje od 30 do 45 minut, więc łatwo jest zobaczyć, jak może nie być wykonywana regularnie w miejscu, w którym personel nie jest zbyt sumienny w kwestii czystości lub nie jest przeszkolony w zakresie odpowiednich procedur. Niektórzy pracownicy wiedzą, żeby nie ryzykować.

Koktajle, koktajle mleczne i napoje gazowane

Napój mleczny Instagram

Jeden pracownik McDonald's włączony Reddit ostrzegł innych przed zamawianiem koktajli w McD's, bo po raz kolejny maszynom McCafe nie można ufać. Nie tylko nie pili ich sami, ale zdarzało się, że po prostu mówili klientom, że maszyna nie działa, ponieważ była tak obrzydliwie brudna, że ​​nie czuli się dobrze, serwując coś z niej.

Inni pracownicy zadzwonił, mówiąc, że unikali rzeczy, które wychodziły z prawie większości maszyn, w tym napojów gazowanych i koktajli mlecznych. Z doświadczenia wynika, że ​​maszyny do koktajli mlecznych zdecydowanie nie były czyszczone codziennie i miały tendencję do gromadzenia się chrupiących osadów. Cykle sprzątania były przeprowadzane mniej więcej co dwa tygodnie i opisali to jako „prawnie w porządku”. Maszyny do napojów gazowanych nie były nawet robione tak często i prawie zawsze były pełne szlamu. Według jednego z pracowników, ich przedstawiciel Coca-Coli powiedział, że większość obsługiwanych przez niego maszyn była pełna syropu. Teraz wiesz.

McFlurry i miękki serwis

miękkie służyć Instagram

W 2017 roku media społecznościowe załamały się, gdy pracownik McDonald's z Luizjany opublikował zdjęcia tacki ociekowej, którą wyciągnął z maszyny do lodów w swojej lokalizacji. Według pracownika zidentyfikowanego tylko jako Nick (przez Niezależny ), tace ociekowe prawie nigdy nie były czyszczone i zazwyczaj wypełnione spleśniałą, zgniłą mazią. McDonald's wydał oficjalną odpowiedź, w której stwierdzono, że: „Jest to część naszego sprzętu do serwowania miękkiego, która nie ma kontaktu z żadną żywnością i wymaga regularnego i terminowego czyszczenia”. Nick został zwolniony niedługo po swoim stanowisku, ale nie jest osamotniony w swoim ostrzeżeniu.

W wątku Reddit „Prośba AMA — ktoś, kto pracuje w McDonald's i może wyjaśnić, dlaczego maszyna do lodów prawie zawsze nie działa” , niektórzy pracownicy wypowiadali się z niezbyt apetycznymi odpowiedziami. Jeden z pięcioletnich pracowników powiedział, że maszyny też były zawsze brudne – i zasugerowali, aby udać się gdzie indziej po lody. Inny pracownik mówił o prawdziwych problemach ich lokalizacji: pracownikach, którzy nie dbali wystarczająco o żadną część swojej pracy, w tym skomplikowany proces czyszczenia maszyny do lodów. Więc... fuj.

Więc jakie jest rozwiązanie niesprawnej maszyny do lodów McDonald's? Zrobić naśladowca 3-składnikowy Oreo McFlurry tak dobry, nawet przebija prawdziwą ofertę.

Kanapki śniadaniowe z białkiem jajecznym

białko jajka Instagram

McDonald's – i inne sieci fast foodów – poczyniły ogromne postępy w kierunku zdrowszego menu lub przynajmniej oferowania klientom zdrowych opcji. Według pracowników odpowiadających na jedno Reddit wątku, ich kanapki z białkiem jajka nie są tak zdrowe, jak myślisz, a ludzie, którzy je gotują, unikają ich jedzenia.

Wszystko sprowadza się do metody przygotowania, a mówią, że na grilla i foremki rozpylono tonę masła, aby zapobiec przywieraniu jajek. To wszystko gromadzi tłuszcz i kalorie, więc okazuje się, że Twój „zdrowy” wybór wcale nie jest taki zdrowy. Jest jeszcze gorzej — inni pracownicy włączyli się, by powiedzieć, że nazywanie go „masłem” było trochę mylące, a „substytut masła” był prawdopodobnie bardziej trafny. Tak czy inaczej, mówią, że białka jajek nie są sposobem na zdrowsze jedzenie.

