Czym są popovery i jak smakują?

popovery

Jeśli nie jesteś z Nowej Anglii, istnieje duża szansa, że ​​nigdy nie miałeś popovera. Być może nigdy nie widziałeś takiego w menu. Jeśli to brzmi jak ty, czeka cię uczta. Amerykańska wariacja na temat brytyjski Yorkshire pudding, popovery to lekkie, maślane ciasto popularne na północnym wschodzie, przyrządzane z mąka , Sól , jajka , mleko i masło , Blog Auguste Escoffier School of Culinary Arts wyjaśnia. W przeciwieństwie do swoich brytyjskich odpowiedników, popovery nie są wytwarzane z tłuszczu wołowego. Cały tłuszcz użyty do produkcji popoveru pochodzi z masła i zazwyczaj podaje się je również z masłem na wierzchu.


Więc teraz wiesz, co to jest popover, ale jak on smakuje? „Wewnątrz chrupiącej, złotobrązowej zewnętrznej strony popover” – mówi GBH , NPR stacja członkowska w Bostonie (więc wiesz, że znają swoje popovery), „Znajdziesz niesamowicie wilgotne wstążki kremu o maślanym, lekko jajecznym smaku”.Jak zrobić własne popovery

Popovery

Chcesz samemu wypróbować popovery i masz problem ze znalezieniem ich w pobliskich restauracjach? Na szczęście nie są zbyt trudne do wykonania. Jak wyjaśnia Ina Garten (poprzez Sieć spożywcza ), „Są trzy sekrety świetnych popoverów: upewnij się, że patelnia jest gorąca, zanim wlejesz ciasto, napełnij każdą sekcję nie więcej niż do połowy i nie zerkaj, gdy są w piekarniku!”
Poza tym to całkiem proste. Zbierz składniki razem, ubij mąkę, sól, jajka, mleko i roztopione masło w tej samej misce, aż ciasto będzie całkowicie gładkie, wlej cienkie, płynne ciasto do natłuszczonej patelni popover lub kubków z kremem i upiecz je dla pół godziny przy 425 stopniach Fahrenheita. I znowu — powtarzam — poważnie nie podglądaj.

Więc możesz iść. Podawaj je z masłem i może dżemem, jeśli chcesz mieć słodszy smak, i ciesz się lekkim, kremowym ciastem.