Prawdziwy powód, dla którego browary trzymają koty w pobliżu

 Kot z piwem Facebook Amberly Mckee


czy crisco jest dla ciebie zły?

Dla zagorzałych miłośników kotów znalezienie kota w nieoczekiwanych miejscach może być zbyt radosną okazją. Rozważ kocią kawiarnię: wylegiwanie się na wygodnym krześle, popijanie kawy i głaskanie kotka może dla niektórych brzmieć jak marzenie. Według danych, kocie kawiarnie powstały w 1998 roku na Tajwanie Smithsonian Magazine . Od tego czasu liczba kawiarni w kraju stale rośnie. Studentka studiująca w Japonii, Sharla Hinskens, powiedziała, że ​​chociaż te kawiarnie są bardzo popularne, odwiedzają je różne osoby. „Byłem zaskoczony liczbą lokalnych Japończyków [biznesmenów], którzy tam byli. Rozmawiałem z jednym z nich i powiedział, że kocie kawiarnie to świetne miejsce na relaks i zapomniał o pracy, więc przychodzi przynajmniej raz w tygodniu”. powiedziała.Według Kuchnia , kawiarnie te są również innowacyjnym sposobem na pokazanie kotów ze schroniska potencjalnym nowym właścicielom. Od 2019 r. Cat Town Cafe, pierwsza kocia kawiarnia w Stanach Zjednoczonych przebywa ponad 600 kotów. Jeśli pomysł przytulania kotka w kawiarni wywoła uśmiech na Twojej twarzy, możesz być zachwycony, gdy zobaczysz go w innych miejscach, takich jak browary.
Koty przeganiają myszy

 Machający kot Nils Jacobi/Shutterstock

Czy kiedykolwiek zarezerwowałeś? zwiedzanie browaru i ku Twojemu zdziwieniu najbardziej ekscytującym przystankiem na trasie był kot? Jak się okazuje, po halach browarów w Stanach Zjednoczonych przechadza się mnóstwo kociąt. Browar Empiryczny , z siedzibą w Chicago, Illinois, jest domem dla czarnego kota o imieniu Raymond i pręgowanego o imieniu Venkman. Koty nie tylko są urocze, ale także mają za zadanie trzymać szkodniki z dala od ziarna browaru.Ta obopólnie korzystna umowa między kotami a ludźmi nie jest niczym nowym. Za Historia świata , koty zaczęły chronić ziarno przed myszami ponad 100 000 lat temu. Chociaż te koty nie były identyczne z tymi w naszych dzisiejszych domach, żbik z Bliskiego Wschodu został wyhodowany przez Mezopotamczyków prawdopodobnie właśnie z tego powodu.

jak się miewa metro?

Podekscytowani, ci, którzy mają nadzieję na relaks przy piwie i kociej towarzyszce, mogą sprawdzić pobliskie browary za pomocą Koty z kranu Znajdź sklep. Ponieważ misja skupia się na wizualnych aspektach kotów z piwem, ma aktywną Instagram obecność, aby zaprezentować koty browarnicze z bliska i z daleka.