Grillowany kurczak

kurczak Instagram

Grillowany kurczak to kolejna opcja, do której możesz się skłaniać, jeśli myślisz, że chcesz czegoś przynajmniej trochę zdrowego, ale według pracowników Reddit możesz chcieć robić to, co robią i tego unikać.

Według jednego pracownika w wątku Reddit „Menedżer IamA McDonald's AMA!” , każdy, kto myśli o zamówieniu grillowanego kurczaka, powinien się dwa razy zastanowić. Nazwali go „okropnym mrożonym kurczakiem, którego rozmrażamy i gotujemy na parze, i jest trochę galaretowaty”… i nic w tym zdaniu nie sugeruje, że jest grillowany lub zdrowy.

Inni pracownicy dołączają się do innych opinii sugerujących, że może nie jest tak źle (ale jeśli chodzi o pyszność, to nie ma nic na ich chrupiącym kurczaku). Jeśli to nie wystarczy, żeby Cię odwieść, kolejny pracownik z wątku Reddit „Pracownik IamA McDonald's [...] AMA” stwierdzili, że unikali grillowanego kurczaka z innego powodu: był zamawiany tak rzadko, że prawdopodobnie siedział przez długi, długi czas. Podczas gdy inni twierdzą, że tak nie było w ich lokalizacji, kilku pracowników włączyło się, aby sprawdzić, czy kanapka z grillowanym kurczakiem może siedzieć godzinami.

stek i shake frisco

„Zdrowe” przedmioty, aby być zdrowym

mcsalad Obrazy Getty

Według jednego pracownika w wątku Reddit „Menedżer IamA McDonald's AMA!” , wiele elementów, które klienci mogą uznać za zdrowe, to takie, o których pracownicy wiedzą, że nie są. Mówią, że istnieje wiele tajnych rzeczy, które sprawiają, że te pozornie zdrowe opcje nie są wcale tak zdrowe, zaczynając od okładów.

król burger king na zakwasie

Wrapy są zwykle świetną opcją i pomagają wyciąć wszystkie węglowodany z chleba. Ale okłady McDonald's? Tam jest smażony kurczak, a to zdecydowanie nie jest zdrowe. Kotleciki wegetariańskie są również smażone w głębokim tłuszczu, co również przekreśla nadzieje na zdrowy lunch. Nie zaczęliśmy nawet od ich sałatek, które nie tylko są zwieńczone dressingiem, który jest dla ciebie okropny, ale który może mieć wszelkiego rodzaju inne problemy , także. (Pamiętaj, aby sprawdzić, jak świeże są, zanim zaczniesz kopać, ponieważ pracownicy ostrzegają, że mogą być stare.) Pracownicy mówią również, że kurczak jest zawsze wstępnie ugotowany i zamrożony, i dodają, że jeśli szukasz czegoś lepszego dla siebie , wołowina jest właściwie drogą.

Słodka herbata

pić mcd Obrazy Getty

Kiedy zapytano Reddita, „Pracownicy fast foodów w Reddit, jaka jest jedyna opcja menu w twoim zatrudnieniu, której poleciłbyś ludziom nigdy nie jeść?” , jeden z pracowników McDonald's odpowiedział po prostu słodką herbatą McDonald's. Mówią, że w każdym galonie herbaty jest cały funt cukru i czy to może być prawda?

Zajrzyj do McD's informacje żywieniowe , a zobaczysz, że mały ma 90 kalorii i 0 tłuszczu, co czyni tę maskaradę zdrową opcją. Ale ten sam mały napój zawiera również 21 gramów cukru, a patrząc na to z innej perspektywy, NHS zaleca, aby przeciętny dorosły ograniczał się do zaledwie 30 gramów cukru dziennie. Jesteś daleko, jeśli zamówisz duży, który ma aż 38 gramów. Chociaż każdy może oczekiwać, że słodka herbata będzie miała trochę cukru, nikt nie spodziewa się, że będzie miała prawie dwa razy więcej cukru niż cola. Mała cola wchodzi tylko? 12 gramów cukru i 45 kalorii, więc posłuchaj pracowników i po prostu tego przegap.

