Co sprawia, że ​​batony żywieniowe Quest są tak niepokojące?

Paski zadań Facebook

Kiedy zaczynasz, jest faza miesiąca miodowego dieta ; twoje dżinsy są luźne, gospodyni wykrzykuje, że nigdy nie wyglądałaś lepiej i pewnie myślisz sobie, że mogłabyś spokojnie żyć na parowanych szparagach... na zawsze! Jesteś żywym dowodem tego słynnego wyrażenia: „Nic nie smakuje tak dobrze, jak chudy dotyk”, ale pewnego dnia miesiąc miodowy się kończy. Zdajesz sobie sprawę, jak bardzo tęsknisz ciasto na ciastka . I jagodowe babeczki . I szarlotka . Ale zanim wrzucisz ręcznik – i mentalnie przygotujesz się, by schować te obcisłe dżinsy do wyznaczonego miejsca z tyłu szafy – zauważasz Batony Quest Nutrition , które występują we wszystkich tych ekscytujących smakach i mają imponujący poziom białka, a jednocześnie mają niską zawartość węglowodanów. Co jest jeszcze lepsze dla twojej teraźniejszości wyszkolony na seler język, te batoniki naprawdę smakują całkiem nieźle!


Problem polega jednak na tym, że batony Quest niekoniecznie są dla ciebie o wiele lepsze niż śmieciowe jedzenie, które zainspirowało ich smaki, według Trista Best, zarejestrowanego dietetyka w Balance One Suplementy . „Przetworzona żywność wygodna jest naturalnie zapalna, a ten przewlekły stan zapalny na niskim poziomie sieje spustoszenie w naszym zdrowiu nawet na poziomie komórkowym” – powiedział Best. Tłuczony w ekskluzywnym wywiadzie. 'Dieta składająca się z pełnowartościowej żywności, która jest łatwiej przetwarzana i przyswajalna przez organizm, to najlepszy sposób na uzyskanie niezbędnego odżywiania bez nawrotu stanów zapalnych i wysokiego spożycia kalorii'.Uważaj na sztuczne składniki w batonach Quest, mówi zarejestrowany dietetyk Best

Sukraloza

Ale batony Quest są tak bogate w białko i ubogie w węglowodany! Według Besta, sztuczne słodziki są tym, co obniża całkowitą ilość kalorii w tych batonach, i istnieją pewne poważne problemy zdrowotne związane z tymi dodatkami. „Quest używa sukralozy jako słodzika, Splenda i studia wykazały, że sztuczne słodziki są powiązane z przejadaniem się posiłku po ich spożyciu” – podkreślił Best. „Dlatego, próbując ograniczyć kalorie w jednym posiłku, jedząc batonik Quest, prawdopodobnie narażasz się na przejadanie się w następnym posiłku, co w pierwszej kolejności neguje cel batona”. Najlepiej również zauważyć, że a nauka powiązał sukralozę ze stanem zapalnym u myszy, który może prowadzić do postępu chorób przewodu pokarmowego i nowotworów – chociaż nie udowodniono, że ten słodzik powoduje choroby u ludzi, Splenda prawdopodobnie nadal nie powinna być jedną z głównych grup żywności.
flaminowe składniki przypraw na gorąco

Jeśli chodzi o wysokobiałkowe batony Quest, które chwalą się, Best również kwestionuje, czy pochodzi ze zdrowego źródła. 'Białko serwatkowe jest wykorzystywane do dostarczania większości batoników Quest Bars w ilości prawie 20 gramów na batonik' - powiedziała. 'Ta forma białka pochodzi z nabiału i może być trudna do strawienia dla niektórych osób, co sprawia, że ​​nie jest idealna dla większości konsumentów.'

Batony Quest są bogate w tłuszcze nasycone

Paski zadań Facebook

Podczas gdy wiele osób zakłada, że ​​wszystko, co jest bogate w białko i ubogie w węglowodany, jest „przyjazne dla diety”, Best wskazuje, że nasze oczy prześlizgują się tuż nad zawartością tłuszczu w tych zamiennikach posiłków. 'Zawartość tłuszczu w większości tych batonów jest prawie połowa z tłuszczów nasyconych, co powinno budzić obawy każdego, kto koncentruje się na zdrowiu, ponieważ ta forma tłuszczu wiąże się ze zwiększonym ryzykiem chorób serca i innych chorób przewlekłych' - powiedziała.Pomiędzy sztucznymi składnikami a wysoką zawartością tłuszczu w batonach Quest, być może rzeczywiście lepiej byłoby jeść real ciasto na ciasteczka, babeczki lub szarlotka! Best twierdzi, że „dieta pełna przetworzonej, wygodnej, zdrowej żywności” nie jest w rzeczywistości zdrowa. 'Chociaż może być na nie miejsce z umiarem, należy pamiętać, że przetworzona żywność to żywność przetworzona, niezależnie od dodanego składnika odżywczego lub rzekomych korzyści' - dodała.
Kategorie opinia Aktualności jak