Najnowszy smak M&M's może Cię zaskoczyć

M&M

M&M's są z łatwością jednymi z najbardziej kolorowe cukierki tam i chociaż możesz najpierw wyobrazić sobie mleczną czekoladę, gdy pomyślisz o tym, jaki smak kryje się w tej malutkiej cukierkowej skorupce, często są one dostępne w różnych ciekawych sezonowych i limitowanych stylach. Chociaż to prawda, nie brakuje smaków do wyboru ( Szeroko otwarte jedzenie donosi, że tylko w tym roku pojawi się 25 różnych rodzajów M&M's!), to zawsze mile widziana wiadomość, gdy słyszymy o nowym smaku, który pojawi się na rynku.


Mimo to, jak może zaświadczyć każdy, kto ma kubki smakowe, nie wszystkie smaki są sobie równe . Niektóre odmiany M&M's mogą przyciągnąć wzrok i wzruszyć ramionami, gdy po raz pierwszy o nich usłyszysz, nawet jeśli ostatecznie okażą się pyszne. Tymczasem inni po prostu natychmiast krzyczą „najlepsza rzecz na świecie” od momentu, gdy dowiadujesz się o ich istnieniu, niezależnie od tego, czy miałeś okazję ich posmakować, czy nie. Ten element zaskoczenia jest oczywiście częścią uroku — i na szczęście M&M's właśnie włączyły ten urok, wprowadzając potajemnie najnowszy smak w rodzinie M&M's. Spoiler: To jeden z tych naprawdę zaskakujące.co się stało z Robertem Irvine?

Nadchodzą Key Lime Pie M&M's

M&M Instagram

Według Delikatny , nowy smak M&M's może być po prostu home runem, który zakończy wszystkie home runy, ponieważ wygląda na to, że w tym roku Key Lime Pie M&M's zostaną wypuszczone na nieostrożny (i na pewno bez narzekania) świat. Kot wyszedł z worka, gdy konto na Instagramie @candyhunting Znalazłem stronę produktu dla 2,47-uncjowego opakowania nowego smaku tarta na Strona internetowa Meijera , gdzie jest oznaczony jako an święta Wielkanocne produkt. Oznacza to, że niestety prawdopodobnie nie będziesz w stanie skosztować tych smakołyków przed sezonem wielkanocnych słodyczy 2021 , ale sądząc po opakowaniu, każdy fan M&M's powinien mieć smakołyk. Torba zawiera wiosenną panią Green, trzymającą ładnie wyglądający kawałek kluczowego ciasta z limonki i noszącą zawadiacki słomkowy kapelusz z kluczowymi limonkami zdobiącymi rondo. Same cukierki są wykonane z Biała czekolada i powielają odcienie kremu i zieleni tradycyjnie kojarzone z deserem.
Dopiero okaże się, jak smak zbliża się do klasycznego kluczowego smaku limonki, ale czujemy połączenie cierpkiego smaku kluczowe limonki i słodka biała czekolada z pewnością wygrają. W sumie Wielkanoc 2021 nie nadejdzie wystarczająco szybko.