McRib

mcrib Obrazy Getty

Może to złamać serca wielu fanów McDonalda McRib, ale według pracowników wątku Reddit „Pracownicy fast foodów w Reddit, jaka jest jedyna opcja menu w twoim zatrudnieniu, której poleciłbyś ludziom nigdy nie jeść?” McRib był na szczycie krótkiej listy dla wielu osób.

Jeden z byłych pracowników mówi, że widzieli go, zanim został ugotowany, i nigdy, przenigdy go nie zje. Opisali nawet wstępnie podsmażonego McRiba w ten sposób: „W ogóle nie wygląda jak mięso, wygląda jak strup”.

Czy istnieje bardziej obrzydliwy sposób na opisanie pseudo-burgera? Inni pracownicy zgłaszali się na ochotnika, że ​​pomimo kultu McRiba, niewiele osób go zamawiało. Oznaczało to, że i tak już dziwnie wyglądający kotlet spędziłby cały dzień w sosie, czyniąc go jeszcze bardziej zabawnym. Okazuje się, że bułka może dużo chować, a jeśli pracownicy nie będą jeść tego, co widzą, może również powinieneś ją przegapić.

Posłuchaj, McRib może być kanapką o wątpliwej jakości, ale mimo to ludzie ją uwielbiają. Jeśli jesteś fanem smaku McRib, ale nie możesz pominąć dziwności mięsnego kotleta, to przyjacielu, ten przepis McDonald's McRib naśladowca jest dokładnie tym, czego potrzebujesz w swoim życiu.

Sałatki boczne

rzeczy sałatkowe

Nawet jeśli jesteś podejrzliwy w stosunku do pełnowymiarowych, tłustych i kalorycznych sałatek McDonald's, możesz pomyśleć, że jedna z ich bocznych sałatek jest łatwą i zdrową opcją na szybki lunch. Ale według pracowników (przez News.com.pl ), sałatki nie są dobrym rozwiązaniem.

Chociaż zwykle są one opatrzone datą, ta naklejka może nie być oryginalna. Pracownicy mówią, że nie są to popularne przedmioty, ale menedżerowie, którzy nie chcą ich marnować, po prostu każą pracownikom ponownie oklejać je nową datą. Przynajmniej jeden pracownik powiedział, że to część ich codziennej rutyny, a to dość nieprzyjemne — zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności, jakie McDonald's miał ostatnio z sałatkami. Dotarli na czołówki gazet, kiedy wyciągnęli tysiące sałatek ze swoich sklepów na Środkowym Zachodzie w 2018 roku, i czy to zmieniło niewątpliwie nieoficjalne procedury dotyczące ich sałatek bocznych, jest niepewne. Dobra zasada praktyczna? Nie zamawiaj niepopularnej rzeczy.

Szarlotka

szarlotka Facebook

Nikt nie chodzi do McDonald's tylko na deser, ale kiedy tam jesteś, możesz pokusić się o dodanie czegoś słodkiego na koniec zamówienia. Ale zgodnie z tym, co powiedzieli pracownicy Reader's Digest , warto pomyśleć o zamówieniu jednego deseru, który możesz schować do torby i zaoszczędzić na około 4, kiedy naprawdę potrzebujesz czegoś na odpoczynek.

To jest oczywiście szarlotka. Pracownicy mówią, że rzadko są zamawiani, więc istnieje duża szansa, że ​​siedzą na półkach od bardzo, bardzo długiego czasu. Wygląda na to, że będzie tylko gorzej: kiedy McDonald's wypuścił swoją nową i ulepszoną pieczoną szarlotkę, Inc. poinformował, że prawie nikt nie był z tego zadowolony. Biorąc pod uwagę ilość nienawiści, jaką nowe ciasta wzbudziły w mediach społecznościowych, można śmiało powiedzieć, że mogą tam siedzieć jeszcze dłużej… zwłaszcza jeśli masy zdecydują się nie przyjmować tego nowego, zdrowszego i szczęśliwszego deseru.

