To absolutnie najlepszy sposób na podgrzanie Maca i sera

Mac i ser na patelni

Mac i ser to nie tylko kwintesencja wygodne jedzenie? która jest nierozerwalnie związana z południe , to łatwy, ale smaczny posiłek, który można spotkać w pracowity wieczór. Ooey, lepki, kremowy, tandetny i absolutnie doskonały to przymiotniki, którymi można opisać to danie, które nasyci nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Jesteśmy nawet fanami ulubionego z dzieciństwa, Kraft Makaron i Ser , który jest dostarczany w kultowym niebiesko-żółtym pudełku. Ale niezależnie od tego, czy zrobisz to od podstaw, czy użyjesz wygodniejszej metody gotowania tego jedzenia, makaron z serem? to jeden z tych posiłków, który smakuje tak samo dobrze, jeśli nie lepiej, gdy podgrzejesz go następnego ranka lub wieczorem do zjedzenia.


Ale może cię zaskoczyć informacja, że ​​40 procent Amerykanów nie lubi resztek, a tych, którzy faktycznie jedzą resztki, tylko 26 procent lubi to robić (poprzez Królowie szafek kuchennych ). Możemy sobie tylko wyobrazić, że resztki nie są modne w amerykańskich gospodarstwach domowych, ponieważ mogą nie być odpowiednio podgrzewane, w tym nasz ukochany makaron z serem. Ale znaleźliśmy absolutnie najlepszy sposób na odgrzanie tego posiłku, który zapewni, że każdy widelec będzie tak samo dobry jak za drugim razem, jak za pierwszym.

Podgrzej makaron z serem w taki sam sposób, w jaki go ugotowałeś

Mac i ser w piekarniku

Pomimo tego, jak niesamowicie, szybko i szybko kuchenka mikrofalowa może podgrzewać i odgrzewać jedzenie, może to nie być najlepszy wybór, gdy chcesz zjeść resztki makaronu z serem — oczywiście, chyba że właśnie tak to zrobiłeś. Według Smacznego , najlepszym sposobem na podgrzanie mac i sera jest zrobienie tego w taki sam sposób, w jaki go ugotowałeś. Oznacza to, że jeśli zrobiłeś to w piekarniku, rozgrzej piekarnik do 375 stopni i podgrzej ponownie. Jeśli jednak użyłeś swojej kuchenki do zrobienia swojej serowej kreacji, wyjmij garnek i podgrzej go na kuchence i dodaj trochę mleka.

międzynarodowy smak śmietanki zagrożenia dla zdrowia

Zdecydowanie zgadzamy się, że odgrzewanie mac i sera w piekarniku działa dobrze, podobnie jak Czysta wow kto nazywa tę metodę podgrzewania „niezawodną”. Sugerują podgrzanie piekarnika do 350 stopni i umieszczenie makaronu i sera w naczyniu żaroodpornym. Dodaj jedną łyżkę mleka na filiżankę mac i wymieszaj je razem, o ile na wierzchu nie ma żadnych dodatków, takich jak bułka tarta, pokruszone krakersy itp. Jeśli tak jest, zaznaczają, że powinieneś pomiń mleko. Przykryj folią i podgrzewaj przez 20 minut. Następnie zdejmij folię i gotuj przez kolejne 10 minut, a voila, jesteś w biznesie, aby ponownie delektować się tym daniem.