Burgery z małymi pasztecikami

hamburgery Facebook

Redditor z tyłu IAMA były pracownik McDonalda; Znam wszystkie ich sekrety miał kilka niepokojących słów ostrzeżenia i ostrzegał klientów przed zamawianiem burgera z małymi burgerami.

To są te, które pojawiają się na standardowym hamburgerze lub cheeseburgerze, i oto dlaczego powiedzieli, że upewnili się, że ich nie zamówili. „Te rzeczy schodzą z grilla, wciąż czerwone od krwi, a potem wkładaliśmy je na tace, gdzie pozostawały przez wiele godzin”.

Odpowiedzi były mieszane, a niektórzy wskazywali, że tak właśnie robi się dobrego burgera. Ale Redditor kontynuował, że powiedziano im, aby tylko częściowo ugotowali hamburgery, które następnie kończą gotowanie, gdy zostaną ułożone na tacy. Inne zgłosiły się na ochotnika, że ​​przekonały się na własnej skórze, że kiedy jest bardzo tłoczno, kotlety nie są wystarczająco długo na tacy, aby ugotować całą drogę, a klienci dostają niedogotowane kotlety.

Czasami było tak tłoczno, że te kotlety nawet nie trafiają do szafki grzewczej, a jeszcze inne rekompensator powiedzieli, że odkryli, że grille były prawie zawsze niewłaściwie skalibrowane do gotowania w ten sposób. Do myślenia!

Keczup

Keczup Facebook

Co może być nie tak z keczupem w McDonald's? Dużo, według jednego z menedżerów McDonald's, który odpowiada na pytania Kora .

kiedy towary domowe otrzymują nowe przesyłki?

To te dozowniki ketchupu, na które powinieneś uważać, a jeśli masz zamiar jeść w restauracji, możesz rozważyć poproszenie o paczki z keczupem. Najwyraźniej pracownicy nie często czyszczą całego dozownika, a ketchupem uzupełniają go tylko wtedy, gdy trzeba go uzupełnić. W dobre dni części dozownika mogą być czyszczone, ale klienci uważaj: za ladą jest wiele rzeczy, których po prostu nie widać, gdy ktoś napełnia te małe białe kubeczki.

„Kto wie, kiedy ostatnio zmieniano torby”, mówi kierownik. Przy prawie regularnym myciu tylko łatwo dostępnych części i kawałków dozownika, czego wynikiem jest czysto wyglądająca maszyna powyżej i stary keczup poniżej. Graj bezpiecznie i zgarnij kilka pakietów.

Zupełnie nowe lub produkty z limitowanej edycji

nowy burger Facebook

Wszyscy wiemy, że to, co dostajesz na swojej tacy, prawdopodobnie nie będzie wyglądało jak reklama, ale jeśli chodzi o niektóre przedmioty, pracownicy McDonald's, z którymi rozmawiali News.com.pl powiedz, że są bardziej skłonni do bałaganu.

Wszystko, co właśnie zostało dodane do menu lub jest włączone tylko przez krótki czas, prawdopodobnie zostanie wykonane dość źle – i prawdopodobnie źle. Według byłego pracownika: „Nikt nie wie, jak to zrobić i gwarantuję, że zostanie zrobione źle lub będzie brakowało składników”.

W końcu nie jest to całkowicie zaskakujące — dodawanie pozycji i zmiana menu oznacza, że ​​jest krzywa uczenia się i nie jest tak, że kuchnie w McD mają czas na zwolnienie tempa. I nikt nie lubi tego uczucia rozczarowania, kiedy wracają do swojego biurka, tylko po to, by odkryć, że lunch przed nimi nie jest ani trochę zbliżony do lunchu, który myśleli, że zamierzają zamówić. Uwaga dla kupujących: i trzymaj się tych sprawdzonych i prawdziwych faworytów, takich jak Big Mac. Jeszcze lepiej ... stwórz własnego naśladowcę McDonald's Big Mac . Zaufaj nam, sekretny sos do burgera nie jest trudnym sekretem do zgryzienia.

Filet-O-Ryba

filetoff Instagram

Wielu pracowników McDonald's przeszło do Reddit i mediów społecznościowych, aby ostrzec ludzi przed Filet-O-Fish. Byli pracownicy w wątku Reddit „Pracownicy sieci restauracji, jakiej potrawy nie zamawiać i dlaczego?” powiedzą, że unikają Filet-O-Fish – lub przynajmniej poproś o taki, który jest świeży, ponieważ inni prawdopodobnie od wielu godzin siedzą w szafce grzewczej. Inni pracownicy mówią to samo , i zauważ, że jest to również jedna z tych kanapek, których po prostu nie da się porządnie przygotować. Połączenie sosu tatarskiego, sera i lekko tłustej ryby sprawia, że ​​jak się go dostanie, to będzie niechlujny bałagan.

Chociaż w niektórych lokalizacjach ryby mogą być świeże, może to być ograniczone do lokalizacji ze szczególnie sumiennymi menedżerami, którzy dokładają wszelkich starań, aby upewnić się wszystko zgaszone jest świeże. Inni również twierdzą, że kanapka smakuje bez względu na wszystko, ale jeśli pracownicy nie będą jeść tych, które od wielu godzin leżą w szafce grzewczej, dlaczego mielibyście?

Cokolwiek... bez pytania o to, żeby było świeże

McMeal Facebook

Nikt nie może twierdzić, że McDonald's to naprawdę wysokiej jakości kuchnia, ale może być całkiem niezła. Są dni, kiedy potrzebujesz tylko frytek McDonald's, a kiedy masz tylko pół godziny na lunch, jest to idealne miejsce na gorący posiłek w drodze. Ale według niektórych pracowników i byłych pracowników nie powinieneś zamawiać niczego bez poświęcenia kilku dodatkowych minut na określenie, czy chcesz, aby było świeże.

Jeden rekompensator powiedzieli, że z ich doświadczenia wynika, że ​​ich współpracownicy nie dbali o to, jak długo coś tam leżało, po prostu resetowali liczniki… godzinami. „Od czasu do czasu staram się w jakiś sposób „przypadkowo” zrujnować produkt” – przyznali. „Współpracownicy mnie za to nienawidzą, ale kierownictwo wie, że staram się po prostu utrzymać świeżą żywność bez bezpośredniego wrzucania jedzenia do wiadra na odpady”.

czy ser muenster jest zdrowy?

To przyprawia o mdłości. Inne rekompensator podzielili się podobnymi przemyśleniami, mówiąc: „... 9/10 razy, kiedy licznik czasu się wyłącza, ludzie po prostu resetują licznik...”

Tylko dlatego, że jest to fast food, nie oznacza to, że powinieneś zadowolić się czymś innym niż najświeższe. Redditor z tyłu Pracownik IamA McDonald's AMA! zgodził się, mówiąc, że zdecydowanie warto poświęcić kilka minut na czekanie na świeże zamówienie.

Fast food

mcdonalds Obrazy Getty

Ten jest trochę inny. W 2013 roku McDonald's ostrzegał pracowników przed spożywaniem zbyt dużej ilości fast foodów na własnej stronie internetowej dla pracowników. Według Wiadomości NBC , ostrzeżenie zostało zamieszczone na ich stronie zasobów i częściowo brzmiało: „Chociaż fast foody są wygodne i ekonomiczne w intensywnym stylu życia, są zazwyczaj bogate w kalorie, tłuszcze, tłuszcze nasycone, cukier i sól i mogą narażać ludzi na ryzyko nabiera nadwagi. Wraz z ostrzeżeniem było zdjęcie hamburgera i frytek.

Inne części postu ostrzegały, że cheeseburgery były ogólnie „niezdrowym wyborem”, a jeszcze dziwniejsze, frytki i napoje gazowane, które również znalazły się w poście, były czerwone McDonald's – mimo że brakowało im logo.

I to jest najdziwniejsza ze wszystkich porad dla pracowników: pracownicy McDonald's zalecają swoim pracownikom, aby nie jedli dużo własnego jedzenia, ponieważ jest to z natury niezdrowe. McDonald's odpowiedział, mówiąc, że zdrowa dieta polega na równowadze, ale nadal jest to dziwna rada dla pracowników.
Kategorie Nazwy Zabawa jedzenie